Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 15:29, master matrox napisał:

Eee? To nie ma dysku ta wersja, czy nic nie wspomniano w newsie?


W standardzie nie ma. Podobnie jak wersja Core, którego następcą ma być Arcade. Można jednak dokupić HDD 20GB bądź 120GB i go wsunąć do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:31, Klimos napisał:

> Eee? To nie ma dysku ta wersja, czy nic nie wspomniano w newsie?

W standardzie nie ma. Podobnie jak wersja Core, którego następcą ma być Arcade. Można jednak
dokupić HDD 20GB bądź 120GB i go wsunąć do konsoli.


Eee, no to trochę kiepsko. Playstation 3 tańszy model za 1599 zł ma dysk 40GB, a w X360 Arcade go nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:38, master matrox napisał:

Eee, no to trochę kiepsko. Playstation 3 tańszy model za 1599 zł ma dysk 40GB, a w X360 Arcade
go nie ma :/


bo jak mówił już Klimos Arcade to następca Core, a Core dysku nie miało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:41, syriusz.b napisał:

> Eee, no to trochę kiepsko. Playstation 3 tańszy model za 1599 zł ma dysk 40GB, a w X360
Arcade
> go nie ma :/

bo jak mówił już Klimos Arcade to następca Core, a Core dysku nie miało...


No cóż, to na pewno zaliczy się do minusów tej wersji. W dzisiejszych czasach sprzęt bez dysku? Na karcie 256MB tylko save się zmieszczą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:55, master matrox napisał:

No cóż, to na pewno zaliczy się do minusów tej wersji. W dzisiejszych czasach sprzęt bez dysku?
Na karcie 256MB tylko save się zmieszczą... :P


Tak prawdę mówiąc to X360 mam już miesiąc, a PSP prawie rok i do niczego innego jak do save''ów twardego dysku na tej pierwszej, jak i Memory Sticka na tej drugiej nie używałem. Póki co nie widzę zapotrzebowania na większą ilość miejsca. Filmy to na DVD kupuję/pożyczam, muzyka przez komputer idzie na wieżę a dema z Xbox Live mnie nie pociągają. Wolę w pełne wersje grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:51, Kondzio90 napisał:

Czy na XBL dema są darmowe?


Tak. A tak przy okazji, to widziałeś gdzieś płatne demo gry? Ja tam zawsze za pełne wersje tylko płaciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:54, Klimos napisał:

> Czy na XBL dema są darmowe?

Tak. A tak przy okazji, to widziałeś gdzieś płatne demo gry? Ja tam zawsze za pełne wersje
tylko płaciłem


Ja widziałem jedno: GT4: Prologue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 23:52, shinian napisał:

Ja widziałem jedno: GT4: Prologue


Dobra, to jedno. I jak na demo to całkiem rozbudowane było: 50 samochodów i 5 tras to nic w porównaniu do pełnego GT4, ale porównując do innych masowo ukazujących się średniej jakości ścigałek, to wygląda nie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gry na konsole nie są już takie drogie (na allegro ;p). Nowe (zafoliowane) gry na Xbox''a łatwo można dostać za około 160 złotych, na Playstation 3 po około 220. Czyli nie jest źle :D.
Zważywszy na to, że nówek i tak nie kupuję to kupno używanych gier nie będzie rujnowało mojego budżetu :D.

pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 08:36, Dincooo napisał:

/.../


Ja tylko mam nadzieję, że w Polsce kiedyś doczekamy się sklepów z grami z prawdziwego zdarzenia. Takie jak są na zachodzie, nie EMPiK będący rozbudowaną wersją księgarni, nie MediaMarkt czy Saturn będący zwykłym marketem elektronicznym, ale sklep z grami wideo (komputerowymi i konsolowymi). Taki gdzie są tylko gry (i może trochę sprzętu konsolowego jak i akcesoriów) i to zarówno nowe jak i cała masa używek oddawanych przez klientów w rozliczeniu przy zakupie innych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 08:36, Dincooo napisał:

Widzę, że gry na konsole nie są już takie drogie (na allegro ;p). Nowe (zafoliowane) gry na
Xbox''a łatwo można dostać za około 160 złotych, na Playstation 3 po około 220. Czyli nie jest
źle :D.


Hmm, na Allegro gry na platformę Playstation 3 też można dostać za ceny około 160 zł, a nawet mniej; przykłady:
http://www.allegro.pl/item256866964_motor_storm_nowa_.html
http://www.allegro.pl/item258119907_fear_nowa_folia_.html
http://www.allegro.pl/item258348199_genji_ps3_swiat_gier_w_wa.html
http://www.allegro.pl/item256787635_tony_hawk_s_project_8_nowa_folia.html
http://www.allegro.pl/item258507341_ridge_racer_7_sklep_sara_games.html

Więcej nie chce wymieniać, no ale za około 150 zł to już trochę tego jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:09, Klimos napisał:

> /.../

Ja tylko mam nadzieję, że w Polsce kiedyś doczekamy się sklepów z grami z prawdziwego zdarzenia.
Takie jak są na zachodzie, nie EMPiK będący rozbudowaną wersją księgarni, nie MediaMarkt czy
Saturn będący zwykłym marketem elektronicznym, ale sklep z grami wideo (komputerowymi i konsolowymi).
Taki gdzie są tylko gry (i może trochę sprzętu konsolowego jak i akcesoriów) i to zarówno nowe
jak i cała masa używek oddawanych przez klientów w rozliczeniu przy zakupie innych tytułów.

są już takie sklepy np madgames ultima i electronicdreams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:08, master matrox napisał:

Więcej nie chce wymieniać, no ale za około 150 zł to już trochę tego jest :D

bo więcej nie ma? ;) porównaj sobie na allegro ilość gier na Xboksa i na PS3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:18, penny napisał:

> Więcej nie chce wymieniać, no ale za około 150 zł to już trochę tego jest :D
bo więcej nie ma? ;) porównaj sobie na allegro ilość gier na Xboksa i na PS3 :D


Musisz wziąć pod uwagę to, że Xbox 360 został wydany rok wcześniej od Playstation 3 i jest więcej gier i akcesorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przez allegro kompletnie nie opłaca kupować się w takich sklepach internetowych jak wirtus czy sklep.gram.pl, bo różnica w cenie to 30-60 zł. Żeby tylko nie zostać oszukanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:22, master matrox napisał:

> > Więcej nie chce wymieniać, no ale za około 150 zł to już trochę tego jest :D
> bo więcej nie ma? ;) porównaj sobie na allegro ilość gier na Xboksa i na PS3 :D
>

Musisz wziąć pod uwagę to, że Xbox 360 został wydany rok wcześniej od Playstation 3 i jest
więcej gier i akcesorii.

i właśnie dlatego uważam, że na dzień dzisiejszy xbox jest dużo lepszą platformą do gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się