Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Routery od Netgear''a są bardzo dobre, sam mam i jestem zachwycony. Co do neta. To zależy już od administratora sieci, a nie od routera. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zakupiłem kabel z jednej strony HDMI a z drugiej DVI do Xboxa 360. Podpoiłem go do monitora, który niestety nie posiada głośników ani wejścia do nich. Jest możliwość kupienia jakiejś przejściówki bym mógł cieszyć się dźwiękiem podczas grania? A jeszcze jedno słuchawki podpinane do pada w ogóle nie działają gdy używam tego właśnie kabla da się je jakoś uruchomić?

20090416165930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Headset nie przesyła dźwięku z gry, tylko rozmowy. A z takiego kabla chyba już nic nie wyciągniesz do podłączenia słuchawek. Jeśli się mylę, to niech ktoś to sprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 17:01, BHOY napisał:

Jest możliwość kupienia jakiejś przejściówki bym mógł cieszyć się dźwiękiem podczas grania?


http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360hdmiavcable/

edit: A dokładniej ten kabel z wystającymi dwiema chinchami. Może znajdziesz na allegro, ale raczej wątpię.

Dnia 16.04.2009 o 17:01, BHOY napisał:

A jeszcze jedno słuchawki podpinane do pada w ogóle nie działają gdy używam tego właśnie kabla da się je jakoś
uruchomić?


Wejście jack w padzie służy tylko i wyłącznie do rozmów głosowych. Da się podłączyć inne zestawy, niż oficjalnie wspierane przez MS, ale dalej będzie to służyło tylko do rozmów - nie usłyszysz tam dźwięków z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy konsola xbox 360 arcade jest dobrym wyborem (chcę grać przez internet, zapisywać pliki MP3 i video, mieć usługę xbox live) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:47, ankle napisał:

Czy konsola xbox 360 arcade jest dobrym wyborem
(chcę grać przez internet, zapisywać pliki MP3 i video, mieć usługę xbox live) ?

W tym przypadku, raczej nie jest to dobry wybór, jako że 256 MB pamięci Ci nie wystarczy.
Jeszcze biorąc pod uwagę, że musiałbyś zainstalować aktualizację New Xbox Experience, która zajmuje sporo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:51, balduran2 napisał:

> Czy konsola xbox 360 arcade jest dobrym wyborem
> (chcę grać przez internet, zapisywać pliki MP3 i video, mieć usługę xbox live) ?

W tym przypadku, raczej nie jest to dobry wybór, jako że 256 MB pamięci Ci nie wystarczy.
Jeszcze biorąc pod uwagę, że musiałbyś zainstalować aktualizację New Xbox Experience,
która zajmuje sporo miejsca.

A czy do arcade da się zainstalować twardy dysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ujme to w taki sposób.
Jakiego xboxa 360 należało by kupic aby korzystać w pełni z jego możliwości, czyli słuchac muzyki, ogladać filmy, rozmawiac ze znajomymi, grać w gry itp...
Może wystarczy kupić samą konsolę i dokupic potrzebne akcesoria?
Jaki wybór będzie najkorzystniejszy i najtańszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:58, ankle napisał:

Może ujme to w taki sposób.
Jakiego xboxa 360 należało by kupic aby korzystać w pełni z jego możliwości, czyli słuchac
muzyki, ogladać filmy, rozmawiac ze znajomymi, grać w gry itp...
Może wystarczy kupić samą konsolę i dokupic potrzebne akcesoria?
Jaki wybór będzie najkorzystniejszy i najtańszy?

To co wymieniłeś potrafi każda wersja. Tfu. Arcade nie ma headseta. Ale "grać w gry" to mnie rozwaliło xD Myślałeś, że konsola to taka wielofunkcyjna lodówka, która przy odrobinie szczęścia uruchomi grę? Ogólnie najlepszym wyborem jest chyba wersja Premium 60 GB. Headset, wystarczający do normalnego użytkowania dysk. Brak dysku to porażka. Wersja 20GB też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:53, ankle napisał:

A czy do arcade da się zainstalować twardy dysk?

Tak - jest taka możliwość.
Ale chyba nie opłaca się kupować dysku oddzielnie.

Dnia 16.04.2009 o 20:53, ankle napisał:

Może ujme to w taki sposób.
Jakiego xboxa 360 należało by kupic aby korzystać w pełni z jego możliwości, czyli słuchac muzyki, ogladać filmy, > rozmawiac ze znajomymi, grać w gry itp...
Może wystarczy kupić samą konsolę i dokupic potrzebne akcesoria?
Jaki wybór będzie najkorzystniejszy i najtańszy?

Najlepszy będzie Premium 60 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 21:13, balduran2 napisał:

> A czy do arcade da się zainstalować twardy dysk?
Tak - jest taka możliwość.
Ale chyba nie opłaca się kupować dysku oddzielnie.
> Może ujme to w taki sposób.
> Jakiego xboxa 360 należało by kupic aby korzystać w pełni z jego możliwości, czyli
słuchac muzyki, ogladać filmy, > rozmawiac ze znajomymi, grać w gry itp...
> Może wystarczy kupić samą konsolę i dokupic potrzebne akcesoria?
> Jaki wybór będzie najkorzystniejszy i najtańszy?
Najlepszy będzie Premium 60 GB.


Chodzi mi o tanią konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:34, WIkitory napisał:

O ile wiem,to PS3 jest nieprzerabialne.I na "zgrywanych" płytkach sobie nie pograsz,ba,w
necie gier na PS3 nie znajdziesz :D

Jemu chyba chodzi o instalacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 21:20, Rumcajsev napisał:

A ja chcę tanie samochody.
Coś kosztuje ileśtam zł, i tyle trzeba zapłacić.

Na allegro czinkueczento za 500-700zł znajdziesz... xbox''a 360 za 500zł (ale z uszkodzonym softem), a tak to po 800-1000zł. Ja swojego kupiłem za 700zł od kuzyna. Co prawda myslelismy oboje że jest to pro 60gb HDMI, ale jest nie HDMI i 20gb :D, ale i tak bardzo tanio... Także nie musisz od razu mówić że jak pudełko kosztuje 1300zł to za tyle musi kupić :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się