Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 15:02, Grizzly. napisał:

U mnie też będzie 41 ;P

No i prawidłowo , 50 postów na jednej stronie to najlepszy wybór. :)

Dnia 04.12.2008 o 15:02, Grizzly. napisał:

hmm.. 8+/10.. ? Przecież to bardzo dobra ocena. No i gra też jest bardzo dobra tylko
że przereklamowana i niektórzy się poprostu za dużo spodziewali.. no i potem jest gorzkie
uczucie.

Nom , w pełni się zgadzam bardzo dobra przereklamowana gra. Myślę , że Far Cry 2 spotkał syndrom rocznego spóźnienia , tzw. jakby ta gra wyszła rok temu to na pewno był by to nie tylko znacznie większy przebój , ale też gracze by go bardziej docenili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 13:29, Mac Cry napisał:

Teraz to już w ogóle nie rozumiem o co chodzi. W ogóle nie może wygenerowac mi serialu
na tej stronie, a jak włączam grę to pokazuje mi kod zgłoszenia aktywacyjnego, który
nie wiem co mi daje. Za każdym razem jest inny ( SGKBD-DZYDE-8CN7H-3HHFS-ANQ87-UMQZ5-ZHVMB-3WJQP-QUY3
).

wiesz przy instalacji Windy XP jest podobnie, masz serial programu, który jest stały ale do aktywacji używa się identyfikatora instalacji(taki kod generowany na podstawie seriala, który się podaje podczas instalacji), który jest generowany przy każdym podejściu do aktywacji i za każdym razem kod aktywujący jaki się otrzymuje od MicroSoftu też jest inny i ściśle powiązany z tym identyfikatorem instalacji. Tak więc jeśli poda się przez telefon identyfikator instalcji to otrzyma się kod aktywujący użyteczny tylko do czasu aż nie zamknie się aplikacji aktywującej, w której widnieje nasz wygenerowany identyfikator instalacji. W Far Cry 2 pewnie jest to samo.
A ten serial gry to zawsze jest taki sam, czy też jest generowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tam już po dłuższym czasie w Far Cry 2 i powiem że jest w miarę dobrze. Można pograć.

Pewnie, że w późniejszym czasie gry misję są do siebie bardzo podobne ale w Stalkerze jakiś to ludziom nie przeszkadzało a tutaj tak. Gra wieje nudą? Stalker był jeszcze gorszy bo obraz był nawet taki szary i nawet pojazdów nie miał i dużo biegać trzeba było. To dopiero nuda byłą.

Dla mnie Fary Cry 2 to dobra produkcja. Nie powiem że to krok na przód ale ogóle seria idzie w inną stronę bo to nie jest kontynuacja poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC to znana marka, dzięki Crytekowi. Ubisoft musiał sprostać wyzwaniu i dorównać poprzedniczce, co prawda to się nie udało, ale to i tak jedna z najlepszych produkcji tego roku. Dokładnie tak jak napisałeś, może i misję są mało zróżnicowane, ale co z tego skoro fajnie się je wykonuje. A do tego przepiękna grafika rodem wyrwana z Afryki ;) A do tego całkiem udane multi, a więc czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:14, Mac Cry napisał:

Generowany, za każdym razem inny.

no to wszytko jasne, zakładam, że w tym samym oknie w którym generowany jest serial trzeba wpisać kod aktywujący?
Jeśli tak, to trzeba wygenerować ów serial, wpisać go na tamtej stronce a ta wygeneruje kod aktywacyjny, który należy wpisać w oknie pod tym wygenerowanym serialem-zakładma, że pod nim, lub w oknie które wyskoczy po kliknięciu Naext czy coś w tym rodzaju, istotne, żeby zachować ciągłość operacji:
uruchamiasz program generujący ci serial(i nie zamykasz okna programu)=>wpisujesz serial na stronie generującej kod aktywacyjny=>wpisujesz kod w tym programie generującym serial tam gdzie masz pole do jego wpisania.
Oczywiście screen okna tego generatora wyjaśni mi wszytko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem niedawno i byłbym nią zachwycony, gdyby nie parę problemów:
1. Gdzieś już widziałem ten problem- brak możliwości zasave''owania. Udało mi się zapisać tylko raz, a tak to nie działa żaden sposób.
2. Jak tylko spróbuję save''ować, to znikają mi wszelkie oznaczenia na mapce.
3. Po każdym meczu w multi wywala mnie do menu.
Z góry dziękuję za pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:50, Steel Dogg napisał:

powieccie mi jakie sa misje w far cry czy sa jakieś ciekawe czy wszystko typu wybij wszystkich
i coś przynieś


Dokładnie , Wybij wszystkich lub coś zniszcz lub przynieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:40, Crew 900 napisał:

Każdy to chyba ma , jedyne lekarstwo to niestety Crack :/

Ehh, a myślałem że będą jakieś inne sposoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:34, cichy10 napisał:

Grę kupiłem niedawno i byłbym nią zachwycony, gdyby nie parę problemów:
1. Gdzieś już widziałem ten problem- brak możliwości zasave''owania. Udało mi się zapisać
tylko raz, a tak to nie działa żaden sposób.
2. Jak tylko spróbuję save''ować, to znikają mi wszelkie oznaczenia na mapce.
3. Po każdym meczu w multi wywala mnie do menu.
Z góry dziękuję za pomoc w tej sprawie.

Moje rozwiązanie : zwiększ pamięć wirtualną(prawy klik na ''mój komputer''-->właściwośc-->ustawienia(wydajność)-->zaawansowane i zmień przy pamięci wirtualnej) i napisz , czy zadziałało . Miałem ten sam problem , co Ty. Ja zwiększyłem na 4096 mb i gra śmiga normalnie, bez żadnych cracków . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC 2wygląda naprawdę na solidną produkcję, tylko powiedzcie mi kiedy ja mam grać w te wszystkie hity jak nie ma tyle czasu i chyba doba jest za krótka ot co .
Pomysł z pamięcią wirtualną jest bardzo dobry sam czasami stosuje ten manewr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś jeszcze zdarzył się taki przypadek, że nie działa mu część klawiszy? Mi nagle przestał działać pierwszy i drugi przycisk myszy w grze. Poza tym spacja, c do kucania, zmiana broni. Ale z drugiej strony nadal działa GPS pod 5, oraz save pod F5. Przeinstalowałem grę, ale nadal nie działa. Czy ktoś miał taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:24, Zyniom napisał:

Ralph13Black: Której partycji trzeba zwiększyć pamięć wirtualna? Tej co jest system czy
tej co jest zainstalowana gra?

po części na oba sposoby:
1. Pamięć wirtualna mieści się w pliku wymiany danych ew plik stronnicowania (pod XP nazywa się pagefile.sys) a ten z kolei może znajdować siena dowolnej partycji, nie tylko systemowej
2. W związku z tym nie ważne na której partycji ważne by zwiększyć jego objętość. Dla Windy nie ma znaczenia jego lokalizacja i tak operujesz we Właściwościach syetmu a nie na konkretnej partycji. We właściwościach systemu wybierasz zakładkę Zaawansowane i tam w pozycji Wydajność przycisk Ustawienia i w oknie, które się pojawi znowu klikasz na Zaawansowane- dział zatytuowany Pamięć wirtualna mówi sam za siebie. Tam Wybierasz rozmiar niestandardowy pliku stronnicowania i wklepujesz swoje 4GB(w kilobajtach) w obu polach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:32, cichy10 napisał:

No i niestety nie zadziałało w żadnym aspekcie.:/ Czyli teraz to już chyba tylko crack...

Przykro mi w takim razie :-( Myślałem ,że jest to rozwiązanie , które działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 ma wo gule coś z dalszą fabułą do jedynki czy tylko na licencyjnej nazwie pierwszej części ta gra bazuje i niczym po za tym . Ja na razie nic z pierwszym farcry jej nie powiązałem i nie wiem czemu taki tytuł jak to wo gule jakaś inna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować