Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Soul Calibur IV jakoś mnie nie przekonuje, miałem III i zbytnio za nią nie przepadałem. ;/


A co powiesz na Assassins Creed albo Motorstorm + FIFA Street 3 (jakby dobrze poszło)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 22:07, Jacobek92 napisał:

> Jaką gierkę na PS3 do 70-80 zł polecacie? Może być używana. ;] Jestem otwarty na
wszelkie
> propozycje.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=16325

W tym temacie takie pytania ;)

Woli Scisłosci Wzioł bym Legendary :)


Legendary to shit jakich mało...
Polece ci Army Of Two dobra gra lecz krótka ale multi w niej miecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2009 o 22:46, NdysH napisał:

>
> W tym temacie takie pytania ;)
>
> Woli Scisłosci Wzioł bym Legendary :)

Legendary to shit jakich mało...
Polece ci Army Of Two dobra gra lecz krótka ale multi w niej miecie :)


Ale co ty ;D ? Grałeś ? Mi sie podoba te zabijanie stwórów. owszem jest pare niedoróbek ale idzie grac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 23:29, Jacobek92 napisał:

Ale co ty ;D ? Grałeś ? Mi sie podoba te zabijanie stwórów. owszem jest pare niedoróbek
ale idzie grac:)


Tak grałem u kumpla i wiem iż tej gry bym nie kupił chyba że za 50zł max...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem śmigać w Killzone 2 i jestem trochę zaskoczony. Wielu internautów bardzo chwali multi w tej grze, wielu z nich kupiło tą grę głównie dla multi. Pograłem około 4h w multiplayera i nie mam pojęcia czym ci ludzie się jarają :/ Oprócz rozbudowanego systemu rang i odznaczeń nie ma tam nic specjalnego. Mapy są do pupci (niektóre tak kretyńsko zbudowane, że przez 15 minut nie idzie nikogo ubić bo nie wiadomo gdzie są wrogowie). Samo sterowanie w grze sprawia na początku kłopoty więc w multi też z nim miałem ale idzie się przyzwyczaić - mimo to stwierdzam, że multi jest trudne dla początkujących (chyba nigdzie nie było mi tak ciężko na początku jak w K2 - może to i dobrze, ale nie wg mnie). Owszem można teoretycznie grać z samymi świeżakami, ale serwer nie znajduje takich meczów, w których grają sami nowi. W większości meczy jest aż kilku supergenerałów czy jak im tam, którzy młócą każdego jak popadnie :/ (na 16 graczy w drużynie przeciwnej średnio 5). Póki co jest tak sobie.

Za to single player jest słaby. Idziemy sobie jakimś żołnierzem (po co nam pamiętać jak go wołają, jak wygląda itd? - to nieistotne w K2 - tutaj jest ważne by zabić setki wychodzących nie wiadomo skąd hellghastów), strzelamy do wszystkiego co się rusza, co jakiś czas rozwalamy pomniejszego bossa. Fabuła jest totalnie nieistotna, w ogóle nie zwracam na to uwagi co tam sobie bohaterowie gry mówią. Wiem, wiem - w K2 postawiono na multi. Mogli wyrąbać z gry singla i stworzyć wspaniała sieciówkę.

Prócz bardzo dobrej grafiki i znakomitego dźwięku ta gra nie ma w sobie nic znakomitego. Skąd te 9 i 10 w internetowych portalach? Jak dla mnie takie 7,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale chyba tak: kolekcja automatów Michaela Jacksona. Co mogę powiedzieć? Widać lubił grać i to bardzo a kolekcje ma fantastyczną.
http://www.pinsane.com/pinorama/events/MJ_09/kr/michael_jackson_arcade_entry.html
Tylko może się długo otwierać bo to taki wirtualny pokój gdzie kierujemy kamerą.
Sarturias - o Killzone 2wypowiadaj siew temacie o nim a to jest wątek o konsolach a nie grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak myślę że tutaj można byłoby wypowiadać się o wszystkim co ma związek z konsolami. Jakie gry polecać i tym podobne rzeczy.

Sarturias - IMO dla mnie to bardzo dobry FPS ze świetną mechaniką, animacją, fizyką itp. i dobrym multi. Single też wg mnie słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby znalazłem odpowiedni temat, ale jest jakiś, hmm, mało rozwinięty. Jedna strona :)
Myślę, że tutaj prędzej dostanę odpowiedź od większej grupy konsolowców.
Polecicie jakąś dobrą grę na PSX, która podobnie jak Crash wytrzymała próbę czasu i nie odrzuci od TV? Chodzi mi o jakąś pozycję dla kogoś, kto właśnie z wypiekami na twarzy przeszedł trzy części Crasha, a taki Spyro mu nie podchodzi. Może być też pozycja, która nie jest platformówką, ale trafia do podobnego odbiorcy co Crash. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pac-Man World, Aladdin in Nasira''s Revenge (czasem irytuje, ale IMO jest wporzo), Toca 2, The Jersey Devil (klimatyczna, jak żadna inna, a przy okazji wciąga), poza tym Crash Racing (chyba, że zaliczyłeś). Spyro: The Year of Dragon też jest świetny (100%, wszystkie kamyki miałem ;P), ale skoro nie jesteś do nich przekonany to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna do Crasha powiadasz? Z całego serca polecam gry z serii Spyro, swojego czasu zachwycałem się smoczkiem. Zagrywałem się w Medievil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 19:39, Leber16 napisał:

Podobna do Crasha powiadasz? Z całego serca polecam gry z serii Spyro, swojego czasu
zachwycałem się smoczkiem. Zagrywałem się w Medievil.

Przecież pisał, że Spyro mu nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Ktoś kupił BF 1943 na PS3?? Jeśli tak to czy ktoś mógłby się podzielić?? Pisać albo na GG lub na PS3 które są w podpisie.
Mogę dać 2 zestawy z mapami do K2, DLC LBP i Flower.

A jeśli ktoś ma te rzeczy to może by mógł za darmo się podzielić? Bo trial mi się podobał a nie mam kasy na PS Store ani jak przelać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 16:06, Slappy napisał:

Mam pytanie.

Ktoś kupił BF 1943 na PS3?? Jeśli tak to czy ktoś mógłby się podzielić?? Pisać albo na
GG lub na PS3 które są w podpisie.
Mogę dać 2 zestawy z mapami do K2, DLC LBP i Flower.

A jeśli ktoś ma te rzeczy to może by mógł za darmo się podzielić? Bo trial mi się podobał
a nie mam kasy na PS Store ani jak przelać :(


To tak jest ? Jak ktoś ściągnie to może potem komuś za darmo przesłać or something like that ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2009 o 18:41, Qbasmok napisał:

To tak jest ? Jak ktoś ściągnie to może potem komuś za darmo przesłać or something like
that ?

nie tak dobrze nie jest :P
każdą rzecz można pobrać do 5 razy potem trzeba ją znowu kupić :P, także można komuś dać dane do konta, żeby sobie ściągnął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja też jestem chętny jak ktoś chcę coś fajnego oddać ; d
Może jakieś mapy do K2 ? ;d
albo coś, byle co, wszystko wezmę ; d
Jak powiedział stary góral (czyt. Kaucz) - Dzielcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za Bf1943 chętnie przekazał Wipeout''a HD, echochrome, map packi do kz2 lub postać yody do soulcalibur 4 :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 19:07, JaN-J napisał:


> To tak jest ? Jak ktoś ściągnie to może potem komuś za darmo przesłać or something
like
> that ?
nie tak dobrze nie jest :P
każdą rzecz można pobrać do 5 razy potem trzeba ją znowu kupić :P, także można komuś
dać dane do konta, żeby sobie ściągnął :P

Ale pobrać na dysk czy wystarczy zacząć ściąganie??
Bo Flower już chyba więcej niż 5 razy włączałem(dla sprawdzenia) i nic nie było. Tak więc to chyba się liczą pobrania na dyski.

No ale jak mówiłem mam rzeczy do oddania. A szukam kogoś kto by się podzielił BF 1943.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się