Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2009 o 16:41, Skyforger napisał:

Po tym co zobaczyłem na tvgry.pl całkowicie minął mi apetyt na Gran Turismo 5. Grafika
dużo poniżej tego na co liczyłem (autor filmiku wytykał m.in. zupełny brak antyaliasingu
na drzewach, przez co wyglądały okropnie), fizyka towarzysząca wjechaniu w bande czy
w inny samochód "praktycznie nie istnieje", żałośnie słaby model zniszczeń... Nieee,
nie tego spodziewałem się po legendzie konsolowych symulatorów i po długoletniej pracy
Polyphony. Zresztą, sami zobaczcie:

http://tvgry.pl/?ID=557

Gra nie jest gotowa.

Faktycznie szału na tym filmiku nie ma. Ale czekam na finalny produkt. Bo wyciągać wnioski z czegoś...zapewne zwane alfą jeszcze to przesada.

Polyphony na pewno wzięło tak jak mówił jeden tor i samochód do wyboru i to pewnie jeszcze z wczesnej wersji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 17:11, Slappy napisał:

Gra nie jest gotowa.


Gra jest gotowa, teoretycznie może ukazać się już w te święta.

http://www.gamingtarget.com/article.php?artid=9921

Dnia 21.08.2009 o 17:11, Slappy napisał:

Faktycznie szału na tym filmiku nie ma. Ale czekam na finalny produkt. Bo wyciągać wnioski
z czegoś...zapewne zwane alfą jeszcze to przesada.


Skoro, cytuję, może zostać wypuszczona już niedługo, to jaka z tego ''alfa''? Nie masz informacji potwierdzających tą tezę (a ja podałem już jedną ją obalającą), więc to tylko zabawa w przypuszczenia.

Dnia 21.08.2009 o 17:11, Slappy napisał:

Polyphony na pewno wzięło tak jak mówił jeden tor i samochód do wyboru i to pewnie jeszcze
z wczesnej wersji i tyle.


Tylko dlaczego tak słabo wyglądający produkt prezentować na tak dużych targach? Gra jest tworzona już od paru ładnych lat, jest już praktycznie gotowa do ''wypuszczenia'', co zostało zresztą oficjalnie potwierdzone. Od premiery Forzy Motorsport 2 minęły zaledwie 2 lata, a Turn10 ma już gotowy produkt (Forza 3 ukazuje się już niedługo), znacznie lepiej się prezentujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 18:00, Skyforger napisał:

Tylko dlaczego tak słabo wyglądający produkt prezentować na tak dużych targach? Gra jest
tworzona już od paru ładnych lat, jest już praktycznie gotowa do ''wypuszczenia'', co
zostało zresztą oficjalnie potwierdzone. Od premiery Forzy Motorsport 2 minęły zaledwie
2 lata, a Turn10 ma już gotowy produkt (Forza 3 ukazuje się już niedługo), znacznie lepiej
się prezentujący.

No tak ale nie mamy pewności co było na GC pokazane więc w sumie też mój błąd.

Tylko przyuważ że na Forze 3 Turn 10 miało już gotowy silnik. z 2 części.
Polyphony z GT5 musiało robić WSZYSTKO od nowa Tak jak Guerilla Games z Killzone 2 który powstawał 4 lata.
Spokojnie poczekajmy do premiery. Jeśli finalna wersja będzie na takim poziomie jak materiał pokazany tutaj na Gamescon to będzie Epic Fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy Versus: XIII:
via Polygamia (słowa Kitase): Hahaha... Co się dzieje? Cóż, nie mamy dziś tutaj ekipy od FFV XIII więc nie mogę mówić o szczegółach, ale prace posuwają się zgodnie z planem. Nasze ekipy deweloperskie dzielą się takimi kwestiami, jak choćby zagadnienia związane z silnikiem. Poza tym osoby odpowiedzialne za takie rzeczy jak projektowanie postaci czy animacje wspierają ekipę od Versusa i gdy tylko uda im się coś nowego osiągnąć, dzielą się tym z drugim zespołem. Prace nad Final Fantasy XIII już dobiegają końca i dlatego chcielibyśmy przyspieszyć tworzenie Versusa... Tak, zdecydowanie je przyspieszymy.
I bardzo dobrze - Versus przypomina mi klimatem FF VII - czyli najlepszą część. Ah czekam na tą grę najmocniej jak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 18:04, Slappy napisał:

No tak ale nie mamy pewności co było na GC pokazane więc w sumie też mój błąd.


Pomyślmy logicznie. Skoro gra jest już ukończona, tzn. ''gotowa do wydania'', to czy Polyphony wystawiałoby grywalną wersję alfa GT5 na GC? :]

Dnia 21.08.2009 o 18:04, Slappy napisał:

Spokojnie poczekajmy do premiery. Jeśli finalna wersja będzie na takim poziomie jak materiał
pokazany tutaj na Gamescon to będzie Epic Fail.


Słyszałem plotki o grudniowej premierze gry, a ta ma z kolei być zapowiedziana na TGS. Gra jest już gotowa, zostało to już dość dawno oficjalnie potwierdzone, sam o tym już pewnie słyszałeś. Wielka szkoda mi tej wspaniałej serii...

-> Kaucz

Oby i Versus nie trafił na X360 (tak samo jak XIII, czy zapowiadany niedawno na E3 XIV jako 'exclusive' dla PS3, a trwają już rozmowy z Microsoftem na temat wersji na ich konsolę), ostatnio panuje moda na 'oszukiwane' exclusivy. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 22:22, wawel12 napisał:

co sądziocieo ps3 slim? podobno miałą mieć wstecną kompatybilność z ps2 ale chyba jednak
lipa.

Slim nie będzie miał wstecznej kompatybilności i nigdy nie miał jej mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:59, Skyforger napisał:

Oby i Versus nie trafił na X360 (tak samo jak XIII, czy zapowiadany niedawno na E3 XIV
jako ''exclusive'' dla PS3, a trwają już rozmowy z Microsoftem na temat wersji na ich konsolę),
ostatnio panuje moda na ''oszukiwane'' exclusivy. :]

Nie martw się, SE ma pewnie jakieś zobowiązania wobec Sony - ta część, na pewno nie pojawi się na konsoli Mircosoftu.
PS.Może jest moda na oszukiwane exy - ale czyżby aż w 3 przypadkach SE robił multiplatformy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps3 kupione i podłączone. Soft zaktualizowany (oj nerwy były.. z 40minut sie aktualizowało.) Jednopytanie -jak długo się ładuje pad dopełnego naładowania baterii? Czy czerwona lampka przestanie mrygać? czy też nic nie zasygnalizuje pełnego ładowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 09:50, BluesBoy napisał:

Ps3 kupione i podłączone. Soft zaktualizowany (oj nerwy były.. z 40minut sie aktualizowało.)
Jednopytanie -jak długo się ładuje pad dopełnego naładowania baterii? Czy czerwona lampka
przestanie mrygać? czy też nic nie zasygnalizuje pełnego ładowania?

Przestanie mrygać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wiesci dla fanów Gran Turismo 5. Ojciec dyrektor serii oficjalnie potwierdzil ze GT5 wyjdzie w tym roku, mało tego zostanie wydany w bardzo niedługim czasie po GT na PSP. Szykuje sie nam ostra batalia miedzy Forzą a GT5. Jako posiadacz PS3 mam nadzieje ze GT wyjdzie z tego zwyciesko choc przyznam ze w Forze tez bym sobie z checią pociupał bo zapowiada sie konkretna scigałka.

Źródło : http://www.ps3info.pl/story-1367-GT5-jeszcze-w-tym-roku--info-potwierdzone.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając gameplaye z gamescom bardziej spodobało mi się GT5, głównie dzięki genialnemu odwzorowaniu kamery z kokpitu. W FM3 było to jakieś sztuczne i nijakie. Ogólnie nie przepadam za FM, strasznie drętwa gra. Imo, nawet Shift trochę lepiej prezentuje się od FM3. Jeśli w GT5 poprawią kilka głupich błędów, to będzie wielki hit. Co do modelu zniszczeń, to niech lepiej wprowdzą jakiś realistyczny a la GRID lub niech go nie będzie w ogóle, bo taki po między jest po prostu głupi (vide shitowy Undercover).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:56, GuitarHero napisał:

Dopiero tera zauważyłem. Toż to miazga.

Pięknie się prezentuje - widać że wzorowali się God of warem - te machania łańcuchami itp ;] Ale czekam na gierkę szczególnie dlatego iż czuwa nad nią Kojima studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem Castlevanię, ale widzę w niej głównie trzy, najlepsze w swoim rodzaju, gry: God of War, Prince of Persia (WW) oraz Shadow Of The Colossus. Jeśli temu tytułowi uda się połączyc te gry, to będzie murowany hicior. Cicho liczę na tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,planuję kupić xbox''a 360,ale mam jedno pytanie,podobno w 2010 ma wyjść jakiś nowy model(slim,lepsze bebechy?),czy to prawda? Jeśli miałby to być slim to kupię konsolkę już teraz,ale jeśli miałby mieć lepsze parametry to wtedy chyba lepiej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się