FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Jeden sklep akurat ma wyprzedaż i za 84 zł można kupić kolekcjonerkę(normalnie dwójka kosztuje 50 zł), która m.in. zawiera pierwszą część, koszulkę, mapę, dukata i inne pierdółki, dlatego zastanawiam się nad zakupem. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:42, barsum napisał:

Jeden sklep akurat ma wyprzedaż i za 84 zł można kupić kolekcjonerkę(normalnie dwójka
kosztuje 50 zł), która m.in. zawiera pierwszą część, koszulkę, mapę, dukata i inne pierdółki,
dlatego zastanawiam się nad zakupem. :>


To jeszcze możesz zagrać w demo jedynki i na tej podstawie ocenić czy ci podejdzie. Ogólnie tej grze jest bliżej do Baldura niż do Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem mam nietypowy... Otóż rodzice chcą kupić 6latkowi grę... Młody zakochany jest w... traktorach :D Potrzebuję czegoś niezbyt łatwego, młody w coś tam już pykał i gry typu 3-6 lat będą za proste. Liczę na waszą pomoc. Ratujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 00:26, barth89 napisał:

Co ogólnie sądzicie o tych Wormsach?


Wormy są git jeśli chodzi o grę w sieci - jak zawsze z resztą ;) . Jeśli do tego głównie to szczerze polecam. Jeśli jednak chcesz hotseat i masz najlepiej Win XP to dalej wymiata nieśmiertelny Armageddon :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 00:29, MKRaven napisał:

> Co ogólnie sądzicie o tych Wormsach?

Wormy są git jeśli chodzi o grę w sieci - jak zawsze z resztą ;) . Jeśli do tego głównie
to szczerze polecam. Jeśli jednak chcesz hotseat i masz najlepiej Win XP to dalej wymiata
nieśmiertelny Armageddon :D .


A dlaczego Reloaded do hotseat się nie sprawdzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2011 o 00:32, barth89 napisał:

A dlaczego Reloaded do hotseat się nie sprawdzą?


Nie mówię, że się nie sprawdzą, ale uważam, że Armageddon jest lepszy ;) . Tyle że ten drugi nie działa już dobrze na moim Win 7, więc zostaje Reloaded.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 00:26, barth89 napisał:

Co wybrać - Split/Second Velocity, czy Worms Reloaded?

Co ogólnie sądzicie o tych Wormsach?


Wormsy bardzo fajna gra, a ja jako wyjątek zakochałem się w tych w 3D i dla mnie najfajniejsze było Worms: Forts Oblężenie. Ale jeśli już masz kupować Wormsy to takie gdzie gra wielu ludzi w sieci więc chyba Reloaded będzie ok. A co do Splita to ja bym na Twoim miejscu kupił coś lepszego do pościgania się, jakiegoś Need For Speeda jeśli któregoś nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie kusi Sgogun 2 TW też... Klimat jak najbardziej mi odpowiada. Problem w tym, że np Medieval 2 TW odinstalowałem po 2h i nie udało się go mnie do siebie przekonać. To znaczy, że seria TW dla mnie stracona? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 16:43, barth89 napisał:

Tak mnie kusi Sgogun 2 TW też... Klimat jak najbardziej mi odpowiada. Problem w tym,
że np Medieval 2 TW odinstalowałem po 2h i nie udało się go mnie do siebie przekonać.
To znaczy, że seria TW dla mnie stracona? :P


Wiesz, to zależy od tego co Cię znudziło w Medievalu, ale podejrzewam że polityka na mapie, a nie bitwy, a polityka jest prawdopodobnie w każdym TW ew. bardziej urozmaicona, więc ja bym na Twoim miejscu pobrał jakieś demo (jeśli istnieje), albo zobaczył gameplay i sam stwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 16:49, Orion napisał:

Wiesz, to zależy od tego co Cię znudziło w Medievalu, ale podejrzewam że polityka na
mapie, a nie bitwy, a polityka jest prawdopodobnie w każdym TW ew. bardziej urozmaicona,
więc ja bym na Twoim miejscu pobrał jakieś demo (jeśli istnieje), albo zobaczył gameplay
i sam stwierdził.


No tak, nie ogarniałem polityki i wymiękłem. No a ten Shogun kusi jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. No a ten Shogun kusi jednak :P

No właśnie niestety niewiele jest gier w czasach samurajów, bo mógłbyś sobie czymś zastąpić, ale mówię, zassij demo i sam oceń, może jednak Ci się spodoba. Chyba jest dostępne na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Szukam gry RPG, a najlepiej gdzie będę posługiwał się mieczem z dobra fabułą i wolnością w grze. Taka aby zbytnio grafika nie była przestarzała.
Grałem w Wiedźmina, Two Worlds II, DA i Gothic-i.

Co proponujecie. Najbardziej abym kierował jedna postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakieś inne propozycje ? Cos w co będą mógł grać długo i szybko nie odłożę na półkę, jakoś umilić czas do premiery Wiedźmina.

Obliviona kupie na gramie ale ciężko zakupić Morrowind-a, na allegro na pewno nowej nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie stronisz od klimatów SF, możesz ruszyć serię Mass Effect. Bardziej nastawiona na akcje, niż element RPG.

Knights of The Old Republic również jest godne polecenia, niestety oba te tytuły nie pozwolą Ci biegać jako samotny bohater.

Jeśli do gustu przypadł Ci Gothic to możesz ruszyć Raisena, który choć gorszy graficznie jest zdecydowanie lepszym tytułem niż Arcania.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 10:16, karolekx23x napisał:

Witam
Szukam gry RPG, a najlepiej gdzie będę posługiwał się mieczem z dobra fabułą i wolnością
w grze. Taka aby zbytnio grafika nie była przestarzała.
Grałem w Wiedźmina, Two Worlds II, DA i Gothic-i.

Co proponujecie. Najbardziej abym kierował jedna postacią.

DA2 za nie długo wyjdzie.
Sci fi to Mass Effect albo Kotor jak lubisz klimaty Star Wars
Risen - gra twórców gothica
I Oblivion - dostępna jest tona modów na stronce tesnexus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie nad Oblivionem i to bardzo, tylko czy ktos kto grał przybliżył coś o tym tytule.
Zapomniałem napisać ze w ME i ME2 grałem.
Da2 w ogóle mnie nie interesuje po ostatnim demie i wcześniejszych scenerach i trailerach.
Kotor czy ja wiem, Star Wars to na pewno nie to co by mi sie spodobało.

Gothic to gra która była dobra ale nie taka aby urzekła wiec Risen odpada.

A jeszcze cos co by sie znalazło z propozycji ?
A co myślicie o Dungeon Siege i 2 części ? Bo Sacreda mam i to gra która nie przypadła do gustu po 2 godzinach i leży na półce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 12:53, karolekx23x napisał:

A co myślicie o Dungeon Siege i 2 części ?


Jeśli bawi Cię H''n''S to zdecydowanie możesz się za tą serię zabrać. Trzecia część przed nami. Podobny jest wydany nie tak dawno Trochlight - który też doczeka się niedługo następcy.

Ogólnie większość gier mainstream zaliczyłeś. Może czas zabrać się za klasykę, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się