Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dobra w temacie o Killzone 2 były dwa obozy jeden mówił tak drugi nie. Może teraz mi ktoś powie czy mógłbym sobię pograć na internecie bezprzewodowym 1mb/s . Antenka będzie stała na górze w pokoju a ja pociągne kabel nadół z antenki do PS 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 16:06, LittleBigLegend napisał:

> Witajcie ;D Chce powiedziec ze mam |X360 ;p i teraz chce kupic ps3 .ale powiedzcie
gdzie
> bardziej sie opłaca :) Bo podręka mam allegro , kingcross , mediamarkt , mediaxpert
,
> saturn i tak jeszcze pare innych :)To gdzie najlepiej
Media Markt - aj tak kupiłem i dobrze zrobiłem.


A niewiesz po ile teraz tam stoją ? . Bo mam tylko 1400zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 17:45, Dandelion1 napisał:

Polecam kupić tu.Taniej raczej nie znajdziesz, a 150zł będziesz miał na gry.
http://www.electro.pl/produkt-SONY_Konsola_SONY_PS3_80GB_Czarna_28wysylamy_w_24_godz_29-112035,70.html


A pewny ten sklep ? Kupywałeś coś z już niego . wrazie co jak by cos nawaliło gwara ? i te sprawy . Jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem Uncharteda, końcówka trochę zaskakującą. Niby gra krótka, ale cały czas trzyma w napięciu.

Po prostu jest rewelacyjna, najkrócej ujmując... Jedno mnie tylko zastanawia, w połowie gry ściągnąłem patch dodający trofea, zrobiłem kilka trofeów, ale i tak ich nie dodało. ;o Grałem na normalu, teraz czas na harda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz kupowałem i mogę powiedzieć, że sklep bardzo solidny. O gwarancję byś musiał się zapytać, bo teraz często konsole są sprowadzane zza granicy i nie wiem jak to z nią wygląda, ale raczej powinna być na 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 22:01, Chaotizz napisał:

Dzisiaj przeszedłem Uncharteda, końcówka trochę zaskakującą. Niby gra krótka, ale cały
czas trzyma w napięciu.


Gra jest naprawdę znakomita (jak nie boska) i to właśnie dlatego wszyscy posiadacze ps3 czekają na jej kontynuacje. :]

Dnia 12.07.2009 o 22:01, Chaotizz napisał:

Po prostu jest rewelacyjna, najkrócej ujmując... Jedno mnie tylko zastanawia, w połowie
gry ściągnąłem patch dodający trofea, zrobiłem kilka trofeów, ale i tak ich nie dodało.


Uuu... szkoda. :/

Dnia 12.07.2009 o 22:01, Chaotizz napisał:

;o Grałem na normalu, teraz czas na harda.


Powodzenia ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 22:01, Chaotizz napisał:

Dzisiaj przeszedłem Uncharteda, końcówka trochę zaskakującą. Niby gra krótka, ale cały
czas trzyma w napięciu.

Po prostu jest rewelacyjna, najkrócej ujmując... Jedno mnie tylko zastanawia, w połowie
gry ściągnąłem patch dodający trofea, zrobiłem kilka trofeów, ale i tak ich nie dodało.
;o Grałem na normalu, teraz czas na harda.

Jeżeli ściągnąłeś patcha w połowie gry, to musisz zacząć od nowa grać na nowych sejwach żeby trofea zaczęły wpadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 22:28, Dandelion1 napisał:

Raz kupowałem i mogę powiedzieć, że sklep bardzo solidny. O gwarancję byś musiał się
zapytać, bo teraz często konsole są sprowadzane zza granicy i nie wiem jak to z nią wygląda,
ale raczej powinna być na 12 miesięcy.


Bo widzisz niedaleko mnie w Saturnie PS3 80GB + gta iv + gt5 + 2 lata gwar. kosztuje 1480 zł:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie co do Wii.
Co kupić (oprócz kontrolera i konsoli) aby grać w nadchodzące i starsze hity, no i przy okazji czym podłączyć do TV.
patrze na allegro w akcesoriach i jest tego ogrom ale takie np. Red Steel 2 - jakaś przystawka potrzebna? Proszę o wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie właśnie Red Steel 2 wymaga jeszcze przystawki Wii Motion Plus.
Pozwala ona na idealne i najdokładniejsze odwzorowanie ruchów wiimotem, plepleple...
Podłączasz toto pod kontroler i bach, możesz grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 16:10, ww3pl napisał:

Takie właśnie Red Steel 2 wymaga jeszcze przystawki Wii Motion Plus.
Pozwala ona na idealne i najdokładniejsze odwzorowanie ruchów wiimotem, plepleple...
Podłączasz toto pod kontroler i bach, możesz grać.

A do innych produkcji wystarczy sam Wiilot ? bez żadnych doczepek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 17:16, LittleBigLegend napisał:

> Takie właśnie Red Steel 2 wymaga jeszcze przystawki Wii Motion Plus.
> Pozwala ona na idealne i najdokładniejsze odwzorowanie ruchów wiimotem, plepleple...

> Podłączasz toto pod kontroler i bach, możesz grać.
A do innych produkcji wystarczy sam Wiilot ? bez żadnych doczepek?

Ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tygodnie zamierzam kupić jakąś gierkę na ps3 (albo nawet dwie ;P), tylko nie wiem jaką... Doradźcie coś, najlepiej z trybem multi, żebym mógł z kimś pociachać. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ciężko coś doradzić. Powiedz co preferujesz, jakie rodzaju gry. Ja bym na multi wziął LBP, Killzone 2. A ze sportowych FIFA 09. Chyba, że wolisz poczekać na 10.

Wszystkie te gry mają trofea, więc dla łowców akurat. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 20:33, Chaotizz napisał:

Za 2 tygodnie zamierzam kupić jakąś gierkę na ps3 (albo nawet dwie ;P), tylko nie wiem
jaką... Doradźcie coś, najlepiej z trybem multi, żebym mógł z kimś pociachać. ;d

Little big planet (tanie jest) i byśmy pykali ;p
Call of duty World at War ;] (też cały czas gram xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 20:33, Chaotizz napisał:

Za 2 tygodnie zamierzam kupić jakąś gierkę na ps3 (albo nawet dwie ;P), tylko nie wiem
jaką... Doradźcie coś, najlepiej z trybem multi, żebym mógł z kimś pociachać. ;d


Killzone 2, Call of Duty 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 20:33, Chaotizz napisał:

Za 2 tygodnie zamierzam kupić jakąś gierkę na ps3 (albo nawet dwie ;P), tylko nie wiem
jaką... Doradźcie coś, najlepiej z trybem multi, żebym mógł z kimś pociachać. ;d


Oryginalny nie będę. Na pewno Killzone 2. Naprawdę, jak masz grać coś po multi, to Killzone''a mogę śmiało polecić. Sam się teraz zagrywam i na razie nie zanosi się na to, żeby mnie coś od tego odciągnęło:P. A drugą grą, to będzie LittleBigPlanet. Bardzo miła gra, do której wracam teraz od czasu do czasu, przyjemnie pochodzić z kimś w multi. Ewentualnie może być FIFA, albo SoulCalibur IV(ale tutaj chyba milej się gra, gdy są 2 osoby przy 1 konsoli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, przydadzą się. ;]

LittleBigPlanet - zdecydowałem się, kupuje na 100%! ;]

FIFA 09 - Mam.

Call of duty World at War / 4 - jednak wolę poczekać na Warfare 2, zresztą za strzelankami nie przepadam.

Soul Calibur IV - Eee, nie dla mnie. ;P

Killzone 2 - hmm... możliwe, że też kupię, a jak nie to UFC 2009 albo GTA IV. ;D Na pewno wezmę LBP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się