Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2007 o 15:46, syriusz.b napisał:

> nie no widze ze tu praktycznie nie ma z kim rozmawiac bo tu same fan boye M$ ja chcialem
pare
> rad ale widze ze tu sa same zachwalajace dzieciaki x360 i jego gry chociaz zadnych fajnych

> na 2008 rok juz nie widze a na ps3 ma wyjsc masa

jedynym dzieciakiem tu w tej chwili jesteś ty. Nawet jeśli wyzywamy się od fanboyów to przynajmniej
dajemy jakieś argumenty ty tego nie robisz i momentami jesteś żałosny...


niewiem czy momentami bo jestem tu od wczoraj ale ok jak chce grac w gry takie jak wychodza na x360 to se kompa wloncze bo wszystkie prawie gry wychodza na pc jak i ten bioshoc no ale niewazne, co do gier na ps3 to dopiero zaczna wychodzic prawidzie tytuly ale w obecnym momencie jest i tak wiele swietnych gier a jak mam byc szczery to na x360 wcale niema tak duzo gier mowia co widze nie chwale zadnej konsoli bo dopiero zamierzam kupic i chyba wybiore ps3 , x360 sie sprzedaje w europie tak dobrze bo 2x mniej kosztuje dobra nie chce mi sie wam to mowic bo i tak tam bedziecie mowic swoje i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dobra nie chce mi sie wam to mowic bo i tak tam bedziecie mowic swoje i tak

Jak już mówiłem (nie wiem czy to widziałeś), większość gier, które są na PS3 to multiplatformy, czyli na X360 też są i zazwyczaj na konsoli M$ są lepsze. Nie mam siły wklejać tu listy na X360 i PS3 sam sobie poszukaj w tej chwili przewaga jest mega widoczna, więc mówienie, że na PS3 są fajne gry, a na X360 wcale tak dużo nie ma jest dziwne... Ja jak zamierzam kupić jakąś konsole to sprawdzam dokładnie różne info itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 15:54, syriusz.b napisał:

>dobra nie chce mi sie wam to mowic bo i tak tam bedziecie mowic swoje i tak

Jak już mówiłem (nie wiem czy to widziałeś), większość gier, które są na PS3 to multiplatformy,
czyli na X360 też są i zazwyczaj na konsoli M$ są lepsze. Nie mam siły wklejać tu listy na
X360 i PS3 sam sobie poszukaj w tej chwili przewaga jest mega widoczna, więc mówienie, że na
PS3 są fajne gry, a na X360 wcale tak dużo nie ma jest dziwne... Ja jak zamierzam kupić jakąś
konsole to sprawdzam dokładnie różne info itp...



eee nie mowie ze na x360 niema po prostu fajnych a nie rozmieszaj mnie tym ze na x360 lepiej wygladaja haha wygladaja tak samo a wszystko idzie ku temu ze benda lepiej wygladac na ps3 niz na x360.

Mam takie pytanie bo zauwazylem ze maja jakies 2 gry na x360 wyjsc ktore bende po polsku czyli mass effect oraz pgr4 i mam takie pytanie czy na play sa w zamierzeniach jakies gry po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Przepraszam cię, ale czy widziałeś tą samą grę na dwóch konsolach w akcji, bo ja miałem raz przyjemność i różnicę było widać. Na gametrailers jest dużo filmików porównujących multiplatformy i najczęściej to X360 jest górą, a nie PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 16:22, syriusz.b napisał:

>ciach

Przepraszam cię, ale czy widziałeś tą samą grę na dwóch konsolach w akcji, bo ja miałem raz
przyjemność i różnicę było widać. Na gametrailers jest dużo filmików porównujących multiplatformy
i najczęściej to X360 jest górą, a nie PS3


no to niemam pojecia czemu tak jest bo wiem ze ps3 jest mocniejsze i moze jescze programisci nie rozszyfrowali tej konsoli bo przeciez moc konsoli ps3 jest lekko wieksza badz taka sama tyle ze ma bl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 16:15, tableta1 napisał:

Mam takie pytanie bo zauwazylem ze maja jakies 2 gry na x360 wyjsc ktore bende po polsku czyli
mass effect oraz pgr4 i mam takie pytanie czy na play sa w zamierzeniach jakies gry po polsku?


Sony Polska zapowiedziało, że priorytetem jest polska wersja językowa gry Killzone 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 16:54, master matrox napisał:

> Mam takie pytanie bo zauwazylem ze maja jakies 2 gry na x360 wyjsc ktore bende po polsku
czyli
> mass effect oraz pgr4 i mam takie pytanie czy na play sa w zamierzeniach jakies gry po
polsku?

Sony Polska zapowiedziało, że priorytetem jest polska wersja językowa gry Killzone 2.


Skoro zrobili Liberation po polsku, to czemu nie KZ2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 17:26, bojanzaw napisał:

Skoro zrobili Liberation po polsku, to czemu nie KZ2 :)


Na prawdę wierzysz, że ludzie z Sony Polska są do tego zdolni? Skoro ponad rok zajęło im tworzenie yourpsp.pl a wieści o polskim PlayStation Store nie słychać, to mają tłumaczyć gry? Liberation nawet im wyszedł (niedociągnięcia jednak są), ale myślę że Killzone 2 jest dla nich zbyt trudny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:40, RX-8 napisał:

> Skoro zrobili Liberation po polsku, to czemu nie KZ2 :)

Na prawdę wierzysz, że ludzie z Sony Polska są do tego zdolni? Skoro ponad rok zajęło im tworzenie
yourpsp.pl a wieści o polskim PlayStation Store nie słychać, to mają tłumaczyć gry? Liberation
nawet im wyszedł (niedociągnięcia jednak są), ale myślę że Killzone 2 jest dla nich zbyt trudny
:P

polski PPS ma byc podobno najpozniej w grudniu... wiec moze w koncu cis sie u nas ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za rok kończe 18 lat i zamierzam sobie kupić w najbliższym czasie X360 (18-tka to pretekst dla rodziców- straszni antykonsolowce :D). Chciałem się dowiedzieć jak wygląda XBOX Live w Polsce, bo podobno wystartował w tym roku. Czy to solidny odpowiednik amerykańskiej wersji, czy żenada w stylu online''u dla Wii z brakiem Virtual Console?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 13:47, Konrad512 napisał:

Witam. Za rok kończe 18 lat i zamierzam sobie kupić w najbliższym czasie X360 (18-tka to pretekst
dla rodziców- straszni antykonsolowce :D). Chciałem się dowiedzieć jak wygląda XBOX Live w
Polsce, bo podobno wystartował w tym roku. Czy to solidny odpowiednik amerykańskiej wersji,
czy żenada w stylu online''u dla Wii z brakiem Virtual Console?

jest tylko polskie menu polski live bedzie w przyszlym roku...moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 13:14, master matrox napisał:

W sumie to nie wiedziałem, gdzie dać, ale niech będzie tutaj:
http://www.joemonster.org/art/7922/To-sie-nazywa-miec-bzika
Też bym tak chciał :]


Mało praktyczny & brzydki. Tutaj część zdjęć to prawdziwe perełki: http://www.gamespot.com/pages/forums/show_msgs.php?topic_id=24233179 Szukam w nich inspiracji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, to już niemal pewne - zdecydowałem się na kupno X360 i chyba się nie zdążę rozmyśleć :P
Wypłata pojawiła się wczoraj na koncie, rachunki popłacone, więc zostaje jeszcze tylko jeden dylemat: Premium (~1420zł z dodatkowym padem i Forzą 2, lub ~1215zł goły), czy Elite (~1620zł bez niczego). Byłbym wdzięczny za ewentualne za i przeciw obu wersji. A także jakieś tytuły w stylu "must-a-have".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 19:03, Klimos napisał:

OK, to już niemal pewne - zdecydowałem się na kupno X360 i chyba się nie zdążę rozmyśleć :P
Wypłata pojawiła się wczoraj na koncie, rachunki popłacone, więc zostaje jeszcze tylko jeden
dylemat: Premium (~1420zł z dodatkowym padem i Forzą 2, lub ~1215zł goły), czy Elite (~1620zł
bez niczego). Byłbym wdzięczny za ewentualne za i przeciw obu wersji. A także jakieś tytuły
w stylu "must-a-have".


zależy jaki masz TV... Jeśli na prawdę dobry to szukaj premium z wyjściem HDMI (najnowsze wersje), chyba że masz zamiar pobierać dema i to mnóstwo to wtedy Elite. Mnie tam Premka starczy, ale mówię - jak dobry TV to szukaj tej nowszej wersji z HDMI. "Mas hewy" mówisz... Gears of War na pewno - single krótki, ale chce się go przechodzić i przechodzić, a multi to świetna zabawa. Ja bym zainwestował w PGR 3 - tytuł startowy, nie najwyższych lotów, ale gra się bardzo, bardzo przyjemnie, a na allegro można wyrwać nawet za 30 zł... Jak masz dużo kasy to Guitar Hero 2 polecam, chyba, że poczekasz na 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 19:33, syriusz.b napisał:

zależy jaki masz TV... Jeśli na prawdę dobry to szukaj premium z wyjściem HDMI (najnowsze wersje),

W tej chwili w pokoju w akademiku mam jakiegoś starego kineskopowego. W domu za to jest LCD Samsunga dokładnie taki sam jak na standach z X360, tylko 32".

Dnia 26.09.2007 o 19:33, syriusz.b napisał:

chyba że masz zamiar pobierać dema i to mnóstwo to wtedy Elite. Mnie tam Premka starczy, ale
mówię - jak dobry TV to szukaj tej nowszej wersji z HDMI.

Co to znaczy "mnóstwo dem"? Zamierzam grać raczej w pełniaki.

Dnia 26.09.2007 o 19:33, syriusz.b napisał:

"Mas hewy" mówisz... Gears of War na pewno - single krótki, ale chce się go przechodzić i przechodzić,
a multi to świetna zabawa. Ja bym zainwestował w PGR 3 - tytuł startowy, nie najwyższych lotów,
ale gra się bardzo, bardzo przyjemnie, a na allegro można wyrwać nawet za 30 zł...

Niemal na pewno kupię: GoW, PGR3, Forza 2, Halo 3 i Death or Alive 4. Mam możliwość zakupu po ok. 80 złotych od sztuki (parę innych tytułów też jeszcze, ale raczej miały słabe oceny w necie). Nie wiem tylko w jakiej kolejności. Zastanawiałem się także nad Oblivionem i TDU.

Dnia 26.09.2007 o 19:33, syriusz.b napisał:

Jak masz dużo kasy to Guitar Hero 2 polecam, chyba, że poczekasz na 3 :)

Poczekam na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elite raczej na nic ci się nie przyda w twoim układzie. lepiej więc wziąć premium i różnicę w cenie przeznaczyć jakieś gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 20:10, Klimos napisał:

> chyba że masz zamiar pobierać dema i to mnóstwo to wtedy Elite. Mnie tam Premka starczy,
ale
> mówię - jak dobry TV to szukaj tej nowszej wersji z HDMI.
Co to znaczy "mnóstwo dem"? Zamierzam grać raczej w pełniaki.


chodziło mi o to, że Elite to 120 GB, a Premium tylko 20 (a i tak realnie jest jeszcze mniej...), więc jak lubi pobierać różne rzeczy: trailery, dema itp. itd. to Elite, ale z tego co widzę moja rada o premium z HDMI była trafna :) O polecam jeszcze Dead Rising jeśli chodzi o gry, aczkolwiek jest to gra, którą pokochasz, albo wyrzucisz przez okno - od razu uprzedzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 22:47, syriusz.b napisał:

ale z tego co widzę moja rada o premium z HDMI była trafna :)


Houston, we''ve got a problem!
Zrobiłem dzisiaj wracając z pracy małe tournée po sklepach: dwa markety z elektroniką i jeden z samymi grami. Pytając o Premium z HDMI wszędzie mi mówili to samo: wiemy, że coś takiego weszło ostatnio, jednak najpierw musimy wysprzedać zapasy starych X-Pudeł; z konsol, które mamy, wyjście to posiadają jedynie Elite i Halo 3 Special Edition.
Moje pytanie w takim razie: jak bardzo różni się obraz przesyłany za pomocą zwykłego kabla od tego przesyłanego przez HDMI. Czy różnica jest naprawdę zauważalna od razu gołym okiem, czy dopiero jak się człowiek dobrze przyjrzy. Kupiłbym w sumie tego Elite''a, ale boje się, że lada chwila może nie być akcesoriów w tym kolorze. Kontrolery widziałem w sklepie, ale na przykład karta WLAN była już tylko biała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się