Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2008 o 18:40, Crew 900 napisał:

Jest jeszcze taki błąd że jak pada deszcz to nawet w budynkach jak jesteśmy pada :O

Piraty mają duzo własnych błędów więc się nie dziw.
Ok nie wierze że 50 % z was ma "od wujka z ameryki" wiec jak już ściagneliście piraty to przynajmniej nie gadać. jak wam się gra nioe podoba to odinstalować i tak macie za darmo. A jak macie narzekać na stracony czas na ściąganie to powinno się was wystrzelac...

A do tych co mają oryginała: dziwi mnie to że nie potraficie cieszyć się z gry. Wy zamiast kurcze grania wyszukujecie babole i niedogodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czemu do mnie sapiesz że niby mam pirata ?! Masz jakiś na to dowód ?
Nie czekam jak głupek specjalnie na polską wersję skoro angielska wersja jest już dostępna od dawna na steamie
Poza tym nie ma różnicy w grze pomiędzy piratem a oryginałem , tak debilnej wypowiedzi już dawno nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 19:12, Crew 900 napisał:

Nie mam pojęcia czemu do mnie sapiesz że niby mam pirata ?! Masz jakiś na to dowód ?
Nie czekam jak głupek specjalnie na polską wersję skoro angielska wersja jest już dostępna
od dawna na steamie
Poza tym nie ma różnicy w grze pomiędzy piratem a oryginałem , tak debilnej wypowiedzi
już dawno nie widziałem

jest róznica bo cracki często tworza bugi tak jak w mass Efekcie przez zcrakowaną wersję gra wyłączała się w 1 misji. wiem bo często chodzę po torrentach. inny przykład to Simsy mój kolega miał pirata i nie mógł budować ścian tak samo kilku innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 19:51, Vernio napisał:

Kiedy zostaną wysłane pre-ordery?Jutro czy pojutrze??

Pisałem o tym do gram.pl i dostałem taką odp:
"Witam,

Zgodnie z informacją podaną przy tym produkcie na stronie sklepu planowana wysyłka jest przewidziana na 07/11/2008 http://www.gram.pl/sk5_9wrrJ,0_Far_Cry_2.html jednak jest to uzależnione od terminu dostawy towaru. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient otrzymał przesyłkę w dniu premiery."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:06, ShadoWi napisał:

> Kiedy zostaną wysłane pre-ordery?Jutro czy pojutrze??
Pisałem o tym do gram.pl i dostałem taką odp:
"Witam,

Zgodnie z informacją podaną przy tym produkcie na stronie sklepu planowana wysyłka jest
przewidziana na 07/11/2008 http://www.gram.pl/sk5_9wrrJ,0_Far_Cry_2.html jednak jest
to uzależnione od terminu dostawy towaru. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań,
aby nasz klient otrzymał przesyłkę w dniu premiery."


Aha. Tyle że ja myślałem o sklepie cenegi.xD Ale rzeczywiście w złym temacie napisałem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka ;D

czytam te wasze posty i coraz bardziej mi się wydaje że macie coś we łbach poprzewracane.
cały czas się kłuciće a to o ściąganie z torrentuw a to o bugi. my tu mamy rozmawiać o grze a nie o tym że jakaś ciota ściąga gre za free i wybrzydza (sam tą gre ściągnołem i kiedy przeszłem pierwszą misje odrazu zamuwiłem orginał)według mnie ta gra je bardzo dobra szczegulnie jeśli chodzi o grafike i żeczywistość (gnaty sie strasznie czesto zacinają) a jeśli chodzi o poruwnanie crysisa do fc2 to crysis może się schować a już szczegulnie ta druga część jedyne czym crysis doruwnuje do fc2 to grafika ale też jeszcze wiele pozostawia do życzenia. fc2 ma klimat którego twórcy crysisa nieumieli utworzyć jedyny minus far cry 2 to to że jak troche dłurzej pograsz (szczegulnioe na maksymalnych wymaganiach) to starsze gry mogą ci troche zbrzydnąć (ja sam po kilku dniach grania w fc2 włączyłem gothic 2 troche mnie zamurowało :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:43, Get Down napisał:

Piszesz takie błędy ortograficzne że trudno się czyta.

Lol straszny offtopic ale racje masz nie moge po połowie czytać. A Gry można podobno ściągac na próbe 24h a potem tzra usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa Get Down ma rację xD

Faktycznie przestańmy się kłócić i pogadajmy na przykład o tym kto kupi EK FC2????? :] Ja kupuję!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2008 o 18:51, ShadoWi napisał:

A do tych co mają oryginała: dziwi mnie to że nie potraficie cieszyć się z gry. Wy zamiast
kurcze grania wyszukujecie babole i niedogodności...


Ale o co chodzi? Mój wujek z Anglii na pierwsze miał Visa a na drugie debet :D A gra baaardzo mi się podoba. Fizyka w Crysisie wydaje się lepsza (cięcie krzaków, rozwalanie chat, strzelanie do opon) ale tekstury i projekt bardziej podoba mi się w FC2. No i klimacior jest niezły - bycie specżołnierzem w jakimś hiper fajnym mundurku i naparzanie się z obcymi i koreańcami przyszłości nawet w połowie nie jest tak fajne jak szwendanie się jako najemnik po Afryce - przyjmujesz zlecenie (3 rodzaje questów - główne, buddies i poboczne) wybierasz ekwipunek w sklepie (jak odblokowałeś albo zabierasz poległym) jedziesz hen na drugi koniec mapy samochodem, pieszo lub autobusem i robisz zawieruchę. Gram i się nie mogę oderwać. A bugi może znikną w patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie tak 6/10 , gra jest nudnawa przez dojazdy na miejsce zadan rozwalajac po drodze samochody czy łodzie . AI jest zalosne - koles jedzie , drugi na dzialku zabilem tego na dzialku a tamten kierowca wyszedl z samochodu i stanal jak wryty , nawet broni nie wyciagnal i tak sie czesto zdarza. Albo wystarczy ze plyniesz lodka strzelaja do ciebie , ty zanurkujesz to przestaja strzelac i maja cie gleboko w ..... , a pozniej mozesz wejsc na ich lodz i wyciac ich z noża. Bossowie tez stoja w chatach i nic nie robia , pozniej jak ich zabijesz to okazuje sie ze mial pistolet - lol wiec czemu go nie uzyl?? I ostatnie co zauwazylem koles dostaje strzal w klatke ze snajperki stoi i po kilku sekundach w pokraczny sposob pada na ziemie - buhah.

3/4 gry zajmuje dojazd na miejsce , ktory jest cholernie nudny. A misje robi sie w doslownie minutkę.

To co jest na + , to super optymalizacja na rocznym kompie pograsz na high z malymi zacinkami , ogolnie najlepiej dla mnie wygladająca gra teraz , interakcja ze swiatem , i ogolnie cala ta Afryka gdzie widac ze niestety jej tworcy najwiecej czasu poswiecili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 22:57, mist`shoo napisał:

Ogolnie tak 6/10 , gra jest nudnawa przez dojazdy na miejsce zadan rozwalajac po drodze
samochody czy łodzie . AI jest zalosne - koles jedzie , drugi na dzialku zabilem tego
na dzialku a tamten kierowca wyszedl z samochodu i stanal jak wryty , nawet broni nie
wyciagnal i tak sie czesto zdarza. Albo wystarczy ze plyniesz lodka strzelaja do ciebie
, ty zanurkujesz to przestaja strzelac i maja cie gleboko w ..... , a pozniej mozesz
wejsc na ich lodz i wyciac ich z noża. Bossowie tez stoja w chatach i nic nie robia ,
pozniej jak ich zabijesz to okazuje sie ze mial pistolet - lol wiec czemu go nie uzyl??
I ostatnie co zauwazylem koles dostaje strzal w klatke ze snajperki stoi i po kilku sekundach
w pokraczny sposob pada na ziemie - buhah.

3/4 gry zajmuje dojazd na miejsce , ktory jest cholernie nudny. A misje robi sie w doslownie
minutkę.

To co jest na + , to super optymalizacja na rocznym kompie pograsz na high z malymi zacinkami
, ogolnie najlepiej dla mnie wygladająca gra teraz , interakcja ze swiatem , i ogolnie
cala ta Afryka gdzie widac ze niestety jej tworcy najwiecej czasu poswiecili.


Wiesz Mnie tam osobiście dojazdy bawią ale to tylko moje gusta..... Hmmmmm..... pomyśl tak :D Głupek jest nieprzewidywalny zobaczył że jego koleś zdrętwiał to zatrzymał pojazd wysiadł i zanim się zorientował że coś nie tak zanim przeminął mu szok i zanim zdecydował się wyjąć broń to już podzielił los kolegi :]
Strzał ze snajperki w klatkę piersiową. Zanim koleś zorientuje się że już dostał spojrzy na miejsce w które go strzelili (jak w filmach :P) spojrzy jeszcze raz na zabójcę czyli Ciebie i już pada martwy :)
Płyniesz łódką wskakujesz do wody i nic wrogie człowieki nie robią z tym. Skąd wiesz że nie robią? Wyobrażasz sobie by teraz pływali po całym zbiorniku wodnym i Cię szukali bezcelowo????? No chyba że się wyłowisz i Cię zauważą. A może właśnie spodziewają się Ciebie już gdzieś na lądzie, hę? Na łódź możesz się zakraść a co ! Wrogowie są może skupieni na szukaniu Ciebie pod wodą i na lądzie a że wlazłeś za ich plecami to się nie skapnęli i już.Bossowie w grach zazwyczaj nic nie robią więc nie wiem o co się czepiasz :D Że ma pistolet? Może czuje się tak bezpieczny wśród Swoich że wystarcza mu tylko ta spluwa do szczęścia ;] A może on na coś czeka w tej chacie albo myśli nad sensem życia :D Tego przecież nie wiesz :D A nie użył go bo jest pewien że Jego ludzie Cię załatwią ;] Trochę wyobraźni kolego :P

Do Swojej oceny nie wziąłeś chyba pod uwagę trybu Multiplayer i Edytora Map. ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 22:57, mist`shoo napisał:

Ogolnie tak 6/10 , gra jest nudnawa przez dojazdy na miejsce zadan rozwalajac po drodze
samochody czy łodzie . AI jest zalosne - koles jedzie , drugi na dzialku zabilem tego
na dzialku a tamten kierowca wyszedl z samochodu i stanal jak wryty , nawet broni nie
wyciagnal i tak sie czesto zdarza. Albo wystarczy ze plyniesz lodka strzelaja do ciebie
, ty zanurkujesz to przestaja strzelac i maja cie gleboko w ..... , a pozniej mozesz
wejsc na ich lodz i wyciac ich z noża. Bossowie tez stoja w chatach i nic nie robia ,
pozniej jak ich zabijesz to okazuje sie ze mial pistolet - lol wiec czemu go nie uzyl??
I ostatnie co zauwazylem koles dostaje strzal w klatke ze snajperki stoi i po kilku sekundach
w pokraczny sposob pada na ziemie - buhah.

3/4 gry zajmuje dojazd na miejsce , ktory jest cholernie nudny. A misje robi sie w doslownie
minutkę.

To co jest na + , to super optymalizacja na rocznym kompie pograsz na high z malymi zacinkami
, ogolnie najlepiej dla mnie wygladająca gra teraz , interakcja ze swiatem , i ogolnie
cala ta Afryka gdzie widac ze niestety jej tworcy najwiecej czasu poswiecili.


misje w minutkę ?? :( jakiś żart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś gra na easy albo przechodzi pierwszą misję to jest łatwa :] Nie wierz wszystkim którzy coś tam powiedzą. Dla niektórych na przykład matma jest łatwa dla innych nie. To na tej zasadzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2008 o 23:40, siara82 napisał:

misje w minutkę ?? :( jakiś żart ?


Raczej nieprecyzyjne kryterium. No bo czy liczyć misję od momentu przyjęcia zlecenia, zbliżenia się do wioski czy pierwszego strzału. A ja nie spiesząc się, szukając diamentów, odblokowując bronie 64% gry zrobiłem w 26 godzin, ale jak ktoś skupi się tylko na głównym to pewno trzaśnie to w 15 (tak jak sądziłem do niedawna że Quake 2 to minimum 8 godzin gry, ostatnio jak do niego przysiadłem to machnąłem go w 4 godziny)

Dnia 05.11.2008 o 23:40, siara82 napisał:

AI jest zalosne - koles jedzie , drugi na dzialku zabilem tego na dzialku a tamten kierowca wyszedl z
samochodu i stanal jak wryty , nawet broni nie wyciagnal i tak sie czesto zdarza.


Gdzie? Mi tam kolesie (gram na normal) wyskakują za wóz albo jakie drzewo i za niego we mnie sięką.

Dnia 05.11.2008 o 23:40, siara82 napisał:

Bossowie tez stoja w chatach i nic nie robia , pozniej jak ich zabijesz to okazuje sie ze mial pistolet - lol wiec > czemu go nie uzyl??


Gdzie? Do mnie bossowie (gram na normal) strzelają. Czasami tylko wykazują klasyczne WT...

Dnia 05.11.2008 o 23:40, siara82 napisał:

I ostatnie co zauwazylem koles dostaje strzal w klatke ze snajperki stoi i po kilku sekundach w pokraczny
sposob pada na ziemie - buhah.


A to rzeczywiście jest spartolone. Ma się wrażenie że najpierw chlusta krew (ale w jakiś taki dziwny sposób) a po chwili z lekkim opóźnieniem koleś pada. Z krzaczków graficznych dorzuciłbym to, że przeciwnicy nie wysiadają z wozów tylko przenikają przez drzwi i to co cały czas opisuję - potrafią strzelać do tyłu a kule trafiają we mnie.

A jak przy ocenach to 8,5/10.
- bugi graficzne
- komputer często kantuje wyczuwając moją obecność (naparzając w Ciebie rppancami czy moździerzami zanim zobaczysz wroga)
- questy jakieś takie niedorobione, zwłaszcza te poboczne które wyglądają jakby były zrobione na odczepnego (ale w sumie to nie RPG)
- za szybki respawn wrogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 01:27, plasot79 napisał:


> misje w minutkę ?? :( jakiś żart ?

Raczej nieprecyzyjne kryterium. No bo czy liczyć misję od momentu przyjęcia zlecenia,
zbliżenia się do wioski czy pierwszego strzału. A ja nie spiesząc się, szukając diamentów,
odblokowując bronie 64% gry zrobiłem w 26 godzin, ale jak ktoś skupi się tylko na głównym
to pewno trzaśnie to w 15 (tak jak sądziłem do niedawna że Quake 2 to minimum 8 godzin
gry, ostatnio jak do niego przysiadłem to machnąłem go w 4 godziny)

> AI jest zalosne - koles jedzie , drugi na dzialku zabilem tego na dzialku a tamten
kierowca wyszedl z
> samochodu i stanal jak wryty , nawet broni nie wyciagnal i tak sie czesto zdarza.


Gdzie? Mi tam kolesie (gram na normal) wyskakują za wóz albo jakie drzewo i za niego
we mnie sięką.

> Bossowie tez stoja w chatach i nic nie robia , pozniej jak ich zabijesz to okazuje
sie ze mial pistolet - lol wiec > czemu go nie uzyl??

Gdzie? Do mnie bossowie (gram na normal) strzelają. Czasami tylko wykazują klasyczne
WT...



Więc teraz możemy być pewni, że on grał na najłatwiejszym poziomie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować