Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Potwierdzona data premiery nowego Gothica

177 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 23:06, SKIL napisał:

NO dobra.Ale będzie to wersja kinowa czy z dubbingiem(czy jak to tam się pisze)?


Gothic 3 zostanie wydany w pełnej polskiej wersji językowej, czyli z dubbingiem (na całe szczęście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twarz Bezia uległa zmianie. Można to zobaczyc na pewnym screenie i na filmiku z G3. Po obejrzeniu filmiku trwającym 18 min stwierdzam ze kamerą sie rusza tak jak w GTA San Andreas. (dla tych co nie grali w GTA SA) Stoisz w miejscu i ruszasz kamęrą i oglądasz to co jest na około a Bezio sie nie rusza. Jeśli chodzi o jego twarz to sie zmieniła. Teraz wygląda bardziej jak Gorn niż Diego. Bardziej opalonu i ma czarne własy z oczywiście kucykiem. Zauwarzyłem że Bezimienny płynie jak chodzi tzn nie jak w g2 takie ruchy szybkie obracanie sie tylko takie że widac jak sie powoli obraca postac.To prawda ze poziom trudności nie będzie automatycznie łatwy na początku gry. Będzie taki sam nie ważne czy to początek gry czy koniec. Aha i coś jezcze. Luzie z JoWooD powiedzieli że te nosorożce będą łagodne dopuki sie je nie zaatakuje. Napisali że można robic zbroje z tego co sie upoluje.
Napisali że można każde zwierze/potwora zdjeśc. Aha motyli nie można.
Tak zostało napisane w pewnej gazecie komputerowej o nazwie PL...Y. Bo nie wiem czy można podawac tu nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 23:15, Mr Black napisał:

> NO dobra.Ale będzie to wersja kinowa czy z dubbingiem(czy jak to tam się pisze)?

Gothic 3 zostanie wydany w pełnej polskiej wersji językowej, czyli z dubbingiem (na całe szczęście).

no to spoczko ze z dbbingie i tak powinno byc, skoro g1 i g2 sa z dubbingiem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że premiera polskiej wersji najprawdopodobniej będzie w grudniu. Raczej będzie się płacić złotem bo orkowie nie używają rudy. Choć kto wie ludzie z Piranii lubią zaskakiwać a więc ork chandlujący mieczem robionym z magicznej rudy? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest kiedy nadejdzie jakaś gra , w której będą się znajdować dzieci(trochę głupio to brzmi)Jak to jest, ze w całym wirtualnym świecie są tylko dorośli.Może w Gothicu 4 będą(o ile G4 będzie):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie patrzysz w lewo dorośli, patrzysz w prawo dorośli. Chciałbym popatrzeć w Gothicu jak dzieci się bawią. Mgą kury ganiać lub co innego robić ale zawsze by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa.jak wybijają szyby w knajpach,gonią małe ścierwojady albo bawią się z małymi orkami(nieee:p)To by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa...Coś takiego.
Bawią sie w piaskownicy.Ork zabiera ludzkiemu dzieciakowi łopatkę.Zwołuje kumpli i rusza na orka.Mały ork umiera z nadmiaru zjedzonego piachu.Dowiadują sie o tym orkowie.I tak rozpętała się wojna.KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego w Gothicu nie ma dzieci =) Król robil co mógł reanimował orkowego dzieciaka ale nic nie pomagało. Robił usta-usta (co musiało być ohydne) Orki w końcu przyszły zabrać dziecko z kolonii (wypoczynkowej lub karnej) i zastali umarlaka. I tak rozpętała się wojna.KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:06, SKIL napisał:

Ciekawe jest kiedy nadejdzie jakaś gra , w której będą się znajdować dzieci(trochę głupio to
brzmi)Jak to jest, ze w całym wirtualnym świecie są tylko dorośli.Może w Gothicu 4 będą(o ile
G4 będzie):D


Gothica 4 nie będzie i to oficjalnie oświadczyło Piranha Bytes. Piszą oni, że Gothic 3 będzie ostatnim epizodem :) Chociaż mnie by nie przeszkadzało gdyby była jeszcze jedną część albo chociaż dodatek do 3 części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 22:57, Toomasi napisał:

> Ciekawe jest kiedy nadejdzie jakaś gra , w której będą się znajdować dzieci(trochę głupio
to
> brzmi)Jak to jest, ze w całym wirtualnym świecie są tylko dorośli.Może w Gothicu 4 będą(o
ile
> G4 będzie):D

Gothica 4 nie będzie i to oficjalnie oświadczyło Piranha Bytes. Piszą oni, że Gothic 3 będzie
ostatnim epizodem :) Chociaż mnie by nie przeszkadzało gdyby była jeszcze jedną część albo
chociaż dodatek do 3 części :)

ja wywnioskowalem z wypowiedzi pb ze raczej bedzie g4 a jezeli nie to napewno bedzie dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować