Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Nie - drewniane to nie u nas ;)
" Z " też nie wchodzi ...
A może to ma być inny kod,nie ten z okładki? - sam już,nie wiem - w Dead Space nie było problemu,a system zabezpieczeń,ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2008 o 19:52, plada napisał:

Cieszę się, że to już jutro. Przeglądając filmiki o FC 2, zauważyłem (spostrzegawczy
jestem :P), że nie ma celownika-czy na poziomie trudności "średni" jest, czy to tylko
na łatwym jest? Bo ja bym sobie chętnie pograł bez celownika...


Na normal nie ma celownika, celuje się przez przyrządy.

Dnia 06.11.2008 o 19:52, plada napisał:

A pytanie mam , w sklepie z bronią można kupić jakieś skrzynie które są w domach które odblokowujemy ,
do czego one służą , tylko do przechowywania broni i to wszystko ???


A temu żebyś mógł schować do niej jakąś fajną giwerę którą znalazłeś albo (tak jak ja) przygotować sobie drugi zespół broni o trochę innych cechach (np. normalnie chodzę z granatnikiem, snajperą i kaemem a tam mam schowane uzi karabinek szturmowy i granatnik ppanc lub zestaw "cichy" czyli pistolet z tłumikiem, uzi z tłumikiem i dart rifle) bo nie zawsze jest po drodze do sklepu.

Dnia 06.11.2008 o 19:52, plada napisał:

Zero nie wchodzi a reszta jest poprawna.


Ja nie znaju, u mnie zero wygląda jak zero. Jak key jest wadliwy to Cenega wymieni, też mogli jakąś ferelną lub jeszcze nieaktywowaną porcję kluczy dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu jest,jeszcze pokazane coś takiego:
http://farcry.uk.ubi.com/unlock/
Czyżby trzeba było przepisać ten kod,który już jest podany? - ale to też mi nie wypaliło ...
Przy rejestracji każą wpisać numer seryjny a na instrukcji jest lkucz aktywacyjny - moze to jest,jednak co innego? ... już sam,nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 20:53, lis 23 napisał:

Tu jest,jeszcze pokazane coś takiego:
http://farcry.uk.ubi.com/unlock/
Czyżby trzeba było przepisać ten kod,który już jest podany? - ale to też mi nie wypaliło
...
Przy rejestracji każą wpisać numer seryjny a na instrukcji jest lkucz aktywacyjny - moze
to jest,jednak co innego? ... już sam,nie wiem.


ja mam to sam więc jest nas 2, a jak wiadomo co 2 głowy to...(...trafi mnie zaraz sz...)
POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 21:00, Pernia napisał:

Lol... to ja nie wiem czy paczki nie odebrać, bo WSZYSCY którzy mają FC2, mają problem
z kluczem...omg...


Ale, ale - problem ten dotyczy FC2 wydanych przez Cenegę, angielskie wersje śmigają bez zarzutu, więc albo keye są wadliwe albo nie są aktywowane. IMO to drugie, więc pewnie jutro zadziałają (ha, trzeba było się spieszyć?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 21:23, Tokix napisał:

Jest dostępne demo Far Cry 2 ? :>


nie ma demka :) o ile dobrze pamiętam sami twórcy wypowiadali się na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 21:25, 88Bonzo napisał:

> Jest dostępne demo Far Cry 2 ? :>

nie ma demka :) o ile dobrze pamiętam sami twórcy wypowiadali się na ten temat :)

Tak, mówili, że nie zdołali by zmieścić tak dużego obszaru w demie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 21:24, lis 23 napisał:

Raczej nie możliwe jest,chyba,żeby kod miał jakis licznik który wie,że dopiero jutro
jest premiera ..


Kod nie musi mieć licznika, wystarczy że ma serwer z którym komp się łączy by aktywować grę.

A, i pewnie na dzień dobry zassa tego 40 megowego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 21:00, Pernia napisał:

Lol... to ja nie wiem czy paczki nie odebrać, bo WSZYSCY którzy mają FC2, mają problem
z kluczem...omg...

w8 ...
No ale Ty przecież tego problemu nie masz, mniemam .
I jak, FAR CRY 2 fajny ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 21:29, Tokix napisał:

> Lol... to ja nie wiem czy paczki nie odebrać, bo WSZYSCY którzy mają FC2, mają problem

> z kluczem...omg...
w8 ...
No ale Ty przecież tego problemu nie masz, mniemam .
I jak, FAR CRY 2 fajny ? : )


Nie mam, jutro około 10 moja EK powinna dojść, ale z tego co widziałem u kumpla który już ma, Gra jest świetnie zoptymalizowana, wciąga, jest realistyczna. Godny następca jedynki.
Nie pytać jak sobie poradził z keyem bo nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 21:56, Tokix napisał:

Premiera jest 07.11.2008 rok, o ile się nie mylę ...
Dlaczego Ty grałeś już 2008-10-27 ... ?
Śmierdzisz piratem .

Premiera światowa była 21 października... Taki prawy z Ciebie człowiek czy tylko udajesz;/?? Chocby i to była piracka wersja wcale nie znaczy ze nie kupi oryginalu a jezeli nawet nie to ameryki to Ty nie odkryles w google wpiszesz "far cry 2 rapidshare" bądź "torrent" i tam masz tysiace takich uzytkownikow nielegalnego softu;/ Wiec nie ma sie co ekscytowac na pewno Ty w tej sprawie duzo nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować