Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

kurcze, dopiero dołączyłem do rozmowy, chodzi mi o to, że te nowe bezprzewodówki ruchowe to takie jakby nunchuki, nie wiem czy to plagiatr, ale tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:36, Ciastuś napisał:

to sa porty z wersji PC przede wszystkim bo kazda z wymienionych - FEAR, R6 Vegas, Oblivion
i Darkness - wyszla na PC i to w polowie wypadkow sporo przed wersja 360. zaden z tych tytulow
NIE JEST I NIE BYL exclusive na 360.

jesli polemizujesz z twierdzeniem ze sony traci exclusive to wymien prosze tak samo 9 tytulow
ktore byly 360-only i ogloszono ich wydanie na ps3. a nie tytuly ktore byly na pc, potem wyszly
na 360 a z poslizgiem trafily na ps3 :)


Czy ja gdzieś nazwałem te gry exclusivami? ;> Nigdy nie uważałem za takowe ani FEAR-a, ani R6: Vegas, ani Obliviona. Reykan napisał, że większość hitów, HITÓW, a nie exclusivów, trafia z PS3 na Xboxa. Ja mu chciałem tylko uświadomić, że obecnie jest odwrotnie i to PS3 jest zasypywane spóźnionymi konwersjami z x''a 360. Hit to chyba nie exclusiv, tylko gra, która sprzedała się w dużym nakładzie, racja? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:36, Ciastuś napisał:

to sa porty z wersji PC przede wszystkim bo kazda z wymienionych - FEAR, R6 Vegas, Oblivion
i Darkness - wyszla na PC


Daj no linka do jakiegoś sklepu to sobie zamówię Darknessa na PC. Na X360 wyglądał świetnie, więc jestem ciekaw jak na PC xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:36, Ciastuś napisał:

(...) kazda z wymienionych - FEAR, R6 Vegas, Oblivion
i Darkness - wyszla na PC (...)


Przepraszam za drugiego posta, ale zapomniałem o jeszcze jednym - Darkness NIE wyszedł na PC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej piraci się ucieszą... Oczywiście nie chodzi mi, że każdy użytkownik jakieś nagrywarki jest piratem, ale wiadomo do czego taki sprzęt służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:21, Mac Cry napisał:

Najbardziej piraci się ucieszą... Oczywiście nie chodzi mi, że każdy użytkownik jakieś nagrywarki
jest piratem, ale wiadomo do czego taki sprzęt służy.


Coś ty. Zanim złamią PS3... Poza tym - komu się będzie chciało tyle ściągać hehe ^^ Bo to przecież 20gb chyba jest co nie? Do tego doliczyć czas wypalania i cenę samej płytki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:21, Mac Cry napisał:

Najbardziej piraci się ucieszą... Oczywiście nie chodzi mi, że każdy użytkownik jakieś nagrywarki
jest piratem, ale wiadomo do czego taki sprzęt służy.

wiesz mozesz tego uzywac zeby zegrac sobie wszystko z dysku na 1 plyte, ale to prawda ze piraci sie uciesza co moze byc wkurzajace
I wyczytalem jeszcze gdzies pogloski ze ma byc nowy starter pack z heavenly sword i F1 special edition wedlug mnie to nawet fajne posuniecie...tylko ciekawe kiedy to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorrki za drugiego posta ale w poprzednim pomililem sie z F1 to nie special edition tylko Championship Edition, jeszcze raz sorry bo wtedy myslalem o czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:25, Mateusz9214 napisał:

wiesz mozesz tego uzywac zeby zegrac sobie wszystko z dysku na 1 plyte, ale to prawda ze piraci
sie uciesza co moze byc wkurzajace
I wyczytalem jeszcze gdzies pogloski ze ma byc nowy starter pack z heavenly sword i F1 special
edition wedlug mnie to nawet fajne posuniecie...tylko ciekawe kiedy to bedzie


Źródło? Podawaj linka jak coś takiego mówisz. Ja sobie mogę powiedzieć: słyszałem, że wczoraj wyszło GTA4 na Wii. Uwierzy ktoś? Nie. Czemu? Brak źródła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:30, bojanzaw napisał:

> wiesz mozesz tego uzywac zeby zegrac sobie wszystko z dysku na 1 plyte, ale to prawda
ze piraci
> sie uciesza co moze byc wkurzajace
> I wyczytalem jeszcze gdzies pogloski ze ma byc nowy starter pack z heavenly sword i F1
special
> edition wedlug mnie to nawet fajne posuniecie...tylko ciekawe kiedy to bedzie

Źródło? Podawaj linka jak coś takiego mówisz. Ja sobie mogę powiedzieć: słyszałem, że wczoraj
wyszło GTA4 na Wii. Uwierzy ktoś? Nie. Czemu? Brak źródła ;)

http://www.neo-plus.pl/forum/viewtopic.php?t=3428&start=2825
tam masz w postach gosc napisal i dal link do zagranicznego serwisu ktory tez podam
http://www.play3-live.com...rpack-4535.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:35, bojanzaw napisał:

> http://www.play3-live.com...rpack-4535.html

Daj jeszcze raz poprawnie tego linka, bo Błąd wczytywania strony jest ;F A nie chce mi się
rejestrować na jakimś crapowatym forum, żeby sobie 1 link zobaczyć ;P

sorry znowu cos nie wchodzi sprobuj tym
http://www.play3-live.com/news-ps3-un-nouveau-starterpack-4535.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy juz o tym bylo, fanboye PS3 sie nie uciesza: zapowiadany jako jeden z najwiekszych hitow na PS3 - Heavenly Sword - dostal jedyne 7/10 na IGN. wpradzie to dopiero pierwsza recencja ale po przeczytaniu nie nastawia zbyt optymistycznie:

http://ps3.ign.com/articles/815/815031p1.html

Wniosek ogolnie jest taki ze jako benchmark mozliwosci PS3 Heavenly Sword sprawdza sie bardzo dobrze. Natomiast jako dobra gra juz niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, pierwsza recenzja! Już nasz rodzimy PSXE ocenił grę i chyba na 9+, jak dobrze pamiętam :P Nie wspominając już o Play Magazine gdzie dostała 100/100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się