Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 19:58, Rogallos napisał:

Spróbuj odinstalować w Dodaj/Usuń Programy PunkBuster Services. Powinieneś mieć, może
pomoże, rada wzięta z ReadMe z płyty;)

nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 19:30, milten 166 napisał:

MAM problem z gra far cry2.
zainstalowałem i po czasie odinstalowałem.i w tym problem bo chce zainstalować on nowa
a cały czas pisze czy odinstalować grę far cry2 a caly czas to robie zgodnie z instrukcja
i nic system mówi ze jest plik a go do jasnej .... nie ma w folderze o co chodzi w tym
wszystkim??(tak jakby caly czas byl jakis plik i nie chcial sie odinstalowac.

miałam to samo z Far Cry (jedynką) ... FC2 jescze nie próbowałam odinstaowywać. Mozna urzyć narzędzia CCleaner i tym ewentualnie wyczyścić ze śmieci rejestr , ale nie wiem czy to cos da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 20:08, seles napisał:

> MAM problem z gra far cry2.
> zainstalowałem i po czasie odinstalowałem.i w tym problem bo chce zainstalować on
nowa
> a cały czas pisze czy odinstalować grę far cry2 a caly czas to robie zgodnie z instrukcja

> i nic system mówi ze jest plik a go do jasnej .... nie ma w folderze o co chodzi
w tym
> wszystkim??(tak jakby caly czas byl jakis plik i nie chcial sie odinstalowac.
miałam to samo z Far Cry (jedynką) ... FC2 jescze nie próbowałam odinstaowywać. Mozna
urzyć narzędzia CCleaner i tym ewentualnie wyczyścić ze śmieci rejestr , ale nie wiem
czy to cos da.

dasz link\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogóle dziwne jest to usuwanie gry
Zamiast usunąć to w trakcie ona się włącza :|
Trzeba wtedy CTRL+ALT+DEL i zamknąć ją ale nie deinstalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 20:10, milten 166 napisał:

> > MAM problem z gra far cry2.
> > zainstalowałem i po czasie odinstalowałem.i w tym problem bo chce zainstalować
on
> nowa
> > a cały czas pisze czy odinstalować grę far cry2 a caly czas to robie zgodnie
z instrukcja
>
> > i nic system mówi ze jest plik a go do jasnej .... nie ma w folderze o co chodzi

> w tym
> > wszystkim??(tak jakby caly czas byl jakis plik i nie chcial sie odinstalowac.

> miałam to samo z Far Cry (jedynką) ... FC2 jescze nie próbowałam odinstaowywać.
Mozna
> urzyć narzędzia CCleaner i tym ewentualnie wyczyścić ze śmieci rejestr , ale
nie wiem
> czy to cos da.
dasz link\

nie mam, wpisz CCleaner w google. Tym przeskanuj rejestr, i sprawdż w zakładce "narzędzia " czy far cry 2 tam jest...
Ale to pewnie jakas odmiana securomu, czy inne badziewie, crap.
edit:
Jeszcze zostaje przywrócenie systemu sprzed instalacji FC2... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłby ktoś tu na forum screena z mapą z zaznaczonym przynajmniej jednym punktem gdzie można znaleść lotnie. Ja już przeszedłem 20% gry i ani razu nie latałem. Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny, nie udało mi się jeszcze znaleść żadnej lotni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 20:12, seles napisał:

> > > MAM problem z gra far cry2.
> > > zainstalowałem i po czasie odinstalowałem.i w tym problem bo chce zainstalować

> on
> > nowa
> > > a cały czas pisze czy odinstalować grę far cry2 a caly czas to robie zgodnie

> z instrukcja
> >
> > > i nic system mówi ze jest plik a go do jasnej .... nie ma w folderze o
co chodzi
>
> > w tym
> > > wszystkim??(tak jakby caly czas byl jakis plik i nie chcial sie odinstalowac.

>
> > miałam to samo z Far Cry (jedynką) ... FC2 jescze nie próbowałam odinstaowywać.

> Mozna
> > urzyć narzędzia CCleaner i tym ewentualnie wyczyścić ze śmieci rejestr ,
ale
> nie wiem
> > czy to cos da.
> dasz link\
nie mam, wpisz CCleaner w google. Tym przeskanuj rejestr, i sprawdż w zakładce "narzędzia
" czy far cry 2 tam jest...
Ale to pewnie jakas odmiana securomu, czy inne badziewie, crap.
edit:
Jeszcze zostaje przywrócenie systemu sprzed instalacji FC2... chyba

dobra nie dziala trudno dzienx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć, ile ta gra powinna zajmować miejsca na dysku twardym??? W wymaganiach oficjalnych na pudełku podają 12 GB wolnej przestrzeni dyskowej, a u mnie całość zajmuje 3 GB z hakiem. Jakieś cuda kompresji czy co???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:54, Rogallos napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć, ile ta gra powinna zajmować miejsca na dysku twardym??? W
wymaganiach oficjalnych na pudełku podają 12 GB wolnej przestrzeni dyskowej, a u mnie
całość zajmuje 3 GB z hakiem. Jakieś cuda kompresji czy co???:P

nie, ona tak zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To diabelsko mało jak na dzisiejsze czasy:) dziwię się nieco tedy, jak gra z tak dużym obszarem do eksploracji może zająć tak mało miejsca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:52, Rogallos napisał:

To diabelsko mało jak na dzisiejsze czasy:) dziwię się nieco tedy, jak gra z tak dużym
obszarem do eksploracji może zająć tak mało miejsca;)

też nie wiem, może dlatego potrzebuje płyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale loadingów też zbytnio nie uświadczam, poza tym to, że FC2 startuje z płyty, to akurat standard w większości gier:) Może silnik dobry???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: W pojazdach typu zwykły samochód lub dżip z karabinkiem jest dostępna tylko kamera z za kierownicy czy da się ustawić inne tak jak w crysisie było? Bo ta z za kierownicy troszkę nie wygodna czasem drogi nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 20:02, Coxsik napisał:

Mam pytanko: W pojazdach typu zwykły samochód lub dżip z karabinkiem jest dostępna tylko
kamera z za kierownicy czy da się ustawić inne tak jak w crysisie było? Bo ta z za kierownicy
troszkę nie wygodna czasem drogi nie widać.


Tylko taka jest możliwa kamera. Chodzi o realizm, widzimy wszystko w grze jakby własnymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować