Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Czy na Xbox 360 Marketplace pojawiło się demo Mirror''s Edge, zgodnie z zapowiedzią EA? Bo na brytyjskim PSN jakoś nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 22:01, 4YoU napisał:

Czy na Xbox 360 Marketplace pojawiło się demo Mirror''s Edge, zgodnie z zapowiedzią EA?

Nie - nie ma...
Czytałem gdzieś dzisiaj, że demo pojawi się później aniżeli pierwotnie planowano - nie wiadomo dokładnie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 01:02, jackass napisał:

Co powiecie na ustaweczkę w GTA dzisiaj ok. godziny 14-18 ? Całkiem ładna ekipa może
się uzbierać .Szykujcie headsety


To ja już przenoszę konsolę do swojego pokoju i podpinam pod live. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info z pewnego forum:
''''Kiedy na E3 przedstawiono nowy interfejs padało dużo pytań odnośnie tematów, które użytkownicy zakupili wcześniej. Na początku nie było pewności czy będą one kompatybilne, czy będziemy musieli je kupić na nowo. Na szczęście Gamerscore Blog wyczerpująco opowiada, jak wkomponują się one w nowy interfejs. Przede wszystkim przestaną one być tylko tłem, a będą do nich dobudowane elementy 3D (świetnie widać to na zakładce przyjaciół powyżej). Poza tym będą dynamiczne, więc będziemy mieli jakiś unoszący się dym czy bąbelki powietrza, a może nawet falę… Potwierdzono również, że poprzednie tematy będą działać z nowym interfejsem i mają wyglądać jeszcze lepiej, choć prawdopodobnie pozostaną statyczne.''''

20080927105337

20080927105405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 01:02, jackass napisał:

Co powiecie na ustaweczkę w GTA dzisiaj ok. godziny 14-18 ? Całkiem ładna ekipa może
się uzbierać .Szykujcie headsety

To jeśli coś wypali to ślij zaproszenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak działa PS3 ze zwykłymi CRT? WIem, jakość jest na pewno o wieeeeele gorsza, ale czy prezentuje sięlepiej niż PS2 lub na PC? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak - zawsze będzie prezentować się lepiej. Będzie po prostu całość w niższej rozdzielczości. To nie jest jak z ustawieniami na PC Low dla CRT i High dla LCD, wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

To mam jeszcze dwa pytania.
1. Czy mogę kupić konsolkę w UK i grać w gry kupione w Polsce, bo słyszałem o jakiejś blokadzie, ale to morze tylko na kontynenty.
2. Czy znajdę tam dla siebie gry? Preferuje strategie (no tego to akurat nie znajdę) i jakieś siekanki w świecie fantasy czy starożytnym (coś jak Viking), jakieś inne z dobrym systemem walki wręcz, no i jakieś przygodówki fajne. Oczywiście lubię też inne typy gier, ale po prostu te najbardziej lubie. No i co do strzelanek, to myślęże trudno było mi się na początku przestawić ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze piszę się "może", a nie "morze". To tak na początek. A teraz odpowiem Ci na pytania.
Nr.1: Nie, nie ma blokady, coś takiego na PS3 nie istnieje.
Nr.2: Oczywiście, że znajdziesz sporo "siekanek". Na ten przykład dajmy: DMC4, SW:TFU (niedawno wszyła), możliwe, że jeszcze spodoba Ci się Rise of The Argonauts, jeszcze co prawda nie było premiery, ale to gra będzie mniej więcej w twoim typie. Poza tym "chlebak" oferuje mnóstwo ciekawych tytułów, w które trzeba zagrać. Np: UDF, MGS4, Motorstorm (świetna ścigałka na pustyni), a to tylko podstawowe gry, które trzeba mieć. Jest jeszcze wiele, wiele innych równie dobrych tytułów.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko! Ale wtopa. Pierwszy raz taki błąd zrobiłem ;]

Dzięki. Teraz muszę się jeszcze dobrze zastanowić czy na pewno będę miał potem w co grać (nie z braku gier ale funduszy) . Mój komputer można powiedzieć, już opadł z sił i nie pociągnie pewnie kilku najnowszych tytułów, no ale cóż, chyba lepiej kupić konsolę i nie martwić się przez kilka lat czy ruszy, czy nie ruszy tylko po prost grać!

Dzięki wszystkim za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 13:18, Rumcajs52 napisał:

Łeber nie powiedział o God Of War 3, o którym praktycznie nic nie wiemy, ale jak wyjdzie
to pewnie wszystko rozwali ;D


Jedyna gra, dla której bym kupił PS3 :) Po przejściu bym sprzedał xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:11, jackass napisał:

skate


Mówiłem ci, że łatwo nie będzie :D Musisz wszystkich pokonać, by mieć sponsoring. Ja czasem sobie rzuciłem padem przy tej grze xD A co do detekcji kolizji - pamiętaj, że to nie jest chu**** TH, a symulator. W realu też przecież możesz się wywalić o krawężnik jak na niego nie wskoczysz - logiczne ;P Ja zrobiłem 380 punktów w skate: http://profile.mygamercard.net/bjn90 Odpowiadając na twoje pytanie dotyczące trudności gry, a twojego skilla, powiem ci, że na razie lamus jesteś xD Musisz się przyzwyczaić do analoga, bo sam wiesz, że robienie tricków łatwe nie jest. Nie sprzedawaj tej gry, bo we wtorek/środę powinienem mieć już X360 :) Potem znowu dam szansę tej grze i sobie pojeździmy razem na Live ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 15:13, bojanzaw napisał:

> skate

Obyłem się trochę i przeszedłem dużo dalej .Zostały mi tylko video do nakręcenia z nimi jest tak,że trzeba znaleść dobrą miejscówkę ,więc kruzuję i suzkam .Mam nagrane 6h .W ile można przejść grę ? W przyszłym tygodniu kończy mi się Gold i zaczynają studia ,więc nie wiem jak to będzie z ustawkami .Narazie gry nie sprzedaję ,dopóki nie zatnę się przy czymś konkretniej ,bo sama jazda sprawia wiele przyjemności gdy znajdzie sie miejscówke ,przy której dla własnej ambicji chce się trzasnąć zamierzone w głowie combo .


Jak z ustaweczką w GTA IV ? Chętny ktoś ? WW3pl idź do kumpla ,syriusz odstaw crapy na wieczór .Na Online Center mamy narazie 2 osoby do grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za port pod postem ,ale tak wyszło . Jak ktoś chętny na ustawkę w GTA IV to dzisiaj o 18 podłączyć się pod Live .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 15:54, jackass napisał:

Jak z ustaweczką w GTA IV ? Chętny ktoś ? WW3pl idź do kumpla ,syriusz odstaw
crapy na wieczór .Na Online Center mamy narazie 2 osoby do grania

Jestem zmęczony po pracy, a kolega nie jest zbyt blisko. Sorry, ale dzisiaj na pewno do niego nie pójdę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się