FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 21:05, Dekerinho6 napisał:

Ale ja uważam że zamiast Medal of Honor 100 razy przewyższa go Call of Duty to to jest
gra porządna. No i nie wiem na ile godzin ale jest długa :)


Owszem, cała seria jest wybitna ale na pewno nie długa. Przy żadnej części nie spędziłem więcej niż parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:45, rafekx 12 napisał:

Witam,zastanawiam sie nad kupnem gier Jade Empire i Fahrenheit,którą bardziej polecacie?Która
waszym zdaniem jest najlepsza?Pozdro


Fahrenheit jest taki zajebisty, że przechodziłem go koło 10 razy. Naprawdę, nie uświadczyłem podobnej gry w gatunku przygodówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:45, rafekx 12 napisał:

Witam,zastanawiam sie nad kupnem gier Jade Empire i Fahrenheit,którą bardziej polecacie?Która
waszym zdaniem jest najlepsza?Pozdro

jako ze RPGie razem z FPSami moj ulubiony gatunek gier to bym wziol Jade Empire
Jesli lubisz rpg to bierz JE
A Jesli wieszky z Ciebie fan przygodówek to wez Fahrenheita bo to chyba tego typu gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:45, rafekx 12 napisał:

Witam,zastanawiam sie nad kupnem gier Jade Empire i Fahrenheit,którą bardziej polecacie?Która
waszym zdaniem jest najlepsza?Pozdro

moim zdnaiem powiniens wziać jade empire, naprawde polecam, nie wiem jak z fahrenheitem bo nie gralem ale jade jest naprawde w deche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2008 o 22:52, krak2610 napisał:

A Jesli wieszky z Ciebie fan przygodówek to wez Fahrenheita bo to chyba tego typu gra
:P

Jade Empire jest lesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:52, krak2610 napisał:

> Witam,zastanawiam sie nad kupnem gier Jade Empire i Fahrenheit,którą bardziej polecacie?Która

> waszym zdaniem jest najlepsza?Pozdro
jako ze RPGie razem z FPSami moj ulubiony gatunek gier to bym wziol Jade Empire
Jesli lubisz rpg to bierz JE
A Jesli wieszky z Ciebie fan przygodówek to wez Fahrenheita bo to chyba tego typu gra
:P

Tylko i wyłącznie Jade Empire gra naprawdę potrafi wciągnąc bo sam wiem ponieważ grałem u kolegi na prawde jak weźmiesz Jade Empire to sie nie zawiedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to są dwa zbieżne gatunki. Farenheit to połączenie przygodówki z grą zręcznościową (IMO, za dużo elementów zręcznościowych i za mało zagadek)

JE raczej gra akcji, anie RPG. W sumie wciąga, szkoda tylko, że lokacje są mocno ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:06, Flesh00er napisał:

Cóż, to są dwa zbieżne gatunki. Farenheit to połączenie przygodówki z grą zręcznościową
(IMO, za dużo elementów zręcznościowych i za mało zagadek)

JE raczej gra akcji, anie RPG. W sumie wciąga, szkoda tylko, że lokacje są mocno ograniczone.


heh... Wielka szkoda ale gra ma to w sobie że potrafi wciągnąć w przeciwieństwie do innych dużo lepszych gier takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:45, rafekx 12 napisał:

Witam,zastanawiam sie nad kupnem gier Jade Empire i Fahrenheit,którą bardziej polecacie?Która
waszym zdaniem jest najlepsza?Pozdro

grałem w Jade Empire i próbowałem kiedyś Fahrenheit''a... bierz Jade Empire bo jest świetny! grałem non-stop i chce się go przechodzić wielokrotnie... o, dobra... połącz sobie tekkena z gothiciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:24, przemcio256 napisał:

> Witam,zastanawiam sie nad kupnem gier Jade Empire i Fahrenheit,którą bardziej polecacie?Która

> waszym zdaniem jest najlepsza?Pozdro
grałem w Jade Empire i próbowałem kiedyś Fahrenheit''a... bierz Jade Empire bo jest świetny!
grałem non-stop i chce się go przechodzić wielokrotnie... o, dobra... połącz sobie tekkena
z gothiciem :D


Racja ja już go tyle razy przeszedłem i dalej mi sie nie znudził naprawdę udana gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Mam zamiar kupic sobie wkrotce Wiedzmiana.
Czy ta gra jest warta polecenia ?? Bo na ile mi wiadomo, jest przereklamowana :/
To jak warto wydac te 100 zyla na tego RPG''a ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:40, burczynski napisał:

Witam :)
Mam zamiar kupic sobie wkrotce Wiedzmiana.
Czy ta gra jest warta polecenia ?? Bo na ile mi wiadomo, jest przereklamowana :/
To jak warto wydac te 100 zyla na tego RPG''a ??

warto to fajna gra powinna cie wciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy,
Jak lubisz fajną fabułę i nie przeszkadza ci głupio zrobiony tryb walki, mały wybór uzbrojenia dla bohatera to jak najbardziej warto.
A jak lubisz grę, na której walka zależy bardziej od refleksu własnej ręki, to polecam Newervinter Nights I i II ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 11:07, destruck1 napisał:

To zależy,
Jak lubisz fajną fabułę i nie przeszkadza ci głupio zrobiony tryb walki, mały wybór uzbrojenia
dla bohatera to jak najbardziej warto.
A jak lubisz grę, na której walka zależy bardziej od refleksu własnej ręki, to polecam
Newervinter Nights I i II ;)


Malo uzbrojenia, slaba walka ;/ To juz nie dla mnie. Mowisz, ze Newervinter Nights jest lepsze, to moze sprubuje w nia swych sil. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:27, Dekerinho6 napisał:

> > Witam,zastanawiam sie nad kupnem gier Jade Empire i Fahrenheit,którą bardziej
polecacie?Która
>
> > waszym zdaniem jest najlepsza?Pozdro
> grałem w Jade Empire i próbowałem kiedyś Fahrenheit''a... bierz Jade Empire bo jest
świetny!
> grałem non-stop i chce się go przechodzić wielokrotnie... o, dobra... połącz sobie
tekkena
> z gothiciem :D
>
>
Racja ja już go tyle razy przeszedłem i dalej mi sie nie znudził naprawdę udana gra

szkoda, że już jej nie mam :P

burczynski

Według mnie nie jest wcale przereklamowana. To naprawdę dobry RPG... Neverwinter jest trochę inny... mało uzbrojenia? Bo jest tylko jedna, ograniczona pod tym względem klasa postaci... masz za to bardzo ciekawą fabułę, w której w 100% wystarczy taka postać z takim uzbrojeniem jakie masz tu do dyspozycji...grałem krótko, bo niezbyt mi chodziła ale wiem, że nie można jej na pewno nazwać przereklamowaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zdążyłem dodać posta na czas ale chciałem jeszcze napisać, że mała ilość uzbrojenia jest nadrobiona możliwościami modyfikacji... oleje zwiększające atak na pewne potwory a także eliksiry, itd. a walka... walka wcale nie jest "głupio zrobiona" bo przeca kombo zależy od wyczucia a nie bezsensownego łupania kolejny raz w klawisz, a i wrogowie, tak jak i Geralt są podatni na takie "czynniki uboczne" ciosów jak krwawienie, ogłuszenie, itd. (autor posta prosi o wybaczenie, jeżeli nie nazwał czegoś fachowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 11:07, destruck1 napisał:

To zależy,
Jak lubisz fajną fabułę i nie przeszkadza ci głupio zrobiony tryb walki, mały wybór uzbrojenia
dla bohatera to jak najbardziej warto.
A jak lubisz grę, na której walka zależy bardziej od refleksu własnej ręki, to polecam
Newervinter Nights I i II ;)


Jesli jestes fanem, albo chociaz czytelnikiem Sapkowskiego, to gra przypadnie Ci do gustu,

To jest WIEDZMIN ! :D on nie musi miec duzo uzbrojenia.

a walka nie jest slaba, walka jest poprostu inna, dynamiczna ;]

Gra ma bardzo ciekawa i fajna fabule, klimat jest nam bliski, troche taki wschodnioeuropejski.
Postacie są bardzo fajnie kreowane, bardzo dobry i przyjemny jest system alchemii, grafika całkiem całkiem, walka jest dynamiczna.

Trudno narzekac na wiedzmina, to bardzo dynamiczne, a przy okazji złożone i barwne c RPG.

ja osobiscie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 12:57, Deamian napisał:

Jesli jestes fanem, albo chociaz czytelnikiem Sapkowskiego, to gra przypadnie Ci do gustu,
To jest WIEDZMIN ! :D on nie musi miec duzo uzbrojenia.

Ja tylko podałam własne doświadczenia z tą grą, która jest przereklamowana (w końcu polska gierka)

Dnia 23.03.2008 o 12:57, Deamian napisał:

a walka nie jest slaba, walka jest poprostu inna, dynamiczna ;]

To może wyjaśnię, o co chodzi z tą dynamiką:
Gra się Geraltem z przeciwnikami (niemal automatycznie, widok za postaci)
Tylko się wybiera jeden z tylko KILKU trybów machania mieczykiem czy pochodnią i ewentualnie sztyletem,
Od czasu do czasu używa się super mocy, (która tak super nie wygląda na maksymalnych ustawieniach graficznych)
Właściwie to można wybrać tylko, w jakiej kolejności wybić przeciwników i klikać na nich, LPP co krótki odstęp czasowy,
Jest taka ikonka, która pokazuję, kiedy kliknąć żeby zadać krytyczne obrażenia.

Dnia 23.03.2008 o 12:57, Deamian napisał:

Gra ma bardzo ciekawa i fajna fabule, klimat jest nam bliski, troche taki wschodnioeuropejski.
Postacie są bardzo fajnie kreowane, bardzo dobry i przyjemny jest system alchemii, grafika
całkiem całkiem, walka jest dynamiczna.

No cóż, to że grafika jest na poziomie to nie zaprzeczę, ale alchemia akurat nie przypadła mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się