Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2008 o 22:34, kodi24 napisał:

Na jednym z "forów" zapoznalem takiego kozaka, który bez mrugniecia okiem stwierdził,
że na grafice za 300 zł nawet crysis bedzie szalał w maks detalach, /.../

Może po prostu jakiś zagubiony w czasoprzestrzeni był. Za te dajmy na to pięć lat za 300 złotych da się kupić taką kartę ;)

Dnia 03.04.2008 o 22:34, kodi24 napisał:

To powiedziawszy kończe pisać na moim pc (sorry Winetou) i ide pograc na konsoli ;DDDD

Xklocka zostawiłem na miesiąc bratu w Polsce. Ale nie odchdząc od mojego MACa, sięgam po PSP ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2008 o 22:50, Klimos napisał:

Może po prostu jakiś zagubiony w czasoprzestrzeni był. Za te dajmy na to pięć lat za
300 złotych da się kupić taką kartę ;)

żebys ty słyszał, jak on on sie pienił :DDD był tak wściekły na moje posty, że po krotkiej debacie "sprzetowej" porownał RSX-a do karty za 200 zł i .... chyba wyskoczył przez okno wraz ze swoim malym tanim pc, bo juz sie nie udziela na forum :/ (RIP koluniu ;DDDDD)

No wlasnie, co konsola to konsola:D Masz MAC-a?? fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a no faktycznie, ale byłem jeszcze młody to nie miałem kompa :) Przepraszam za błąd.

kodi24- coś o tym ziomku wiem, nawet sam udzielałem się po trochu w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:41, Łeber napisał:

Tylko szkoda, że główne exluziwy z X wychodzą potem na PC, bo M$ musi zarabiać.


Mówisz jakby cię to dziwiło..

Co, smuci cię, że ludzie mogą pograć w pewne gry lub na konsoli, lub na komputerze? Wolałbyś mieć przymus kupna konsoli Microsoftu? Możesz przecież kupić porządny komputer - i pograć w te gry, więc nie wiem dlaczego uważasz to za smutne.
Jak rozumiem, to taki pseudoargument adwokata Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 22:28, master matrox napisał:

Muszę Cię poprawić :)
Co prawda na Xboxa nie było ani Final Fantasy, ani Metal Gear Solid, jednakże na PC gry
z tych serii się ukazały.

A ja poprawię Ciebie :D Na pierwszego Xboxa ukazał się MGS 2, a na X360 ukazał się FF XI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 22:28, master matrox napisał:

Eh, jeszcze 25 dni do premiery GTA IV!


super :/ a ja siedzę z 100 zł w portfelu... Tylko 25 dni? Widzę trzeba się zapożyczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 22:28, master matrox napisał:

Muszę Cię poprawić :)
Co prawda na Xboxa nie było ani Final Fantasy, ani Metal Gear Solid, jednakże na PC gry
z tych serii się ukazały.


teraz to ja musze poprawic -final fantasy xi wyszedl na x360. metal gear solid2: substance byl na xboksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 08:27, Dincooo napisał:

> Tylko szkoda, że główne exluziwy z X wychodzą potem na PC, bo M$ musi zarabiać.


Mówisz jakby cię to dziwiło..

Co, smuci cię, że ludzie mogą pograć w pewne gry lub na konsoli, lub na komputerze? Wolałbyś
mieć przymus kupna konsoli Microsoftu? Możesz przecież kupić porządny komputer - i pograć
w te gry, więc nie wiem dlaczego uważasz to za smutne.
Jak rozumiem, to taki pseudoargument adwokata Sony?


Pseudoadwokaci sony, jak nazywasz co niektorych nie martwia sie koleżko o to co robi Microsoft dla kasy. Tylko o to ,że być moze w niedalekiej przyszlosci w związku z takimi praktykami konsole przestana mieć zanaczacą rację bytu i utracą prymat platform do grania na rzecz platform do wszystkiego. Tak mi się wydaje, a tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaha, weź mnie nie dobijaj. Czy ty na siłę doszukujesz się już we mnie wszystkich możliwych objawów antyfanostwa względem Xbox''a? Masz jakiś kompleks?

Mówiłem, tylko, że główne exluziwy X wychodzą na PC, a tak moim zdaniem być nie powinno, Xbox powinien mieć swoją markową grę w każdej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 09:05, syriusz.b napisał:


super :/ a ja siedzę z 100 zł w portfelu... Tylko 25 dni? Widzę trzeba się zapożyczyć...


No moja wizja zbieraczki też najlepsza nie jest ;)
Chyba będę musiał namówić tatę, by mi dołożył.

Dzisiaj miałem okazję nieco dłużej pograć w tryb multiplayer w F1 Championship Edition. Sporo czytałem, że jest on kiepski, ale według mnie jest on dobry. Dobrze się gra, no i rywalizacja z żywym przeciwnikiem jest lepsza, niż z AI :) Jakby co, to w Montrealu zająłem drugą pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 12:55, Łeber napisał:

Ahaha, weź mnie nie dobijaj. Czy ty na siłę doszukujesz się już we mnie wszystkich możliwych
objawów antyfanostwa względem Xbox''a? Masz jakiś kompleks?


Odezwałem się pierwszy raz od pewnego czasu w odpowiedzi na śmieszne sformułowanie. Czy to oznacza, że ''doszukuję się wszystkich objawów'' twojego zaślepienia (które imho jest naturalne, co nie oznacza, że nie będę reagował na pewne rzeczy w twoich wypowiedziach, które po prostu śmieszą).

Dnia 04.04.2008 o 12:55, Łeber napisał:

Mówiłem, tylko, że główne exluziwy X wychodzą na PC, a tak moim zdaniem być nie powinno,
Xbox powinien mieć swoją markową grę w każdej dziedzinie.


Nie podoba Ci się, że na komputery wychodzą gry, które mogłyby wyjść tylko na konsole? Dobra, twoje zdanie.


kodi24
- więc twierdzisz, że nasz drogi Łeber żaląc się na gry, które nie wychodzą tylko na Xboksa 360, ale i na komputery wyraża swoje ubolewanie na to, że konsole nie pozostają tylko maszynkami do gier? No cóż, większość posiadaczy PS3 na tym forum wśród zalet tego sprzętu podaje właśnie to, że jest to wielka maszyna multimedialna. Więc nie - nie wydaje mi się, aby Łeber (którego jako jedynego nazwałem pseudoadwokatem) miał to na myśli.

Btw - podobno Polyphony ma wydać łatkę do GT5 dodającą zniszczenia samochodów. Chylę czoła - gdyż nie spodziewałem się tak szybkiego ich wprowadzenia w tej serii.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:40, master matrox napisał:

>
> super :/ a ja siedzę z 100 zł w portfelu... Tylko 25 dni? Widzę trzeba się zapożyczyć...


No moja wizja zbieraczki też najlepsza nie jest ;)
Chyba będę musiał namówić tatę, by mi dołożył.

Dzisiaj miałem okazję nieco dłużej pograć w tryb multiplayer w F1 Championship Edition.
Sporo czytałem, że jest on kiepski, ale według mnie jest on dobry. Dobrze się gra, no
i rywalizacja z żywym przeciwnikiem jest lepsza, niż z AI :) Jakby co, to w Montrealu
zająłem drugą pozycje.


powinieneś zgłosić to w BMW - Sauber Team i wysiodłać tego ponurego placka Heidfelda ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 12:25, Ciastuś napisał:

teraz to ja musze poprawic -final fantasy xi wyszedl na x360. metal gear solid2: substance
byl na xboksa.

Napisałem to kilka postów wyżej :D

A moje zbieranie na GTA IV też nie jest zbyt zaawansowane :/ Trzeba sprzedać kilka gier na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 16:47, Budyn napisał:

Olaboga! Wy zbieracie miesiące na GTA IV, a ja przez półtora tygodnia zarobiłem na całego
Xboxa 360 Premium :)
Po prostu trzeba mieć żyłkę do Allegro :P


jestes genialny czy dasz mi swoj autograf?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 16:48, MLODY2K6 napisał:

> Olaboga! Wy zbieracie miesiące na GTA IV, a ja przez półtora tygodnia zarobiłem
na całego
> Xboxa 360 Premium :)
> Po prostu trzeba mieć żyłkę do Allegro :P

jestes genialny czy dasz mi swoj autograf?? :D

Allegro Power ON, a ile dasz? Allegro Power Off
A tak na serio, to co ile są aktualizacje Marketplace? Jakieś nowe dema, trailery, produkty? Czy może wszystko jest uzupełniane bezterminowo, tzn. kiedy coś nowego się pojawi od razu wchodzi do XMP? (Xbox Market Place)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się