Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 16:32, Ecko09 napisał:

Skąd mogę pozyskać więcej tabletek na malarie? Na mapie nie ma zaznaczonego miejsca :/
Chyba.

Niestety, gra tak daremnie to rozwiązuje, że tabletki można pozyskać:
a)gdy ci się skończą
b)tylko od rebeliantów
c)zwykle są zaznaczeni na mapie charakterystyczną ikonką(Legenda wyjaśnia którą, w każdym razie ich chatka jest w okolicach OGC), ale najpierw dostaje się zadanie w kościele w Pala
d)jeśli ci się piguły skończyły to lepiej się pospiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 16:43, zadymek napisał:

>
d)jeśli ci się piguły skończyły to lepiej się pospiesz:)


A co, jeśli nie będę w stanie zdążyć? :P :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 16:32, Ecko09 napisał:

Skąd mogę pozyskać więcej tabletek na malarie? Na mapie nie ma zaznaczonego miejsca :/
Chyba.


Tabletki możesz zyskać gdy są już na wyczerpaniu, a uzyskasz je wykonując misję dla podziemia, ta ikonka z pięścią. Jak będziesz miał nad tą ikonką wykrzyknik wtedy bierz to zadanie a dostaniesz tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 16:50, Ecko09 napisał:

> >
> d)jeśli ci się piguły skończyły to lepiej się pospiesz:)

A co, jeśli nie będę w stanie zdążyć? :P :/

zdążysz, pomiędzy atakami zawsze mija jakiś dzień.
Oczywiście jeśli zignorujesz brak medykamentów to możesz przywitać kostuchę, ale jeśli nie będziesz zbyt długo zwlekał, dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 23:50, Ecko09 napisał:

Gdy broń zaczyna się często zacinać da sie ją jakoś naprawić?

Broń... rdzewieje, co widać i po tym można ocenić jej stan. A wiadomo, że im gorszy stan gnata, tym częściej się zacina (ba, RPG to nawet niewypały wyrzuca:)
Naprawić się jej nie da, ale jeśli wykupisz w sklepie jeden egzemplarz to tak jakbyś wykupił abonament na nieograniczoną ich ilość, trzeba tylko pamiętać o częstym wymienianiu broni oraz trzymaniu zapasowej w skrzyni.
Dla przykładu, takich spluw ja osobiście bał bym się używać:)

hehe, forum znowu dziczeje

20081207235911

20081208000024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zawiodłem się na tej grze, tyle wyczekiwania, tyle nie przespanych nocy, a w zamian otrzymuję bardzo ładną grę, ale muszę to powiedzieć, gra jest nudna. Po 1.5h grania już nie mogłem wytrzymać. Jedź z punktu A do punktu B, załatw wszystkich i wróć do punktu A, no ewentualnie robimy misje poboczne, które zbytnio nie różnią się od głównych. Zdecydowanym atutem gry jest grafika i według mnie to tyle.
Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi. No, ale niestety ta gra do mnie nie trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem z tą grą już jakieś 9- 10h i ani razu się nie nudziłem. Co prawda trzeba po tej mapie daleko jeździć, ale w między czasie po drodze zawsze jest jakiś obóz, co by sie nie nudziło. Poza tym cały czas podziwiam grafikę, która jest przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 00:00, zadymek napisał:

hehe, forum znowu dziczeje


Fajne screenshoty zamieszczać na forum , zwłaszcza ten pierwszy , ach ta świetna , dopracowana grafika , a jaki niezwykle dopracowany wygląd broni. ;]
A tak w ogóle to pewnie w złą godzinę dodałeś tego posta i dlatego tak wyszło. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:45, Sebat1 napisał:


> hehe, forum znowu dziczeje

Fajne screenshoty zamieszczać na forum , zwłaszcza ten pierwszy , ach ta świetna , dopracowana
grafika , a jaki niezwykle dopracowany wygląd broni. ;]
A tak w ogóle to pewnie w złą godzinę dodałeś tego posta i dlatego tak wyszło. ;P



Jak chcesz screenshoty to zaglądaj codziennie do mojego profilu na xfire :] Sporo cykam nawet screenów^^
http://www.xfire.com/screenshots/ecko09/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż zaciąłem się na jednej z ostatnich misji. Jest to misja gdzie trzeba zabić przywódców obu frakcji które się w rezultacie zjednoczyły. Misję zleca nam Szakal, wtedy w więzieniu. Zablokowałem się dochodząc do pewnego miejsca, gdzie po obu stronach znajdują się góry, a po środku jest przepaść na drugiej znajduje się droga, a na końcu tej drogi znajduje się rozbity samolot. Powiedzcie co mam zrobić aby dojść do wskazanego miejsca na mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 17:55, Ecko09 napisał:

Jak chcesz screenshoty to zaglądaj codziennie do mojego profilu na xfire :] Sporo cykam
nawet screenów^^
http://www.xfire.com/screenshots/ecko09/

A może i tam zajrzę , jak najdzie mnie ochota. ;P

BTW.

Dnia 08.12.2008 o 17:55, Ecko09 napisał:

Poza tym cały czas podziwiam grafikę, która jest przepiękna.

Z nową kartą graficzną to w każdej niedawno wydanej grze grafika jest przepiękna. xD
Wiem to z doświadczenia , też tak miałem dwa lata temu , ale wtedy to trochę inne gry były. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam buga :/ nie mogę otworzyć drzwi i do domku wejść :/ Bo radar pokazuje na ten domek :/ Dodam, że jest to misja główna :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 23:18, Ecko09 napisał:

Chyba mam buga :/ nie mogę otworzyć drzwi i do domku wejść :/ Bo radar pokazuje na ten
domek :/ Dodam, że jest to misja główna :|

no to standard, wielu ludzi to spotyka i zwykle zaczynają grę od początku. Ale kto wie, może przesadzają. Może jest inne wejście? Poszukaj jakichś desek do rozwalenia lub dziury. A może są jeszcze jakieś inne drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam uwolnić jakiegoś więźnia z ceglanego budynku na arenie czy coś takiego. Możliwe, że coś pokręciłem. Zamieszczam filmik.
http://www.xfire.com/video/4e838/

EDIT: Jest to te zadanie, które zleca nam gościu pilnujący drzwi do budynku w Pale, gdzie otrzymujemy zadania. Ale nie pamiętam dla której frakcji (chyba uFLL). Podeszłem do niego to gadał przez telefon, po naciśnięciu e coś tam pogadał i dał mi zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge już edytować ;/
Wykonałem już te zadania.
Dla UFLL: Komandosi, Królewskie Złoto i Opryski.
Dla APR: Zabójstwo szefa policji i Stacja Kolejowa.
Te zadanie co mam tego kolesia uwolnić otrzymałem od UFLL raczej, ta frakcja co ma budynek po lewej stronie, to chyba UFLL. I nie jest to zadanie finałowe ani Na złomowisku dla APR. Jak wykonać te zadanie? Co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 23:39, Ecko09 napisał:

Mam uwolnić jakiegoś więźnia z ceglanego budynku na arenie czy coś takiego. Możliwe,
że coś pokręciłem. Zamieszczam filmik.
http://www.xfire.com/video/4e838/

EDIT: Jest to te zadanie, które zleca nam gościu pilnujący drzwi do budynku w Pale, gdzie
otrzymujemy zadania. Ale nie pamiętam dla której frakcji (chyba uFLL). Podeszłem do niego
to gadał przez telefon, po naciśnięciu e coś tam pogadał i dał mi zadanie.

no znam to zadanie, uwolniłem w jego trakcie Warrrena Clyde(u ciebie może to być ktoś inny) i dostałem się do środka właśnie przez dziurę w ścianie zabitą dechami(gdzieś na tyłach budynku powinna być).
Jakbyś mi przypomniał lokalizację to mógłbym jeszcze to sprawdzić dokładniej.

PS A czy to nie miała być przypadkiem misja stealth:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 00:00, zadymek napisał:

> Gdy broń zaczyna się często zacinać da sie ją jakoś naprawić?
Broń... rdzewieje, co widać i po tym można ocenić jej stan. A wiadomo, że im gorszy stan
gnata, tym częściej się zacina (ba, RPG to nawet niewypały wyrzuca:)
Naprawić się jej nie da, ale jeśli wykupisz w sklepie jeden egzemplarz to tak jakbyś
wykupił abonament na nieograniczoną ich ilość, trzeba tylko pamiętać o częstym wymienianiu
broni oraz trzymaniu zapasowej w skrzyni.
Dla przykładu, takich spluw ja osobiście bał bym się używać:)


Co do RPG to dokładnie nie wiem która to wyrzutnia i nie zdarzyły mi się jeszcze niewypały ale po jednej rakietnicy zawsze zapala się teren wokół mnie. Trochę to dziwne. Nie wiem czy tak poprostu być powinno czy to od tego że broń już jest trochę używana.

PS. czy mi się wydaje czy masz wyłączony AntyAliasing ? Na screenie który dałeś widać że krawędzie są jakby bardzo takie proste i sztywne :)

Też wrzucę parę swoich screenów xDD

oraz trzy które się nie zmieściły
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/e85f971e8a73f47f5a25e5f515139f0fb8eafdd1.png
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/e4b5c2656e4ad5a55ae04155c1f3bc053be9817f.png
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/617ed0c64ed5a980361b4a342ad4b9bd904e23d7.png

20081208234635

20081208234733

20081208235035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować