FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Witam

Szukam jakiejś fajnej gry z gatunku fps lub tpp. Chciałbym aby była prosta i realistyczna, z ładną grafiką
( jeśli chodzi o fps). Tpp- też ładna grafika, nie nudna( styl GTA, chodzi o rozpierdol np: Prototype)
Coś jak Gears of War, albo Web of shadows ( fajne były combos''y).

Obydwie muszą być wciągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakiegoś dobrego RTS''a. Najlepiej, żeby miał mocno rozbudowane multi i żeby dużo ludzi w niego grało. Mam już warcrafta, soulstorma, c&c, bfme 2, rise of nations, dragonshard, rise & fall, supcom, a w starcraftcie nie mam żadnych szans. Coś podobnego do soulstorma czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 21:22, revolt505 napisał:

Ja szukam jakiegoś dobrego RTS''a. Najlepiej, żeby miał mocno rozbudowane multi i żeby
dużo ludzi w niego grało. Mam już warcrafta, soulstorma, c&c, bfme 2, rise of nations,
dragonshard, rise & fall, supcom, a w starcraftcie nie mam żadnych szans. Coś podobnego
do soulstorma czy coś.

A może Company of Heroes? Mechanika gry podobna do WH40k DoW. Budowanie bazy, gra w realiach II Wojny Światowej. A niemało ludzi w nią gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Rzeczywiście muszę się zastanowić nad kupnem tej gry. Tylko słyszałem, że to dosyć trudna gra. Strasznie mnie ciekawi czemu ma oznaczenie +18? Nigdy nie mogłem tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 21:22, revolt505 napisał:

Ja szukam jakiegoś dobrego RTS''a. Najlepiej, żeby miał mocno rozbudowane multi i żeby
dużo ludzi w niego grało. Mam już warcrafta, soulstorma, c&c, bfme 2, rise of nations,
dragonshard, rise & fall, supcom, a w starcraftcie nie mam żadnych szans. Coś podobnego
do soulstorma czy coś.


Polecam Dawn of War 2. Zwłaszcza, że niedługo ma wyjść świetnie zapowiadający się dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 21:44, revolt505 napisał:

Hmm. Rzeczywiście muszę się zastanowić nad kupnem tej gry. Tylko słyszałem, że to dosyć
trudna gra. Strasznie mnie ciekawi czemu ma oznaczenie +18? Nigdy nie mogłem tego zrozumieć.



Ponieważ tam wojsko lata jak szmaciane lalki :D A ja polecam też dodatki . Tales Of Valor już jedzie . Najlepszym zakupem było by Company Of Heroes Złota Kolekcja . Ok 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 21:55, FiZbAn09 napisał:

> Hmm. Rzeczywiście muszę się zastanowić nad kupnem tej gry. Tylko słyszałem, że to
dosyć
> trudna gra. Strasznie mnie ciekawi czemu ma oznaczenie +18? Nigdy nie mogłem tego
zrozumieć.
>


Ponieważ tam wojsko lata jak szmaciane lalki :D A ja polecam też dodatki . Tales Of Valor
już jedzie . Najlepszym zakupem było by Company Of Heroes Złota Kolekcja . Ok 120 zł



No nie wiem. Najbardziej lubię klimaty fantasy i sci-fi. Niezbyt dużo grałem w rtsy w realiach II wojny światowej i boję się, że trochę mogę nie ogarniać. Na przykład w bfme wiadomo, że pikinierzy najlepiej się sprawiają w walce z konnicą itd., a w takim coh mogę nie zajarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarniesz spokojnie . Na początku będzie ci może trudno ale to działa na tej samej zasadzie . Wiadomo przecież że na czołgi nie wyślesz piechoty tylko np rangersów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 13:06, xadras95 napisał:

Co najbardziej się opłaca wziąć - Legendary, Lost Planet, Frontlines: Fuel Of War czy
Alone In The Dark?


Myślę że Lost Planet-fajny singiel,sporo ludzi gra w multi,pozostałe gry moze z wyjatkiem AiTD daruj sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 13:14, NecroVisioneR napisał:

> Co najbardziej się opłaca wziąć - Legendary, Lost Planet, Frontlines: Fuel Of War
czy
> Alone In The Dark?

Myślę że Lost Planet-fajny singiel,sporo ludzi gra w multi,pozostałe gry moze z wyjatkiem
AiTD daruj sobie:P


Dzięki za szybką odpowiedź. Wezmę Lost Planet ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:49, Tokkarian napisał:

Polećcie jakąś fajną gierkę na ps2 do pogrania z kolegą ;]

Zależy w co lubicie grać, ale moim zdaniem Tekken i PES to najlepsze propozycje :) Ewentualnie jeszcze Gran Turismo, ale dawno nie grałem i nie jestem pewny na 100% czy da się grać na dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:58, Tokkarian napisał:

(...)

Grałem jeszcze w:

Fight Night 2004
Fifa Street2
Smackdown VS Raw 2009
Metal Slug Anthology
Delta Force Helikopter W Ogniu
Soul Calibur3
NBA 09
Rumble Roses
Dragon Ball Budokai Tenkaichi 2
Def Jam NY
NHL 09

Jestem na 98% pewny, że w każdej z tych gier jest możliwość gry na dwóch graczy (w większość grałem sam i nie sprawdzałem opcji), a gry na prawdę świetne (tylko dużo naparzanek, więc ciężko wybrać jedną, najlepszą ;PP). Jak jakiś tytuł Cię zainteresuje to poszukaj na necie informacji, czy na 100% można pograć z kumplem i sprawdź jak gra się prezentuje na screenach/filmikach.
Pogrubiłem moje ulubione z tej "listy", ale jak lubisz wyścigi to przyjrzyj się uważnie dla Gran Turismo 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:58, Tokkarian napisał:

Tekkena 4 i pesa 5 mam, gran turismo nie ;d


To bierz Tekken 5, najlepsza napierdzielanka na ps2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się