FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 21:27, Szyneczka007 napisał:

Hmm, na WOWa bym się skusił ale abonament odtrasza ;( dlatego właśnie myślałem o Gulid
Wars, bo muszę w końcu w jakieś MMO zagrać :)

Nic na siłę pamiętaj :P A GW naprawdę to świetny MMORPG bez durnego grindu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na takie zestawienie, Fallout 3 + reszta sagi (zebrał tu całkiem niezłe noty jak na tak atakowaną przez graczy pozycje ^^) World in Conflict ( uwielbiam strategie a to całkiem ładnie wygląda)
I Legend: Hand of God (podobno niezła fabuła, a grałem w Dungeona 1 i 2 więc myślę że mi się spodoba)
I co myślicie?
Starczy na długo i zostawi mi dobre wspomnienia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 22:05, Szyneczka007 napisał:

A co powiecie na takie zestawienie, Fallout 3 + reszta sagi (zebrał tu całkiem niezłe
noty jak na tak atakowaną przez graczy pozycje ^^) World in Conflict ( uwielbiam strategie
a to całkiem ładnie wygląda)
I Legend: Hand of God (podobno niezła fabuła, a grałem w Dungeona 1 i 2 więc myślę że
mi się spodoba)
I co myślicie?
Starczy na długo i zostawi mi dobre wspomnienia ? :D

Legend podobno tragicznie zabugowany, nie polecam.
Fallout 3 - Polonizacja - tragedia Gameplay - Tragicznie infantyly
Jedynie WiC daje radę.
Ale jak mówię polecam sagę NWN + WiC i masz rozrywkę na 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 22:05, Szyneczka007 napisał:

A co powiecie na takie zestawienie, Fallout 3 + reszta sagi (zebrał tu całkiem niezłe
noty jak na tak atakowaną przez graczy pozycje ^^) World in Conflict ( uwielbiam strategie
a to całkiem ładnie wygląda)

Tutaj ok : )
Z naciskiem na Fallout Tactics.

Dnia 28.10.2008 o 22:05, Szyneczka007 napisał:

I Legend: Hand of God (podobno niezła fabuła, a grałem w Dungeona 1 i 2 więc myślę że
mi się spodoba)

Jakoś mi ta gra w ogóle nie przypasiła ... Lepiej wybrać Titan Quest, który jest jej bogatszym kuzynem :)

Dnia 28.10.2008 o 22:05, Szyneczka007 napisał:

I co myślicie?
Starczy na długo i zostawi mi dobre wspomnienia ? :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :

Mam zamiar zakupić Age of Empires III Złota Kolekcja (cala seria III) . I mam nastepujące pytanie czy duzo osob gra w sieci w ową gre? Mysle ze warto za cene 99 zł zakupic ten pakiet. Prosze o odpowiedzi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 22:15, mist`shoo napisał:

Ponawiam pytanie :

Mam zamiar zakupić Age of Empires III Złota Kolekcja (cala seria III) . I mam nastepujące
pytanie czy duzo osob gra w sieci w ową gre? Mysle ze warto za cene 99 zł zakupic ten
pakiet. Prosze o odpowiedzi.




3 Age jakoś mnie nie uwiodła szczerze, pamiętam jeszcze jak godzinami się w 2 pogrywałoo ;)
Ale to dobra gra i ja na twoim miejscu szybko zakupiłbym ją bo chociaż nie ma już te go uroku co kiedyś to jeszcze trochę tamtej magii zostało.
A oprócz AoE radziłbym ci kupić Rise of Legends: Rise of Natsions świetna strategia, dużo jednostek dynamiczne bitwy i fajna kampania (chociaż trochę za łatwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i plan wziął w łeb xD Byłem wczoraj w Empiku po tego DM. Oczywiście go nie było. Tak więc szukam Prey''a. Też nie ma. Wrr, ale dojrzałem JC. Już mam iśc do kasy, a na półce leży CoD 4 za 69 zeta. No nic, odłożyłem JC i poszedłem do domu. Dziś wziąłem więcej kasy i kupiłem CoDa 4 i myślę, że naprwadę było warta. Gierka przednia, i taniej bym nawet na allegro nie kupił nówki. Jednak musiałem ograniczyc się do jednej gry na allegro, więc wygrałem Kane & Lynch. Powienien dojśc jeszcze w tym tygodniu. I wszystkim za rady dziękuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest tak jak najbardziej.
W dodatku jej złotą edycję.
Obecnie gram i sobie chwalę.

lama123--> a grałeś już że wiesz?

Ja tam nie będę polecał Fallouta 3 na razie bo nie grałem
Ja nie z tych co marudzą nim gra się ukaże.
Choć i tak zapewne będę grać w kinową wersję.
Jakoś nie mam zaufania do polonizacji Cenegi
kto kolwiek by nie brał w niej udziału.
"Pożyjemy, zobaczymy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i krotki single ale za to konkretny bez zbednego zajmowania leveli . Dobrze zrobiles , w multiplayera bedziesz sie zagrywal godzinami .

PS. Beta CoD : WaW PC startuje dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 12:47, Econochrist napisał:

COD 4 dobra, ale niemiłosiernie krótka.

Przed chwilą skończyłem singla :P Ale gra gniecie, o wiele lepsza od Crysisa.

Dnia 29.10.2008 o 12:47, Econochrist napisał:

A Kane & Lynch nie polecam, dla mnie słabizna.

Przesadzasz, gierka przednia. Ostatnio chyba tylko Max Payne 2 miał taki specyficzny klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż jako, że nie bardzo chce mi sie przebijać przez 493 strony =]

Czy kupić Guild Wars? Mam ponad te całe wymagania sprzętowe zalecane. A chciałabym pograć sobie w jakieś MMO.

Acha, druga sprawa co bardziej opłacałoby się kupić
Morrownid vs. THPS 4???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:20, Darv1a napisał:

No cóż jako, że nie bardzo chce mi sie przebijać przez 493 strony =]

Czy kupić Guild Wars? Mam ponad te całe wymagania sprzętowe zalecane. A chciałabym pograć
sobie w jakieś MMO.

Acha, druga sprawa co bardziej opłacałoby się kupić
Morrownid vs. THPS 4???


Opłaca się kupić GW, tym bardziej, że to twój pierwszy MMORPG ;) A nawet jak nie pierwszy to się opłaca, nie trzeba abonamentu płacić.

PS A co to THPS 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tony Hałk Pro Skejter 4 ...
A GW, hmm jak chcesz poznać ,,Moc" MMO to nie warto, bo stwierdzisz że wszystkie są takie same co skłoni cię do porzucenia gatunku 4 ever ;)
Zalecam najpierw zagrać w triala WoWa a potem się zakochać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:46, 332 napisał:

PS A co to THPS 4?


Domyślam sie że chodzi tutaj o grę Tony Hawk''s Pro Skater 4 ;) Jej porównanie do Morrowinda pewnie Cię nieco zmyliło, bo te gry nie mają ze sobą praktycznie nic wspólnego.

Darv1a --->

Bierz Morrowinda. Jest to klasyka gatunku i zapewni Ci on długie godziny gry, w której możesz robić co Ci sie tylko podoba. Wady oczywiście też sie jakieś znajdą, ale która gra ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:57, dave03 napisał:

> PS A co to THPS 4?

Domyślam sie że chodzi tutaj o grę Tony Hawk''s Pro Skater 4 ;) Jej porównanie do Morrowinda
pewnie Cię nieco zmyliło, bo te gry nie mają ze sobą praktycznie nic wspólnego.


No właśnie się tak zastanawiałam, myślałam, że może skrót TES jej się pomylił ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę o radę bowiem uzbierałem trochę pieniędzy i chciałbym zakupić sobie jakaś ciekawą grę z multy gdzie gra dużo ludzi i można spędzić nad nią kilkaset godzin grania bez znudzenia się...nie ukrywam że zależy mi na jakimś nowym tytule bądz takim który dopiero wyjdzie...na marginesie zaznaczam że GTA4 już zamówiłem więc interesowałoby mnie coś innego...gatunek dowolny...co polecacie bądź prognozujecie że będzie udane??początkowo myślałem o CoD5 ale jest mnóstwo złych opinii dlatego chyba się wstrzymam...:( czekam na propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się