Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2009 o 18:46, Jacobek92 napisał:

Ja to bym sobie w Tekkena 5 :D pograł :)


Z tego co pamiętam to Tekken:Dark Ressurection jest na PSN do kupienia a to jest prawie to samo co Tekken 5 tylko w HD i pare postaci więcej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się - sprzedałem PS3 znajomemu i na jego miejsce wpadł X360. Dlaczego? Cała masa lepszych imo gier oczywiście. Ciekawsze exclusivy (Gears of War 2, Halo 3/ODST/Reach, Forza 2/3, Too Human, Fable II, itd), sporo baaardzo interesujących pozycji ukazujących się na tylko na PC i X360 (Risen, Divinity 2: Ego Draconis, Splinter Cell: Conviction, Majesty 2, Tropico 3, Mass Effect 2, Alan Wake, Left 4 Dead 1 & 2, itd) , wsteczna kompatybilność względem Xbox (wymieniać tytułów nie będę, bo jest ich tyle że głowa boli)...

A więc do rzeczy - może ktoś polecić mi jakieś ciekawe produkcje do gry przez sieć? Halo 3 już mam, więc proszę o pominięcie tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2009 o 20:14, Skyforger napisał:

A więc do rzeczy - może ktoś polecić mi jakieś ciekawe produkcje do gry przez sieć? Halo
3 już mam, więc proszę o pominięcie tego tytułu.

CoD 4
Gow 1 lub 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 20:55, miodus napisał:

CoD 4
Gow 1 lub 2


CoD4 mam na PC, "Gearsy" są już zamówione. A co z multiplayerem Battlefield: Bad Company? Ciekawie zrealizowany, czy klasyczny deathmatch/CtF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 21:03, Skyforger napisał:

> CoD 4
> Gow 1 lub 2

CoD4 mam na PC, "Gearsy" są już zamówione. A co z multiplayerem Battlefield: Bad Company?
Ciekawie zrealizowany, czy klasyczny

No to pozotaje jeszcze Army of Two,Multiplayer tam wymiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 21:03, Skyforger napisał:

> CoD 4
> Gow 1 lub 2

CoD4 mam na PC, "Gearsy" są już zamówione. A co z multiplayerem Battlefield: Bad Company?
Ciekawie zrealizowany, czy klasyczny deathmatch/CtF?

IMO multi Bad Company wymiata jeśli chodzi o FPS.

Są tylko dwa tryby. Gold Rush i Conquest(ten drugi po pobraniu patcha). Ale naprawdę są niezłe. Destrukcja otoczenia też dobra.

No nic ja tam już pograłem i naprawdę dobra gra. Teraz czekam na Bad Company 2 który po prostu będzie jeszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie jak na razie denerwuje... Zassysam demo inFamousa, i gdy gram w FIFE (lub inną grę), demo się nie pobiera. Mam nadzieję, że to poprawią. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 22:24, Chaotizz napisał:

Jedna rzecz mnie jak na razie denerwuje... Zassysam demo inFamousa, i gdy gram w FIFE
(lub inną grę), demo się nie pobiera. Mam nadzieję, że to poprawią. ;]

Ale grasz przez sieć?

Ale w sumie jak coś ściągam i gram tylko w dema to się plik ściąga. Jak gram w jakąś z płyty to nie. Mi się wydaje że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 22:24, Chaotizz napisał:

Jedna rzecz mnie jak na razie denerwuje... Zassysam demo inFamousa, i gdy gram w FIFE
(lub inną grę), demo się nie pobiera. Mam nadzieję, że to poprawią. ;]


To nie tylko tak u ciebie sie dzieje :D ja tez tak mam . ale jak coś sciagąm i włacze ASsassin Creed to sie nie wyłącza . wiec chyba jesli jakas gra ma multi to temu sie nie pobiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 22:39, Slappy napisał:

Ale grasz przez sieć?

Różnie. Chwilę grałem przez sieć (10 vs. 10, ale mnie wyrzucili ;PP). Później offline, ale i tak się nie pobierało.

Dnia 04.07.2009 o 22:39, Slappy napisał:

Ale w sumie jak coś ściągam i gram tylko w dema to się plik ściąga. Jak gram w jakąś
z płyty to nie. Mi się wydaje że to normalne.

Pewnie to normalnie, ale z lekka irytujące. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za dwa posty pod rząd, ale mam pytanie.

Czy jeśli ściągam demo (lub coś innego), ściąganie ''zapauzuje'' i włączę ponownie np. na drugi dzień, to dalej będzie się ściągało?

To znaczy, czy podczas ściągania mogę wyłączyć konsolę, i gdy później ją włączę ściąganie zacznie się np. od 67%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 23:27, Chaotizz napisał:

Sorry, za dwa posty pod rząd, ale mam pytanie.

Czy jeśli ściągam demo (lub coś innego), ściąganie ''zapauzuje'' i włączę ponownie np.
na drugi dzień, to dalej będzie się ściągało?

To znaczy, czy podczas ściągania mogę wyłączyć konsolę, i gdy później ją włączę ściąganie
zacznie się np. od 67%?


Tak niemasz sie co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 23:27, Chaotizz napisał:

Sorry, za dwa posty pod rząd, ale mam pytanie.

Czy jeśli ściągam demo (lub coś innego), ściąganie ''zapauzuje'' i włączę ponownie np.
na drugi dzień, to dalej będzie się ściągało?

To znaczy, czy podczas ściągania mogę wyłączyć konsolę, i gdy później ją włączę ściąganie
zacznie się np. od 67%?


Jak powiedział Jacobek, możesz. Ale wg mnie lepszym sposobem jest ''kazanie'' konsoli automatycznie wyłączyć się po skończeniu ściągania. Możesz włączyć wieczorem jakiegoś downloada i przez kawałek nocy Ci się ściągnie i automatycznie wyłączy. Fajny patent : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 12:01, Qbasmok napisał:

> Sorry, za dwa posty pod rząd, ale mam pytanie.
>
> Czy jeśli ściągam demo (lub coś innego), ściąganie ''zapauzuje'' i włączę ponownie
np.
> na drugi dzień, to dalej będzie się ściągało?
>
> To znaczy, czy podczas ściągania mogę wyłączyć konsolę, i gdy później ją włączę
ściąganie
> zacznie się np. od 67%?

Jak powiedział Jacobek, możesz. Ale wg mnie lepszym sposobem jest ''kazanie'' konsoli
automatycznie wyłączyć się po skończeniu ściągania. Możesz włączyć wieczorem jakiegoś
downloada i przez kawałek nocy Ci się ściągnie i automatycznie wyłączy. Fajny patent
: )

jest coś takiego na ps3? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 13:37, JaN-J napisał:

jest coś takiego na ps3? :P


Gdzie Ty się żeś chłopie chował ? ; d
Jak chcesz, żeby Ci się automatycznie wyłączyła to włączasz jakieś demo, trailer, temat czy Bóg wie co jeszcze i jak naciskasz na ''Turn off the system'' to zaznaczasz, żeby po ściąganiu Ci się automatycznie wyłączyła. Potem tylko klikasz ''yes'' i wyłaczasz Tv, idziesz spać, a konsola sama się sobą zajmnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 21:58, Chaotizz napisał:

Jaką gierkę na PS3 do 70-80 zł polecacie? Może być używana. ;] Jestem otwarty na wszelkie
propozycje.


Strasznie ciężko będzie coś wybrać z tak rozległej "biblioteki" gier. Ja ci polecę Soul Calibur IV. Na allegro można kupić za 80zł; nówkę w folii. Używkę jeszcze taniej. Naprawdę fajne "walki". Bardzo dużo contentu, tryb story, arcade, tower of lost souls, no i mega wciągający multiplayer w którym można nabijać levele. Sporo rzeczy do odblokowania, możliwość tworzenia własnego wojownika/wojowniczki, bardzo rozbudowany system edytowania postaci. Chyba najlepszy fighter game jaki jest teraz na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się