FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Naruciaka fanem jestem,chociaż nie śledzę na bieżąco odcinków (poprzestałem na wątku z hidanem i kakuzu) więc część zdarzeń rozumiem,a nie które nie. A zresztą jest to gra tania ;) A MvC 3 ma mało treści w sumie. Lecz postacie w nim jakoś bardziej mnie nakręcają. Chociaż w Marvelu nie ma żadnej historii a w naruto jest aż do walki naruciak vs pein :) Kurde,jaki dylemat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 16:49, Baluk25 napisał:

Warto wymienić Alana Wake za GTA: Episodes i Far Cry2?


Mimo wszytko warto,bo Alan wake to gra na raz, i pewnie już ją odstawiłeś na półkę. A jak się wymienisz,to masz praktycznie 3 dobre gry ;) Jeżeli tak trudno jest ci się rozstać,zagraj sobie szybko na xboxie,i wymień się,bo warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pare dni możliwe, że wpadnie mi praktycznie zbędne 5 dyszek i prawdopodobnie zakupie sobie jakąś gierke. Myślałem nad Risenem i pewnie zaraz ktoś zapyta czy lubie Gothica. Otóż grałem tylko w jedynke, ale odrzucił mnie wiek gry czyli grafika i też mały świat, poza tym nic do niego nie mam. Może też być Call of Juarez: Więzy Krwi, ale skłaniam się raczej ku jakiemuś RPGowi. Coś do 50 zł się znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 18:59, Orion napisał:

Za pare dni możliwe, że wpadnie mi praktycznie zbędne 5 dyszek i prawdopodobnie zakupie
sobie jakąś gierke. Myślałem nad Risenem i pewnie zaraz ktoś zapyta czy lubie Gothica.
Otóż grałem tylko w jedynke, ale odrzucił mnie wiek gry czyli grafika i też mały świat,
poza tym nic do niego nie mam. Może też być Call of Juarez: Więzy Krwi, ale skłaniam
się raczej ku jakiemuś RPGowi. Coś do 50 zł się znajdzie?


Cofam pytanie z powodu zapomnienia o pewnym ważnym wydatku ;) Do pytania wróce za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 14:32, 4ny4 napisał:

Wymieniłeś 8 gier, jest ich trochę więcej bo około 20-30, z kolei wszystkich gier na
GBA jest około +/- 150 więc z moich obliczeń wynika, że mimo wszystko jednak większość
jest albo dziecinna albo nie warta uwagi, jeżeli ze 150 gier tylko 30 jest albo dojrzałych
albo dobrych. Jest to opinia w pełni subiektywna więc nie oburzaj się.


Idąc dalej tym tokiem myślenia dojdziemy do sytuacji, w której coś takiego spokojnie można powiedzieć o każdej platformie do gier, jaka przyjdzie nam do głowy. Masowo produkowane darmowe MMO, tandetne gierki przeglądarkowe, całe serie gier o trollach i kangurach... Wow, nie wiedziałem, że na PC jest tyle dziecinnych lub niewartych uwagi gier ;)

Nie chodzi tu o oburzanie się, tylko o zdrowy rozsądek. Wiadomo przecież, że nikt nie kupuje wszystkich gier na daną platformę. Wybiera się te, które nam pasują, a w przypadku GBA naprawdę jest w czym wybierać. Wymieniłem 8 gier, owszem, gdyż są to gry, przy których spędziłem naprawdę sporo czasu, które sam sprawdziłem i mogę z czystym sumieniem polecić. Napisałeś, że "dobrych" gier zebrałoby się może ze 20-30... Ok, a powiedz mi, ile tytułów liczy Twoja kolekcja gier na PC lub konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 11:32, Antek100100 napisał:

Ekhm, crysis 2 czy Bulletstorm??


Jak grales w czesc pierwsza Crysisa i Ci przypadła do gustu to wybierz 2. Tylko wiedz ze single ma byc na 10 godzin, chyba ze nastawiasz sie na multi.

Bulletstorm to cąłkiej inna gra, jak z prezentacji takze sie podoba wybierza. Co bys wybrał nie było by zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żeś mu pomógł. poza tym to, że single jest na 10 godzin w dobie efpeesów na 4-5 godzin to źle?

Ja bym wybrał Bulletstorma, tym bardziej, że premiera już jutro. Do Crysisa jeszcze miesiąc, więc można na niego jeszcze kasy dozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 07:18, Ring5 napisał:

liczy Twoja kolekcja gier na PC lub konsolę?


Obecnie ? Około 50 pudełkowych (X360+PC) + liczne gry na Steamie, EA Manager czy NCSoft Manager. Trochę tego jest. Oczywiście kwestia gustu, ale IMO średnio się to opłaca. Żeby nie było sam posiadam GBA i mówię to co odczuwam na temat owej konsolki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 11:32, Antek100100 napisał:

Ekhm, crysis 2 czy Bulletstorm??

Bulletstorm.

Co do Crysisa2 to nie jestem pewien czy taka fajna jak jedynka będzie, obawiam się że nawet ci którzy twierdzą że może być fajna to porządnie się zawiodą. Po premierze wszystko się wyjaśni, ale na razie nawet nie zbierałbym na to kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co polecalibyście z tych gier:
- Dragon Age 1 (Ewentualnie później kupić 2)
- Mass Effect 2 (1 już mam)
- GTA4 Episodes from Liberty City (Jeśli brać to, to jak ta gra będzie działać na komputerze z podpisu?).
GTA 4 poleca mi mój kolega, który w samą podstawkę grał 3 lata na swoim xboxie. A Reszta to z jakiejś chęci przejścia jakiegoś bardziej hardkorowqego RPGa w stylu Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:59, Gromo napisał:

Co polecalibyście z tych gier:
- Dragon Age 1 (Ewentualnie później kupić 2)
- Mass Effect 2 (1 już mam)
- GTA4 Episodes from Liberty City (Jeśli brać to, to jak ta gra będzie działać na komputerze
z podpisu?).
GTA 4 poleca mi mój kolega, który w samą podstawkę grał 3 lata na swoim xboxie. A Reszta
to z jakiejś chęci przejścia jakiegoś bardziej hardkorowqego RPGa w stylu Baldur''s Gate.


Kazda z tych gier to moim zdaniem hit, kazda ma swoj genialny klimat :)
Wszystko zalezy od Ciebie, ale moim zdaniem powinienes w kazda z tych gier zagrac.

Jesli chodzi o mnie to zacznij od Mass Effecta - moja ulubiona gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:59, Gromo napisał:

Co polecalibyście z tych gier:
- Dragon Age 1 (Ewentualnie później kupić 2)


Jak lubisz płytką historyjkę, z całkiem niezłym systemem RPG to może być. Jak dla mnie za dużo walk było, ale Baldur jedynka miał ten sam problem że go męczyłem.

Dnia 24.02.2011 o 17:59, Gromo napisał:

- Mass Effect 2 (1 już mam)


Jak po dwójce oczekujesz tego co w jedynce tylko więcej to się zawiedziesz, główna fabuła to w sumie 20% gry pozostałe to zbieranie drużyny, na którą składają się 2 może 3 ciekawe postacie. Ja się na ME2 zawiodłem miał być RPG a wyszła strzelanka z niezłą fabułą (na RPGa fabuła jest słaba ale na shootera to aż za dobra)

Dnia 24.02.2011 o 17:59, Gromo napisał:

- GTA4 Episodes from Liberty City (Jeśli brać to, to jak ta gra będzie działać na komputerze
z podpisu?).


Jeśli epizody są chociaż w połowie takie fajne jak podstawka to bym to brał, ale różnie może być z działaniem gdyż gra strasznie lubi mocne procesory.

Dnia 24.02.2011 o 17:59, Gromo napisał:

GTA 4 poleca mi mój kolega, który w samą podstawkę grał 3 lata na swoim xboxie. A Reszta
to z jakiejś chęci przejścia jakiegoś bardziej hardkorowqego RPGa w stylu Baldur''s Gate.


Jak szukasz hardkorowego rpega to może Drakensangiem się zainteresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:15, kaczpak7 napisał:

/ciach/

Powiem ci, że nie grałem w żadną z tych gier, (:P) ale przeszedłem demo DA II i to jest hmm, shit. Shogun zapowiada sie ciekawie, wybierz Home albo Shogun w życiu nie bierz DA II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:15, kaczpak7 napisał:

Ja potrzebuję pomocy w wyborze między Dragon Age 2,Homefront i Shougun 2 total war.Homefronta
na Xboxa 360


shogun. oddalbym konsole ze wszystkimi 16 grami zeby miec sprzet na te gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się