FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2008 o 18:39, Pawlo09 napisał:

CSS

Dnia 29.10.2008 o 18:39, Pawlo09 napisał:

COD4

te dwie już posiadam:)

Dnia 29.10.2008 o 18:39, Pawlo09 napisał:

Teraz wychodzi Left 4 dead dokładnie 18listopada ta gra będzie głównie przez multi.

a tą się zainteresuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 12:45, Econochrist napisał:

lama123--> a grałeś już że wiesz?

Tak, koronny argument ludzi którzy uważać będą do śmierci że F3 to będzie uber gra bo sie durzo zabia !!!1111oneoneone.
Nie, nie grałem, ale widziałem wszystkie oficjalne gameplaye, polskie sample polonizacji tekstow w porownaniu z angielskimi, trailery, screeny.
I tyle wystarczy żeby się dowiedzieć że to ani RPG (bo zbyt infantylny i głupi) ani dobry FPS (są lepsze choćby crysis FC2 i nowy CoD WAW)
Więc proszę, ten argument jest po prostu głupi i żałosny.
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byś cie mi poradzili z tych gier co wymienie:
Flatout 3:Apokalipsa Pc
Fifa:09 Pc
Nba 09 Ps2 lub PSP
Need for Speed Undercover.
Pro Evolution Soccer 2009
No i jak jeszcze ze 110 zł uzbieram 130 to możliwe że Gta 4 Na Pc :D
Wszystko to znajduję się na skelpie gram.pl
Gdyby ktoś pytał jaki mam sprzęt to napiszę :D
Pamięc Ram:2,5Gb
Pamięc na karcie nie wiem jak to sie nazywa bo nie jestem taki opcykany :D: 512mb to jest pewne
Klawiatura:Creative
Myszka:Mode Com
Monitor:Niewiem jaki
Głośniki system 2.1:Logitech
No proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego jaką masz klawiaturę czy myszkę lepiej by było jakbyś napisał jaki masz procesor, bo na co nam informacje na temat sprzętu, który nie ma praktycznie żadnego wpływu na to jak będą chodzić Ci te gry? Od siebie jednak dodam że z tego zestawu najlepiej prezentuje sie Pro Evolution Soccer 2009. Seria Need For Speed to już od jakiegoś czasu tylko komercha i nie warto panom z EA dawać na takich gniotach zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę nie masz 18 lat więc GTA4 nie jest dla Ciebie :)
Proponuję NHL z tych wszystkich sportówek EA najlepsza, a jeśli nie pasuje to FIFA bierz :)
Całkiem ciekawa nowa odsłona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Scarface: Człowiek z Blizną za 14 złotych (wydanie premierowe) ^^? Z chęcią dorzuciłbym do mojego zamówienia, jednak martwię się, że to nieudany klon GTA. Proszę o w miarę szybką odpowiedź, bo z zamówieniem mi się spieszy :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COD4 - zdecydowanie ^^ I Assassins Creed o ile masz trochę cierpliwości bo momentami przynudza...
Ale i tak warto zagrać. Jest też taka gierka, dawno już zapomniana ale naprawdę ciekawa do pogrania..

Septerra Core :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz. Ta gra jest genialna. Może grafika niedzisiejsza, ale reszta... cud, miód i orzeszki. GTA może się schować, jeżeli bierzemy pod uwagę czynnik symulacji gangstera. A strzelaniny... w najlepszych filmach Hollywood takich nie zobaczysz. Możesz uznać, że trochę przesadzam, ale według mnie jest to jedna z najlepszych gier 2006 roku i świetny zamiennik dla Ojca Chrzestnego i Mafii. Gdyby gra wyszła wcześniej, to chyba nie byłoby terminu "klon GTA" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wybrać, Rome: Total War z dodatkami w platynie czy też Medievala II z dodatkiem w Złotej Kolekcji? Proszę
o uzasadnione odpowiedzi ;) Cena nie ma znaczenia,aha no i Medievala jedynkę mam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rome jest bardzo ciekawe fajne bitwy, mega rozwinięta kampania, niezły dodatek ( Barbarian Invasion, w drugi nie grałem). tylko grafika już średnia. Medieval II to prawie to samo, z lepszą grafiką, w innych czasach i paroma nowymi funkcjami. A dodatek jest ponoć dłuższy od podstawki. :) Więc ja bym się sklaniał ku Medievalowi, chyba że wolisz średniowiecze. Jak dla mnie 60% do 40% dla Medievala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 15:46, witkab napisał:

Rome jest bardzo ciekawe fajne bitwy, mega rozwinięta kampania, niezły dodatek ( Barbarian
Invasion, w drugi nie grałem). tylko grafika już średnia. Medieval II to prawie to samo,
z lepszą grafiką, w innych czasach i paroma nowymi funkcjami. A dodatek jest ponoć dłuższy
od podstawki. :) Więc ja bym się sklaniał ku Medievalowi, chyba że wolisz średniowiecze.
Jak dla mnie 60% do 40% dla Medievala.

Tyle, że jest jescze jedna kwestia. Nie wiadomo jak będzie działał na moim sprzęcie. Grałem w demo i na średnich wymaganiach gra chodziła dobrze. Mój komputer to celeron 1.7 GhZ, 1024mb ram i radeon 9600pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2008 o 15:49, maciek999 napisał:


> Jak dla mnie 60% do 40% dla Medievala.
Tyle, że jest jescze jedna kwestia. Nie wiadomo jak będzie działał na moim sprzęcie.
Grałem w demo i na średnich wymaganiach gra chodziła dobrze. Mój komputer to celeron
1.7 GhZ, 1024mb ram i radeon 9600pro.



W takim przypadku polecam Rome. Ja na początku też grałem na słabszym kompie w Medievala II i było więcej frustracji niż gry. :/
Ale nie martw się, Rome naprawdę niewiele ustępuje Medievalowi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 15:52, witkab napisał:

W takim przypadku polecam Rome. Ja na początku też grałem na słabszym kompie w Medievala
II i było więcej frustracji niż gry. :/
Ale nie martw się, Rome naprawdę niewiele ustępuje Medievalowi. ;)

W sumie mam pierwszą część nieukończoną pod względem bitew historycznych, a z resztą zawsze lubiłem przejść na nowo kampanię :) W sumie Rome będzie dobrą odskocznią od średniowiecza ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 22:09, Ell Brek napisał:

Co byś cie mi poradzili z tych gier co wymienie:
Flatout 3:Apokalipsa Pc
Fifa:09 Pc
Nba 09 Ps2 lub PSP
Need for Speed Undercover.
Pro Evolution Soccer 2009
No i jak jeszcze ze 110 zł uzbieram 130 to możliwe że Gta 4 Na Pc :D
Wszystko to znajduję się na skelpie gram.pl


Brałbym GTA 4, nawet w ciemno, bo to już jest gra z kultowej serii. Poza tym widziałem, a nawet grałem w ten tytuł na PS3 i zrobił na mnie duże wrażenie. Jedyne co mnie trochę wkurzało to to, że wszystko co w GTA: San Andreas dało się przeżyć tutaj uśmiercało Cię w (czasem) efektowny sposób, ale nie jest to tragedią, a wręcz czymś wspaniałym (wiem, jestem zboczony i lubię się zabijać xD). Po prostu gry robią się coraz bardziej realistyczne (nie wiem jak wam, ale mi się to podoba. Większe wyzwania = większa radość/irytacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się