Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 15:27, Mateusz9214 napisał:

> a ja do tego składu dorzcuiłbym army of two i gran turismo 5
ooo dzięki że przypomniałeś :D mnie tam tylko martwi skąd kasę brać na to...


A o Tekkenie 6 to zapomniałeś :P

Jest na co czekać, bo Tekken 6 przyniesie rewolucje. Jak widać po filmikach, będzie miał nowy engine, inny od piątej odsłony. Do tego dojdzie kilka nowych postaci, miejsca walk też się zmienią.

A, do tej listy można dodać jeszcze Wipeouta HD - też zapowiada się nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet mordobicie lubię ale żeby było w tym coś co na dłużej może wciągnąć np w Soul Calibur III był fajny tryb strategiczny, bo same arcade to nudne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:14, Konował napisał:

Ja tam nawet mordobicie lubię ale żeby było w tym coś co na dłużej może wciągnąć np w
Soul Calibur III był fajny tryb strategiczny, bo same arcade to nudne jest.


Że niby Tekken ma tylko jeden tryb :>?
To się grubo mylisz :)

Jest tam kilka trybów, między innymi Carrer Mode, Survival, Tekken Force czy Battle Mode. Są to naprawdę fajne tryby, które dadzą nam sporo rozrywki na dużo czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:28, Łeber napisał:

Ziom, ale pomyślmy. Demo ma 10min rozgrywki. Grasz w nie powiedzmy 5 dni, jest jakiś
sens? Bo ja nie widzę nawalania w kółko w to samo.


Bo widzisz,gry są dla ludzi, a ludzie są różni. Ja też nie wiem jak można inwestować w produkcje typu singstar, ale nie mam nic przeciwko wielbicielom takiej rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:16, penny napisał:

> Wlaśnie, jak cięzkie jest życie gracza :D A żonka mówi mi,że to dziecinada...;)

kup jej dance dance revolution (czy tam dancing stage universe) i będzie spokój ;)


Właśnie, niech chudnie! (już mam przesrane :DDD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:20, master matrox napisał:

Że niby Tekken ma tylko jeden tryb :>?
To się grubo mylisz :)

Jest tam kilka trybów, między innymi Carrer Mode, Survival, Tekken Force czy Battle Mode.
Są to naprawdę fajne tryby, które dadzą nam sporo rozrywki na dużo czasu :D

No ja tam fanem Tekkena nie jestem, jak chciałem zagrać w mordobicie to brałem albo Soul Calibura albo Mortal Combat(ach te fatality;)).
Ale fakt faktem tryby te brzmią ciekawie, co do Carrer Mode to może być świetny ale wcale nie musi, zależy jak twórcy podejdą do tematu. Survivali nigdy za to nie lubiłem. A Tekken Force..? To mi akurat guzik mówi :P.
Battle Mode chyba kojarzę co to będzie.

Łeber

Dnia 05.02.2008 o 17:20, master matrox napisał:

Żeby to miało fabułe i rozwój postaci taki RPG z laniem się po gębach, to by było coś :P

Zgadzam się, takie coś byłoby super, tylko tego w Tekkenie raczej nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe dużo o teraz dużo osób robi tak że jak ma stary tV to kupuje odrazu nowy telewizor i konsole :D tak więc nie opłaca sie im spuszczac cen :P przynajmniej u mnie cenny nie spadaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:11, Tomek1120 napisał:

Zadam tu pytanie bo pewnie dużo osób się zna. Ile % potaniały telewizory LCD HD w porównaniu
z tym co było rok temu?


Moi rodzice kupowali 32" Samsunga LE32R71 w wakacje półtora roku temu. Dali bodajże 4500, a w normalnym sklepie (MediaMarkt, RTV Euro AGD) kosztował nawet 6000 w tym samym czasie. Teraz analogiczny model - LE32R81, można dostać już za jakieś 2500 na Allegro bądź w sklepach internetowych, a za 3500 w normalnych salonach RTV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:11, Tomek1120 napisał:

Zadam tu pytanie bo pewnie dużo osób się zna. Ile % potaniały telewizory LCD HD w porównaniu
z tym co było rok temu?


zalezy od marki i modelu, ale wyraznie potanialy. High-endowe sony bravie ktore byly dostepne pod koniec 2006 roku za 10-13 tysiecy, teraz kosztuja srednio kolo 7-8 tysi (ten sam model lub analogiczny-nowszy).

gdyby podzielic telewizory grupami (32", 40", 46", 52") i kazdej przypisac prog cenowy, to mozna spokojnie powiedziec ze przez ostatni roczek-poltora kazda grupa spadla o jeden prog cenowy (nie liczac najnowszych bajerow). dobry lcd 40" mozna dzis spokojnie dostac za okolo 4k (a niedano tyle kosztowaly 32"), a 46" dzis za 7k (niedawno tyle kosztował 40").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym w życiu nie dał tych 200zł za Gt5 prologe w którym jest 40 aut wole zatrzymać kase poczekac do premiery i dac 250 za 900 aut.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GT5:P wydawany jest jako przynęta. Tak samo jak się łowi ryby, najpierw wyrzucasz trochę żarcia do wody, potem gdy rybki przypłyną zarzucasz wędkę i można łowić. Tak samo oni sobie ty wymyślili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 10:48, Steel Dogg napisał:

ja bym w życiu nie dał tych 200zł za Gt5 prologe w którym jest 40 aut wole zatrzymać
kase poczekac do premiery i dac 250 za 900 aut.....


Taa, tylko zważ na to że tak szybko premiera pełnego GT5 nie nastąpi.
Moim zdaniem warto zainwestować w GT 5 Prologue. Pewnie co rusz będą pojawiały się dodatki w PS Store, tak więc nie będzie na co narzekać :) Ahh, no i ta grafika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 15:22, master matrox napisał:

> ja bym w życiu nie dał tych 200zł za Gt5 prologe w którym jest 40 aut wole zatrzymać

> kase poczekac do premiery i dac 250 za 900 aut.....

Taa, tylko zważ na to że tak szybko premiera pełnego GT5 nie nastąpi.


jestem bardzo cierpliwy :)

Dnia 06.02.2008 o 15:22, master matrox napisał:

Moim zdaniem warto zainwestować w GT 5 Prologue. Pewnie co rusz będą pojawiały się dodatki
w PS Store, tak więc nie będzie na co narzekać :) Ahh, no i ta grafika :D


jestem wielkim fanem Gran turismo w GT 2 ns PSX grałem przez 2 lata dla mnie żaden NFS toca itp. nie umywaja sie do Gran turismo dlatego bedzie mnie bardzo korcić żeby kupić prolog ale chyba zainwestuje w GTA 4, albo MGS 4 ,army of two i jeszcze troche jest tych tytułów takze nie bede sie nudzić podczas oczekiwania na gran turismo 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho sam pamiętam serie GT na PSX... to były czasy, uważam, że najlepsza gra wyścigowa w jaką grałem.
Wiesz ale mimo wszystkich ekstra nadchodzących tytułów i tak opłaca się kupić GT5:P. Może dla odświeżenia znajomości z seria, dla piastowania tradycji grania w tą grę, albo może po prostu, że ta gra będzie najlepszą ściganką roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 17:49, Łeber napisał:

Oho sam pamiętam serie GT na PSX... to były czasy, uważam, że najlepsza gra wyścigowa
w jaką grałem.
Wiesz ale mimo wszystkich ekstra nadchodzących tytułów i tak opłaca się kupić GT5:P.
Może dla odświeżenia znajomości z seria, dla piastowania tradycji grania w tą grę, albo
może po prostu, że ta gra będzie najlepszą ściganką roku :P

wyciskacz kasy i tyle.... jak masz jako drugą konsole X''sa kupuj PGR 4 lub Forze jak nie masz to Colina albo od biedy F1 , więcej będzie do grania. Sorry ale w demo za 200 zł grac nie zamierzam. Poczekam na pełną wersje (dla której kupię kierownicę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To biorąc pod uwagę, że taki NFS:Pro Street, ma mniej samochodów i w ogóle, to jest to demo? Raczej nie. Ale i tak GT5:P wciśnie w fotel, tego jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się