Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Street Racing Syndicate - temat ogólny

338 postów w tym temacie

To jest twoje zdanie CyberPanki , i według PAPISHONA ta gra może być kiepska, mi zresztą też się nie spodobała. A SRS spodobał mi się i to bardzo tym bardziej, ze Most Wanted do gustu mi nie przypadł a NFS:U2 porzyczyłem a jakoś mie tak naszło na wyścigi :). A panie ładne całkiem tym bardziej, że ja lubię japonkie hehehe, no ale o grze. Fakt jest tam o wiele mniejszy tiuning, a jeżeli chodzi o tryby jazdy to ja narazie miałem tylko okrązeniowy, od jednego punktu do drugiego i coś co chyba ma parodiować Dragi, bo jedziesz niemalże prosto ale mechanika wyścigu jest identyczna jak przy normalnych wyścigach (czyli zmiana biegów automayczna może być) i wygranie czegoś takiego jest banalnie proste. Ciekawe za to jest podczas zawodów możliwość zakładów z jednym z zawodników o to kto będzie pierwszy, więc nawet jeśli będziemy drudzy, ale on bedzie trzeci to trochę zarobimy :). Kasy ma się tutaj akurat dużo, gdyż w przypadku zawodów zarabia się średnio po 20-30 tysięcy - naprawa wozu. Trochę też irytuje, że nie ma zaznaczonych sklepów i wyścigów na radaże, a jedynie na mapie przez co rzeba non stop do niej zaglądać, ale gierka naprawdę warta uruchomienia (moim skromnym zdaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem w to długi czas temu ... Gierka moim zdaniem lepsza od NFS:U, tuning mech. bardziej rozwinięty, grafa mniej więcej na tym samym poziomie, mamy miasto do dyspozycji no i pościgi z glinami też są ... ogólnie fajny Undergroundowy klimat. Jakby to porównać do NFS:U2 to już trochę gorzej wychodzi, ale atutami są mniejsze wymagania sprzętowe i to za co tak naprawdę polubiłem tą grę ... W odróżnieniu od Undergroundów, naprawdę super jeździ mi się Suprą, co w NFSach, było tak skaszanione, że żal. Tam Supra była praktycznie niegrywalna, no chyba, że na driftach, to jeszcze można było nią jechać, ale w innych wyścigach, ledwo ci sie w zakręty mieściła, chyba, że swolniłeś ta do 30 km/h ... szkoda gadać ...

Jeżeli chodzi o SRS, to wśród gier, gdzie jest tuning i uluczne wyścigi, to jest ona u mnie w czołówce, obok NFSów oczywiście. Dodatkowo, teraz jest w CDA więc nie mogę przegapić kupienia swojego egzemplaża (tamten był niestety pożyczony od kumpla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z tą grą.Otóż przy próbie uruchomienia tej gry z ikony na pulpicie obraz robi się czarny,2 piknięcia zmieniania rożdzielczości i powrót do pulpitu.Co to może być?proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 15:02, PsychoMan napisał:

Qrczę problem mam, wydałem całą kasę co do grosika, i nie mogę wziąć udziału w żadnym wyścigu.
Gdzie mogę zarobić trochę forsy?


Też miałem ten problem i zaczynałem karierę od nowa.
A raz zdarzyło się że miałem trochę kasy a brakowało mi niewiele to po kilku minutach miałem wykonać zadanie dla panienki (10 checkpointów) i uzbierało mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:07, Markus89 napisał:

Też miałem ten problem i zaczynałem karierę od nowa.
A raz zdarzyło się że miałem trochę kasy a brakowało mi niewiele to po kilku minutach miałem
wykonać zadanie dla panienki (10 checkpointów) i uzbierało mi się ;)


Już nieaktualne :) Znalazłem zawody w ktorych nie płaci się za udział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:24, BlackBomb napisał:

Gdzie się zapisuje stan gry??


Nie zapisuje się. Jak możesz swobodnie jeżdzić po mieście, to poprostu wychodzisz z gry, i jak wracasz to pojawiasz się w swoim garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ogolnie jest calkiem fajna, choc nie sadze bym ja skonczyl. na razie mecze sie z bdla(tsunami:). wkurza mnie tylko blyszczacy sie asfalt. jakby o jeden efekt za duzo w tej bajeranckiej grafice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro ide po CDA i też może coś wrzucę. Z tego co pamiętam, to jak grałem kiedyś to moja Supra miała coś monad 600 KM, jak jest u was ... czym jeździcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:11, PsychoMan napisał:

Już nieaktualne :) Znalazłem zawody w ktorych nie płaci się za udział :D


Możesz opisać mnie więcej gdzie to jest? Lub najlepiej podczas gry daj ESCAPE i pojawi się mapka to zaznacz miejsce zawodó i wrzuć screena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:43, Markus89 napisał:

Możesz opisać mnie więcej gdzie to jest? Lub najlepiej podczas gry daj ESCAPE i pojawi się
mapka to zaznacz miejsce zawodó i wrzuć screena)


Lepiej zamiast esc wciskać "m" i pojawia ci się mapa z zaznaczonymi lokacjami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, gierka nawet spoko i bardzo przyjemnie się w nią pogrywa ;] Ale natrafiłem na małą przeszkodę w rozgrywce dotyczącą kasy :| A mianowicie tak się dziwnie stało, że aktualnie jestem bez grosza przy duszy i nie mogę się wpisać na żadne wyścigi, żeby zarobić na nowy sprzęcior. No i właśnie nie mam pojęcia gdzie się dorobić - próbowałem już jeździć po mieście i zaczepiać gości chętnych do wyścigów, ale oni także chcą zawsze jakieś minimalne kwoty, której oczywiście nie mam. :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:57, PsychoMan napisał:

Lepiej zamiast esc wciskać "m" i pojawia ci się mapa z zaznaczonymi lokacjami. :D


A ja jeździłem po mieście i szukałem sklepu z częściami... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:02, Velociraptor napisał:

No nie powiem, gierka nawet spoko i bardzo przyjemnie się w nią pogrywa ;] Ale natrafiłem
na małą przeszkodę w rozgrywce dotyczącą kasy :| A mianowicie tak się dziwnie stało, że aktualnie
jestem bez grosza przy duszy i nie mogę się wpisać na żadne wyścigi, żeby zarobić na nowy
sprzęcior. No i właśnie nie mam pojęcia gdzie się dorobić - próbowałem już jeździć po mieście
i zaczepiać gości chętnych do wyścigów, ale oni także chcą zawsze jakieś minimalne kwoty, której
oczywiście nie mam. :/ ?


Spojrz na moj poprszedni post, masz tam na mapce zaznaczone wyścigi bez wpisowego.

Markus89 -> Ale ta mapka też perfekcyjna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A da się tą grę kupić w sklepie? Widziałeś moze gdzieś (MediaMarkt i inne)? Jeżeli nie to czy w CD-A płyta z grą ma napisy CD-A czy jest bardziej originalna? Pytam gdyż gra wygląda całkiem, całkiem. Tylo mam jeszcze takie pytanie. Ja prezentuje się model jazdy? Coś w stylu NFS czy może TCRD 2,3 lub może z rajdówi? Z góry dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować