Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2009 o 23:24, Albii napisał:

>(Kung Fu Panda rządzi :)
Na pidzie to ja byłem w kinie. ;>

Ale w kinie nie mogłeś usłyszeć jak Po mówi głosem Jacka Blacka - totalny odjazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaje, że filmy na BR pójdą się kochać, jeśli producenci nie zmądrzeją i nie obniżą cen. Ja też na początku zgupiałem i ze 2-3 filmy kupiłem - tak naprawdę wielkiej różnicy nie ma między BR a DVD puszczonym z PS3, a filmu na BR kosztuje 2 razy drożej i jak się podoba to nawet nie bardzo komu jest pożyczyć - bo nikt prawie jeszcze nie ma odtwarzacza. Myślę, że decydujący będzie wygoda i fakt, iż dzięki większej pojemności BR nadal gry będą mogły być na jednej płycie - myślę tu o PS3 i w przyszłości (zapewne niedalekiej) o pc - gdzie będą wkładane napędy BR.

Ale mam pytanie z innej beczki. Dlaczego Infamous jest tak wysoko ceniony - wrzuciłem tę gr do konsoli i ... kicha - grafika paskudna i jakaś kwadratowa taka, wprowadzenie na statycznych planszach jak w grach pc sprzed 10 laty, fabuła debilna. Zadania dla bohatera (przynajmniej te początkowe) idiotyczne: weź uruchom kolesiowi telewizor - bo se chce pooglądać - a w około armagedon... nie dam rady dalej przejść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnicy nie ma, jeżeli kupujesz jakieś starsze filmy... Ale nie wmówisz mi, że pomiędzy Mrocznym Rycerzem na Bd a na DvD nie ma różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 10:02, wsaadman napisał:

Różnicy nie ma, jeżeli kupujesz jakieś starsze filmy... Ale nie wmówisz mi, że pomiędzy
Mrocznym Rycerzem na Bd a na DvD nie ma różnicy ;)


Haha ... no właśnie nie wiem, bo mam na BlueRayu, a dvd nie widziałem... swoją drogą Mroczny Rycerz jest chyba pozycją obowiązkową dla posiadaczy odtwarzacza BlueRay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 09:32, BluesBoy napisał:

Ale mam pytanie z innej beczki. Dlaczego Infamous jest tak wysoko ceniony - wrzuciłem
tę gr do konsoli i ... kicha - grafika paskudna i jakaś kwadratowa taka, wprowadzenie
na statycznych planszach jak w grach pc sprzed 10 laty, fabuła debilna. Zadania dla bohatera
(przynajmniej te początkowe) idiotyczne: weź uruchom kolesiowi telewizor - bo se chce
pooglądać - a w około armagedon... nie dam rady dalej przejść..

InFamous to świetna gra i dopiero po jakimś czasie ją docenisz. Może grafika nie jest najwyższych lotów (choć trzyma poziom), może fabuła jest słaba, może gra nie jest oskryptowana, ale na prawdę po czasie ci się spodoba (grę ukończyłem jako zły i dobry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 14:25, Kaucz napisał:

> Ale mam pytanie z innej beczki. Dlaczego Infamous jest tak wysoko ceniony - wrzuciłem

> tę gr do konsoli i ... kicha - grafika paskudna i jakaś kwadratowa taka, wprowadzenie

> na statycznych planszach jak w grach pc sprzed 10 laty, fabuła debilna. Zadania
dla bohatera
> (przynajmniej te początkowe) idiotyczne: weź uruchom kolesiowi telewizor - bo se
chce
> pooglądać - a w około armagedon... nie dam rady dalej przejść..
InFamous to świetna gra i dopiero po jakimś czasie ją docenisz. Może grafika nie jest
najwyższych lotów (choć trzyma poziom), może fabuła jest słaba, może gra nie jest oskryptowana,
ale na prawdę po czasie ci się spodoba (grę ukończyłem jako zły i dobry).

Zgadzam się z tobą. Mnie już samo demo wciągnęło. Grafika nie jest wcale zła, polski dubbing mi się podoba (jak nigdy, głoś Cole''a rządzi), fabuła też mnie zaskoczyła. Ogólnie grając czerpałem dużą przyjemność z rozrywki. Warto kupić!

Dnia 14.12.2009 o 14:25, Kaucz napisał:

> Różnicy nie ma, jeżeli kupujesz jakieś starsze filmy... Ale nie wmówisz mi, że pomiędzy

> Mrocznym Rycerzem na Bd a na DvD nie ma różnicy ;)

Haha ... no właśnie nie wiem, bo mam na BlueRayu, a dvd nie widziałem... swoją drogą
Mroczny Rycerz jest chyba pozycją obowiązkową dla posiadaczy odtwarzacza BlueRay.

Oglądałem Mrocznego Rycerza na 42 calowym TV z kinem domowym - jakość obrazu miażdży, tak samo dźwięk. Po prostu cudo. I kłócił bym się z tobą co do podobnej jakości. Może inne filmy nie powalają, ale ten tak. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 22:04, Kaucz napisał:

U2 nie ma nawet ani jednego ładowania w czasie gry.

Wiem dlatego zajmuje tyle, bo każda rzecz wypalana jest na płycie kilka razy, bo BD jest jeszcze za wolny. Inaczej gry mogą spokojnie zajmować 5-6 GB tylko po prostu twórcom gier nie chce się jeszcze tego kompresować ;).

Ps. Czyli mówicie, że mrocznego rycerza warto oglądnąć na BD. To lecę zobaczyć, czy jest w wypożyczalni to zarezerwuje na święta, żeby nie oglądać 30 raz Harry Pottera Toy Story 2, Kevin Sam w domu, czy jeszcze innego shitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 16:43, Kaucz napisał:

> 2, Kevin Sam w domu, czy jeszcze innego shitu.
A ja Kevina będę oglądał jak co roku (przez 5 lat!)


Zgadzam sie, swieta bez Kevina to nie swieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego na spec ops MW2 na PS3.
Najlepiej żeby ta osoba miała wszystkie misje odblokowane żeby też dostawać gwiazdki za misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 16:45, Makus89 napisał:

> > 2, Kevin Sam w domu, czy jeszcze innego shitu.
> A ja Kevina będę oglądał jak co roku (przez 5 lat!)

Zgadzam sie, swieta bez Kevina to nie swieta ;)



Już sprawdziłem : Będzie Kevin i będzie Szklana Pułapka - dla mnie to dwie pozycje obowiązkowe w święta ! Polsat rządzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 17:01, BluesBoy napisał:

Już sprawdziłem : Będzie Kevin i będzie Szklana Pułapka - dla mnie to dwie pozycje obowiązkowe
w święta ! Polsat rządzi !

Dokładnie! Mi tylko Kevin i reklama coca-coli (jadące tiry), kojarzą się ze świętami ;]
PS.Oczywiście ze spraw drugorzędnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 19:23, Kaucz napisał:


Zaczynam żałować, że wygrałem iksa, a nie PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się nie podoba. Nie chodzi o tekst, bo ten bardzo zachęca tylko widziałem na GoL taki filmik o jakimś etapie w sklepie i w sumie tam wszystko polegało na wciśnięciu trójkąta, kółka, krzyżyka lub kwadrata. Musiałbym zobaczyć na żywo może wtedy by mi się bardziej spodobało. A z tego tekstu to trochę wystraszyło mnie to sterowanie. Po co tak kombinować, jeżeli można chodzenie pod jedną gałką wsadzić? Ale to nie zmienia faktu, ze gra na pewno będzie bardzo dobra, może to być nawet kolejna gra roku nie zdziwiłbym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 16:49, Slappy napisał:

Szukam chętnego na spec ops MW2 na PS3.
Najlepiej żeby ta osoba miała wszystkie misje odblokowane żeby też dostawać gwiazdki
za misje.


Z chęcią mogę zagrać,wszystkich misji jeszcze nie mam odblokowanych,niestety nie posiadam jeszcze headset''a,nie wiem jak u Ciebie,ale jakoś się dogadamy.Jak usiądę do Ps3 to dodam Ciebie do przyjaciół i dalej na PSN się umówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 21:26, Quistis napisał:

> Szukam chętnego na spec ops MW2 na PS3.
> Najlepiej żeby ta osoba miała wszystkie misje odblokowane żeby też dostawać gwiazdki

> za misje.

Z chęcią mogę zagrać,wszystkich misji jeszcze nie mam odblokowanych,niestety nie posiadam
jeszcze headset''a,nie wiem jak u Ciebie,ale jakoś się dogadamy.Jak usiądę do Ps3 to
dodam Ciebie do przyjaciół i dalej na PSN się umówimy.

PSN ID: tumasz
W podpisie też jest.

Nie masz headseta to tam nic. Ogólnie jestem pewien że masz tam pojęcie jak się gra bo na Weteranie będziemy grać. Jeśli dobrze grasz i wiesz co i jak mniej więcej to kontakt nie będzie potrzebny.

W sumie wiesz nie ma co się ugadywać na konkretną godzinę. Jak kiedyś obaj będziemy online, to sobie pogramy. Bo zawsze może coś wypaść itp. jakbyśmy mieli się umawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 17:33, Falkoner napisał:

Czy na PS3 też są "Blokady Regionalne" (tak jak na X360) które uniemożliwiają pobieranie
niektórych rzeczy z sieci?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się