Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 20:21, bojanzaw napisał:

Ja je***... Temat monitorów jest chyba co stronę wałkowany O_o TAK BĘDZIESZ MÓGŁ, KUŹWA!
:/


Nie unioś się tak ''miszczu'' bo wcale nie musi działać. Z PS3 trzeba spełnić warunek:

-wejście DVI lub HDMI z HDCP

Jak nie to dupa i pozostaje kupowanie dodatkowej "przejściówki" za 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Jeszcze jej nie ma :)
Ale należy się jej spodziewać już niedługo.
1 października będzie przerwa w działaniu xbox live, być może nawet wtedy to wprowadzą, ale szanse są raczej niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 20:32, Vytrix napisał:

Ejej ludziska, ja wyskoczę Wam z takim pytaniem, gdyż nie miałem przez długi czas dostępu
do komputera, co z jesienną aktualką dasha w 360? :)


Prawdopodobnie ma wyjść w listopadzie ,a w środę będzie nieczynny live z powodu konserwacji serwerów aby przygotować je na jesienną aktualizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:26, hagen321 napisał:

mam pytanie ile kosztuje pad do ps3 znaczy w media i tym podobnych sklepach kosztuje
200 ale może wie ktoś gdzie jest taniej????

Na Googlach ,Skąpcu ,Allegro ,Ceneo itd jest taniej .Na forum napewno nie .Nie chce się szukać to bul 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zastanawiam się bowiem nad kupnem konsol PSP lu/i PS3. Oczywiście, tych dwóch maszynek nie można porównywać, PS3 zdecydowanie wyprzedza swojego mniejszego brata. Sęk w tym, że aby kupić PS3 (musiałbym jeszcze pozbierać, dopiero połowa sumy ;p) musiałbym mieć LCD full HD albo chociaż ready HD. Jednak wątpię, aby taki telewizor zagościł w moim domu w przeciągu roku (może dwóch). Więc mając mimo dużego ekranu zwykłego CRTka, nie opłaca mi się chyba nabywać PS3 . Jednak kusi mnie PSP, jako iż dużo podróżuję i wile spędzam czasu poza domem. Konsolkę mógłbym już kupić w październiku bo kasę mam ale wychodzi PSP 3000. No więc nie wiem czy teraz kupić PSP i zbierać na PS3, czy od razu na PS3?

Pozdrawiam i proszę o jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:26, hagen321 napisał:

mam pytanie ile kosztuje pad do ps3 znaczy w media i tym podobnych sklepach kosztuje
200 ale może wie ktoś gdzie jest taniej????


Na Allegro i w sklepach konsolowych - takich jak Robson Dual Shocka 3 możesz znaleźć w korzystnej cenie. Nie patrz na ceny w takich sklepach jak Empik czy Media Markt, bo tam z reguły są ceny sugerowane przez producenta - a one do małych nie należą. Na Allegro przez sklep bez problemu dostaniesz DSa 3 w granicach 140-150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, nie podniecaj się tak, forum jest po to aby pytać/rozmawiać a jak nie chcesz udzielać rzeczowych informacji to najlepiej wstrzymaj swoje młodzieńcze zapały i....nie udzielaj chłopaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam chyba odpowiedziałeś sobie na twój problem, co nie? Oczywiście ja gram na PS3 podłączonego do CTR TV i jakoś nie narzekam, aczkolwiek to nie to samo co LCD HD...Co do PSP się nie wypowiem bo nie posiadam, aczkolwiek tylko dodam, byś kupił tą nową wersję nie jej poprzedniczki, to tyle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z trialem Duke Nukem 3D, którego nie mogę pobrać, ponieważ pisze że element nie jest dostępny z bieżącej lokalizacji? To po kiego grzyba go widzę w marketplace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 10:48, DoomnY napisał:

Możliwe, że masz niemieckie IP, a u Niemców zablokowany jest DN3D Arcade.

NIEMIECKIE? Niemożliwe na Neo:) Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

destro177
> 90 km do Niemiec...

No to blisko :P

Vytrix
> No właśnie ja nie rozumiem tego, o co chodzi z tym banem przez Niemców. Wytłumaczy to
> ktoś? :)

Takie prawo w tym szwabskim kraju, że Duke Nukem fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 11:10, DoomnY napisał:

No to blisko :P

Ale co to ma wspólnego z moim IP przydzielanym od polskiego operatora? BTW, mój aktualny IP: 79.184.104.75

Edit: Nie mam pytań...

OrgName: RIPE Network Coordination Centre
OrgID: RIPE
Address: P.O. Box 10096
City: Amsterdam
StateProv:
PostalCode: 1001EB
Country: NL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 10:38, destro177 napisał:

O co chodzi z trialem Duke Nukem 3D, którego nie mogę pobrać, ponieważ pisze że element
nie jest dostępny z bieżącej lokalizacji? To po kiego grzyba go widzę w marketplace?

http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1851
Sposób na ominięcie blokady regionalnej .Nie wiem czy działa na Duke ale napewno na demka Strangeholda i Ninja Gaiden 2 ,których też pobrać się nie da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się