Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2008 o 17:25, Tomek1120 napisał:

Tylko że ja myśle nad zakupem konsoli.

Wiesz, najpierw jeździsz po konsoli że jest za słaba itd. albo mówiąc że gra nie pójdzie na full detalach nie wiedząc nic o jej możliwościach, a później mówisz że chcesz jedna kupić? Czy przypadkiem głowa ci sie nie przegrzała od tej "zimy"? Na przyszłość zastanów sie co piszesz albo nie pisz wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:52, Mroczny Joga napisał:

No i wole miec ta troche gorsza grafike i mi sie nie bedzie cieło i niebede wydawał na kompa
niewiadomo ile :P a wogóle wiadomo coś o wersji na PC o.0?

Wersja na PC Gta IV nie jest jeszcze ogłoszona, a wcale bym sie nie zdziwił gdyby nie wyszła na pc gdzie cholernie dużo piractwa...
BTW. Ktoś planuje kupić EK gta 4 bo to bedzie gdzies kosztować 250zł na PS3 a nie wiem ile na X0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC to kupa gów** a tp dzięki że trzeba go zmienią co pewien czas, a zę jam nawet dobry sprzęt to i każda gra ma jakieś chore problemy, a do konsoli wsadzasz płytkę i ma działać i BASTA zero klatkowania nic, o konsole będę mieć po lutym.

Wydaje mi się że chcesz mieć wyższy stopień na forum bo widać że dostałeś awans, widać że piszesz bzdury by szybko awansować, krótko mówiąc SPAMER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:59, Mroczny Joga napisał:

Lol 250 zł jak normalna wersja kosztuje 230 o.0?

dokladnie 257.55* zł zależy gdzie szukasz ;)
*Cena nie uwzglednia kosztu transportu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 11:32, Tomek1120 napisał:

To kupię nową kartę za 250zł i mi wystarczy do gier.


znajdź mi GeForca 8800 GT za 250 - akurat składam nowego kompa to bym dużo zaoszczędził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, najlepsza karta cena/wydajność to radeon 3850 który kosztuje gdzieś około 700 złotych a gdy dołożymy 300 stówy mamy xboxa 360 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie czekania na obiecana darmowa gierke jako rekompensate za problemy z xbox live w swieta. Dzisiaj o 11.00 wlaczam konsole, zdazylem przeczytac o darmowej gierce, chce kliknac w link "sciagnij teraz" i... Ring of Death: kochane, czerwone diody. A juz sie balem, ze ich nie zamontowali w mojej konsoli... ;) A tu prosze, juz po 14. miesiacach sie ujawnily....
Osobiscie dziekuje za taka rekompensate...

a ze jestem z natury zlosliwy, to szczerze polecam xboxa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 18:15, Mroczny Joga napisał:

a gdzie to znalazłes :D bo bym se takie tanie EK zamówił xD

http://www.dvdcrave.com/ prosze... zaraz zaraz czy Tomek coś mówił ze gry są drogie??? bo jak dla mnie EK tutaj jest bardzo tanie, jak na takie wyposażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 18:32, Mateusz9214 napisał:

> a gdzie to znalazłes :D bo bym se takie tanie EK zamówił xD
http://www.dvdcrave.com/ prosze... zaraz zaraz czy Tomek coś mówił ze gry są drogie??? bo jak
dla mnie EK tutaj jest bardzo tanie, jak na takie wyposażenie...


Ja jakoś do DVDCrave nie mam przekonania, tzn. mam , ale nie umiem tam zamówić tak, żeby mieć pewność, że będzie ok, a jeszcze mnie kumpel straszył, że ponoć jak się nie znam to mogę sobie konto przepłukać... eh >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 18:38, Mroczny Joga napisał:

Tylko szkoda ze to z ameryki czy z kad to jest xD i za przesyłkę czeba płacic xD

http://www.dvdcrave.com/products/product.jsp?pid=35394 EK gta4 na X0 to chyba za 257 opłaca
sie xD

to z Australi xD ale w PAL czyli jednak z Ameryką to ma niewiele wspolnego :D
ale przesyłka to niewielki koszt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:57, Mroczny Joga napisał:

Na kompa też przejdziesz w 2 dni a i grafika została pogorszona w CoD4 na PC :)

Gdzie pisze o pogorszeniu grafy? A o wymaganiach GTA IV też nie wymyślajcie bo pamiętam jak kiedyś mówili o San Andreas "Tam będą 3 miasta!. Jaki komp to uciągnie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:06, Mroczny Joga napisał:

Nigdzie ale umnie jest duzo osub z konsolami i PC tak wiec wszyscy sie zgodzili a wogóle może
skocz z tymi wymaganiami GTA bo to temat o konsolach nie ?

To po co mnie pytacie jakie mogą być wymagania na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów na twoją "intylegecje" . Kto ta mówił? Kiedy? Jak? GTA:SA wyszło kiedy kompy po kilkakroć górowały na "starusieńką" PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciebie nie pytałem a jezeli masz kompleksy i twierdzisz że twoj komp pociagnie wszystkie nowe gry to chwal sie w innym temacie i nie smuci że tu pogarszali grafike tu to tu tamto srednio mnie to interesuje >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się