FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ja ci bardziej polecam Gothica 3 ale Oblivion się świetnie zaczyna i ma bardzo dobrą fabułę ale jest też dużo lepszych RPGÓW np.Never Winter Nights 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał kupić jakiegoś RTS''a. Myślę nad Supreme Commander, ale czy tam nie jest tak, że ma się dużo tych jednostek, ale strasznie długo się budują? Bo o ile dobrze pamiętam to jak grałem w demko to czekałem i czekałem, aż mi się coś zbuduje, ale to mogła być wina mojego kompa, bo miałem strasznie słaby i gra mogła się zwalniać. Teraz mam lepszego i dlatego chciałbym się was zapytać, czy tak już jest, że jednostki się wolno budują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 17:16, Adeq napisał:

A ja bym chciał kupić jakiegoś RTS''a. Myślę nad Supreme Commander, ale czy tam nie jest
tak, że ma się dużo tych jednostek, ale strasznie długo się budują? Bo o ile dobrze pamiętam
to jak grałem w demko to czekałem i czekałem, aż mi się coś zbuduje, ale to mogła być
wina mojego kompa, bo miałem strasznie słaby i gra mogła się zwalniać. Teraz mam lepszego
i dlatego chciałbym się was zapytać, czy tak już jest, że jednostki się wolno budują?

Grałem w SC... mi za bardzo do gustu nie przypadł... ale z RTSów to polecam na 10000% Company of Heroes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanbie..... A właściwie problem... nie wiem jaką gra kupić proszę o doradzenie mi....
1. Kupić CoD4 juz niedługo....
2. A moze Widźmina?
3. Czy może poczekac do premiery Assassin''s Creeda
Prosze o pomoc!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W SC małe statki powstają w 2 sekundy, duże do 20 minut jak dobrze zorganizujesz. Jak źle to parę godzin :>
CoH polecam, albo WiC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:56, Lord Tomeks napisał:

Mam do was pytanbie..... A właściwie problem... nie wiem jaką gra kupić proszę o doradzenie
mi....
1. Kupić CoD4 juz niedługo....
2. A moze Widźmina?
3. Czy może poczekac do premiery Assassin''s Creeda
Prosze o pomoc!!!:D

zależy co lubisz jak strzelanki to Cod 4 jak RPG to wiedźmin assasin creed jak lubisz zabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźin to najlepsze RPG jakie możesz teraz wybrać. CoD single to z kolei TAK NIESAMOWITY wciągający film akcji, że aż kucam. Multi wymiata - niepodobna sie odkleić od monitora. AC jest ekstra, ale szybko się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania single w CoDzie trochę krótka. Wiedźmin jest świetny, polecam Ci go. Ale na Twoim miejscu poczekałabym do premiery AC. Nie śpiesz się, by potem nie żałować wydanej forsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Więc tak

Ja ci najbardziej z tych gier radzę kupić COD 4 a w Assassin''s Creeda niestety jeszcze nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:56, Lord Tomeks napisał:

Mam do was pytanbie..... A właściwie problem... nie wiem jaką gra kupić proszę o doradzenie
mi....
1. Kupić CoD4 juz niedługo....
2. A moze Widźmina?
3. Czy może poczekac do premiery Assassin''s Creeda
Prosze o pomoc!!!:D


to żeś klina wbił ;) wszystkie pozycje uważam za obowiązkowe.. ale może tak: lubisz multi i FPSy to CoD4, jak RPG to Wiedźmin, jak Assassin''s Creed to.. poczekaj miesiąc.. ja bym zrobił tak, kupił CoD4 i poczekał na wersje rozszerzoną Wiedźmina, później Assassin''s Creed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 17:16, Adeq napisał:

A ja bym chciał kupić jakiegoś RTS''a. Myślę nad Supreme Commander, ale czy tam nie jest
tak, że ma się dużo tych jednostek, ale strasznie długo się budują? Bo o ile dobrze pamiętam
to jak grałem w demko to czekałem i czekałem, aż mi się coś zbuduje, ale to mogła być
wina mojego kompa, bo miałem strasznie słaby i gra mogła się zwalniać. Teraz mam lepszego
i dlatego chciałbym się was zapytać, czy tak już jest, że jednostki się wolno budują?


Supreme Commander jest super polecam też Company Of Heroes lub World in Conflict

jakiego masz tego nowego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby podac grę, która:
- ma mozliwosc uruchamiania w oknie. (wiem ze dziwne wymaganie)
- niskie wymagania
- najlepiej, zeby to był rts/rpg/turowka
- miała możliwie jak najbardziej grywalny multi


To chyba wszystko. :) Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:54, Abomek napisał:

Ktoś mógłby podac grę, która:
- ma mozliwosc uruchamiania w oknie. (wiem ze dziwne wymaganie)
- niskie wymagania
- najlepiej, zeby to był rts/rpg/turowka
- miała możliwie jak najbardziej grywalny multi


To chyba wszystko. :) Z gory dziekuje za pomoc.


Nie wiem może Diablo 2? Bo gra fajna i właściwie wszystkie wymagania spełnia

No albo... Tibia, ma multi i to tak uzależniający że. Ja Tibii osobiście nie polecam, no ale każdy ma swój gust. No i jest darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars - na niskich sobie świetnie radzi, rpg, świetne multi i ma opcję grania w oknie :)

Polecam też CIV - gra jednym buttonem w sekundę wraca na pulpit i tak samo szybko (bezstratnie) wraca z powrotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:54, Abomek napisał:

Ktoś mógłby podac grę, która:
- ma mozliwosc uruchamiania w oknie. (wiem ze dziwne wymaganie)
- niskie wymagania
- najlepiej, zeby to był rts/rpg/turowka
- miała możliwie jak najbardziej grywalny multi


To chyba wszystko. :) Z gory dziekuje za pomoc.


Polecam Warhammera 40.000 Dawn of War + dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2008 o 19:19, Pawlo09 napisał:


jakiego masz tego nowego kompa?


Nowego, że ma pół roku już :P Ale jak dla mnie to i dzisiaj wymiata w najnowszych grach ^^

GF 8800 GTS, Athlon 64 x2 Dual 4800+, 2 GB ram

Hmm... czyli CoH, albo SupCom.. Ale jakbyście mi takie główne wady i zalety dali tych gier to byłbym szczęśliwy :P Znaczy w sumie to wybrałbym CoH tylko nie wiem czy rodzice strawiliby znaczek 18+ -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się