Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Street Racing Syndicate - temat ogólny

338 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 09:19, Filip92 napisał:

Jak napisz szczególowo a bede ci bardzo wdzięczny.

no ale co tutaj szczegółowo opisywać?
nie mam kazy na koncie.. 0 :/
i w dodatku samochud mamtak poobijany ze niechcą się ze mną scigać... a skad mam wziaść niby kurna mać kase? po miescie jezdzą samochody ale zeby sie z nimi ścigać trzeba miec.. kase aby postawić ... sprzedać części tez nie moge... skąd mam wziść kase abu wyremontowac samochud skoro nikt nieche sie ścigać ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K T O S M I W K O N C U O D P I S Z E ? ? ?

SKAD MAM WZIAść KASE W STREET RACING SYNDICATE SKORO MAM POZIOM USZKODZEń SAKOCHODU NA POMORAńCZOWO I MAM 0 NA KONCIE...
I W DODATKU NIE MOGE ZNALEść KODóW NA KASE... JEST TYLKO NA DARMOWY REMOST WIEC GO UżYLEM ALE WCIAż MAM KOMUNIKAT ZE MAM NAPRAWIć SAMOCHUD :/:;/
no sory ale juz jeden dzien czekam na pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:54, suchy2006 napisał:

zrób to co napisałem
jak jest główne menu wchodzi się w acrade mode
póżniej sie ukazuje następną strona i wybiera iron man

a co to mi da? jak bede wygrywał wyścigi w arcade to dostane w koncu jakaś kase w karierze aby ją popchnac do przodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:08, BlackBomb napisał:

Co mam zrobić: Score the requried respect points with the limit time. Jak mam zdobyć te 35pkt
jadąc?


Mi najlepiej idzie na zakrętach, wpadasz w jakiś poślizg, trochę przedłużasz i możesz nawet 150pkt dostać. To nie jest takie trudne.

Chester001 -> Ja też nie miałem kasy i miałem bardzo uszkodzony samochod, ale w tamto miejsce ktore zaznaczyłem na mapce mnie wpuścili. Nie mam dla ciebie rady. Chyba będziesz musiał zacząć karierę od początku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:00, PsychoMan napisał:

> Co mam zrobić: Score the requried respect points with the limit time. Jak mam zdobyć te
35pkt
> jadąc?

Mi najlepiej idzie na zakrętach, wpadasz w jakiś poślizg, trochę przedłużasz i możesz nawet
150pkt dostać. To nie jest takie trudne.

Chester001 -> Ja też nie miałem kasy i miałem bardzo uszkodzony samochod, ale w tamto miejsce
ktore zaznaczyłem na mapce mnie wpuścili. Nie mam dla ciebie rady. Chyba będziesz musiał zacząć
karierę od początku :/


znaczy sie ja juz tam wszedłem i ukonczyłem 1/3 wyścigi ... ale juz nie moge powtórzyc znowu tego bo mam samochud popsuty.. wpisałem kod na naprawe ... wszytsko ok tylko ze nadal jest komunikat ze musze naprawic samochud .. nawet nie wiecie jaki jestem WKU** co za debilna gra.. ci autorzy kurna nie pomyśleli ze mogą być gracze którzy mają pecha i nie zawsze wygrywaja wyscigi... ze moze sie skonbczyc kasa i co wtedy od nowa//// ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:13, suchy2006 napisał:

musić w 1 mieście przewjść 3 wyscigi i dostajeś w nagrode taki wóżjak niżej

juz go mam.. ale jest mały problem...
wcześniej użyłemkody ( z desperacji) na darmową narpawde i teraz mimo tego ze mam wóz nie moge rozpcząc wyscigu tego 1 w tej czerwonej kropce bo wciaz jest komunikat o tym ze mam go naprawić :/
mam... zaczynać znowu od nowa? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz przejść troche wyscigów aby je odblokować ja też mam 80 tys i subaru impreza i chciałbym już kupić jakiegoś skylina ale jest ta zwalona kłódka
nara bede póżniej
Chester001 jak chcesz to wyslij na poczte tego savea ja ci spróbuje naprawić twój wóz i dobić jakieś 5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować