Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 20:42, Pilnick2 napisał:

Ok to obczaję tego GRID''a. Troszkę mnie to peszy bo gierka już trochę ma a ja lubię
nowości


to kup NFS Undercover bo nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 20:44, Miluś napisał:

to kup NFS Undercover bo nowy...


No to nie czaję was ! Piszecię że Need for Speed to shit, a teraz mi go polecasz ? Hej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 20:46, Pilnick2 napisał:

> to kup NFS Undercover bo nowy...

No to nie czaję was ! Piszecię że Need for Speed to shit, a teraz mi go polecasz ? Hej
:/



Rozumiem że słowo "sarkazm" jest dla ciebie obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 20:42, Pilnick2 napisał:

Ok to obczaję tego GRID''a. Troszkę mnie to peszy bo gierka już trochę ma a ja lubię
nowości

Powiem ci tak: grafa jest taka wypasiona, że nie zauważysz, że gra ma już roczek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:21, Dared00 napisał:

> Ok to obczaję tego GRID''a. Troszkę mnie to peszy bo gierka już trochę ma a ja lubię

> nowości
Powiem ci tak: grafa jest taka wypasiona, że nie zauważysz, że gra ma już roczek... :)


przecież liczy się data wydania gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że gra ma roczek. Gdy grasz, to grasz w najlepsze tytuły z zaparciem, a nie w te nowe, większość obecnie wypuszczanych gier to szajs, tylko nie które przykuwają naszą uwagę, a taką perełką według mnie jest GRID.

Miulś: nio tak. Muszę kupić najnowszą grę jaka wyszła, a co tam grywalność, co tam grafika, co tam cena! Ja tę grę mieć muszę, nawet nie wiem jaki ma tytuł, ale i tak kupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh normlanie powrót do przeszłości :-)

Podczas pierwszego tygodnia ferii, miałem okazję zagrać na xboxie u kumpla w CoD WaW i GoW 2.
W obu grach graliśmy wspólnie kampanię. I powiem jedno: coś pięknęgo ! Ta ciągła walka, osłona, lecznie się wzajemnie i rozmowa ( nie trzeba w końcu mieć neta i słuchawek oraz 2 konsoli, aby sobie pogadać i pograć)

Graliśmy też w Nazi Zombi w Codzie. Doszliśmy do 9 rundy i kicha ;/
A przez drugi tydzień ferii musimy przerobić całe GoW 2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2009 o 21:40, Ryan Kam napisał:

A przez drugi tydzień ferii musimy przerobić całe GoW 2 ;-)


W co-op''ie zajmie Ci to około jednego wieczór i noc. Przynajmniej mnie tyle w co-op zajęło. Start o 19 i koniec chyba koło 4 nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:45, Łeber napisał:

Czyli jednym słowem, ferie zapowiadają się na udane? ;>


Oj bardzo ;-) Ale niestety w drugim tygdoniu muszę się wziąść za naukę. Przez ten tydzień byłem praktycznie u kumpla w każdy dzień i zawsze graliśmy minimum po 5 godzin :D Ale te gry strasznie wciągają.
No i jak wspominałeś na swoim gs, to jednak te wspolne meczyki,, z padami od kumpli do ps one" wracają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rob300i
Tak wiem co to jest sarkazm ale zalatywało mi to złośliwością ze strony Miluś'a

Miluś
Tego nie napisałem xD Spoko, dla mnie nie liczy się tylko data wydania gry. Napisałem tylko że lubię nowości :/

Łeber
Napisałem tak bo nie widziałem screenshot''ów, ani żadnej recenzji dlatego się tak speszyłem.

PS: Dla przykładu lubię Fallout 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:40, Ryan Kam napisał:

Ehh normlanie powrót do przeszłości :-)

Podczas pierwszego tygodnia ferii, miałem okazję zagrać na xboxie u kumpla w CoD WaW
i GoW 2.
W obu grach graliśmy wspólnie kampanię. I powiem jedno: coś pięknego ! Ta ciągła walka,
osłona, lecznie się wzajemnie i rozmowa ( nie trzeba w końcu mieć neta i słuchawek oraz
2 konsoli, aby sobie pogadać i pograć)

Graliśmy też w Nazi Zombi w Codzie. Doszliśmy do 9 rundy i kicha ;/
A przez drugi tydzień ferii musimy przerobić całe GoW 2 ;-)


No Ryan Kam :) Gra mi sie z tobą super:D GOWik powinien szybko pęknąć. Rzeczywiście wspólna gra daje wiele więcej wrażeń. A Apropo tych wyścigówek to zdecydowanie mówię wam GRID !! Co z tego ze gra z przed roku Oooo Grafika jest i tak lepsza niż w NFS Undercover. Ale tu nie chodzi o grafikę tylko te realistyczne zachowanie się samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 22:47, siedlak92 napisał:

A Apropo tych wyścigówek to zdecydowanie mówię wam GRID
!! Co z tego ze gra z przed roku Oooo Grafika jest i tak lepsza niż w NFS Undercover.
Ale tu nie chodzi o grafikę tylko te realistyczne zachowanie się samochodów.


Co masz na myśli pisząc "realistycznie" znaczy że gorzej się prowadzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No alto jakos normalnie sie zachowuje na zakrętach i wróznych innych sytuacjach. Nie tak jak w NFS czy Midnight club że poprostu ono samo skręca a ty tylko wyznaczasz kierunek gdzie ma skręcić. Gra nie jest łatwa co jest jej plusem ni przejdziesz wszystkich wyscigów za pierwszym razem jak w wyżej wymienionych tytułach . Naprawde GRID jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:17, siedlak92 napisał:

Oczywiście że tak :) Wystarczy taki kabel http://icomp.pl/produkty.php?sid=konsole-189

no tylko jeszcze bym musiał kupić przejściówkę na głośniki i jeszcze do monitora a może na
tym tu chyba nie trzeba nic kupywać http://www.allegro.pl/item543362607_vga_box_mega_cool_1080p_do_monitorow_lcd_crt_xcm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się