Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2009 o 18:31, Xjumpaytech napisał:

To pewnie z płyty uruchamia grę i dźwięk powinien wydawać taki http://www.youtube.com/watch?v=U-0hkqq6wXQ&feature=related



Nie chcę być złośliwy (choć pewnie mi się nie uda) ale oba napędy hałasują jak robot kuchenny. PS3 jest w porówniu - praktycznie bezgłośna... niestety w Polsce i na świecie przegrywa... wiadomo dlaczego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 17:51, BluesBoy napisał:

Nie chcę być złośliwy (choć pewnie mi się nie uda) ale oba napędy hałasują jak robot
kuchenny. PS3 jest w porówniu - praktycznie bezgłośna... niestety w Polsce i na świecie
przegrywa... wiadomo dlaczego... :(

Bo tak chodzą gry z płyty przy starszych modelach na LiteOn jest lepiej, dużo lepiej, ale taki już urok xboxa, że napęd ma głośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo masz rację, napęd Xklocka nieźle wyje, ale jedynie jak się gra z płyty, to coś takiego jakby ktoś włosy suszył suszarką, ale gra się z dysku to konsoli praktycznie nie słychać. Jedynie usłyszałem jak pracuje jak wyłączyłem dźwięk w TV i zbliżyłem głowę do konsolki. ;) Co do napędu ps3, to wiele osób na niego skarżyło się mi, że jest taki cichy, że przez niego zasypiają przed konsolą. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 21:01, Albii napisał:

Bo masz rację, napęd Xklocka nieźle wyje, ale jedynie jak się gra z płyty, to coś takiego
jakby ktoś włosy suszył suszarką, ale gra się z dysku to konsoli praktycznie nie słychać.
Jedynie usłyszałem jak pracuje jak wyłączyłem dźwięk w TV i zbliżyłem głowę do konsolki.
;) Co do napędu ps3, to wiele osób na niego skarżyło się mi, że jest taki cichy, że przez
niego zasypiają przed konsolą. ;>

Heh. Raz na noc zapomniałem wyłączyć PS3 i dupa, pady włączone i rano rozładowane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 21:25, ww3pl napisał:

Ech, to nawet pady przy ''nieużywaniu'' się nie wyłączają? Why Sony, why...


Można ustawić w opcjach aby konsola/pad wyłączał się automatycznie po pewnym czasie nie używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 21:31, Bracio napisał:

Można ustawić w opcjach aby konsola/pad wyłączał się automatycznie po pewnym czasie nie
używania.

Ale żeby samemu musieć szukać ustawień i ustawiać to totalny bezczel. ;p Tylko mi nie mów, że samu też trzeba ustawiać wygaszanie ekranu po kilku-kulkunastu minutach. Małe rzeczy, ale bardzo znaczące. ;)

Takie pytanko. Ps3 nadal ma te smutne menu ? Jakieś jak dla mnie one puste i przygnębiające... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 21:43, Albii napisał:

Ale żeby samemu musieć szukać ustawień i ustawiać to totalny bezczel. ;p Tylko mi nie
mów, że samu też trzeba ustawiać wygaszanie ekranu po kilku-kulkunastu minutach. Małe
rzeczy, ale bardzo znaczące. ;)

Takie pytanko. Ps3 nadal ma te smutne menu ? Jakieś jak dla mnie one puste i przygnębiające...
xD


Nie, ekran wygasza się sam domyślnie, by go przywrócić, wystarczy ruszyć kontrolerem :) A co do smutnego menu, to... hmmm... mi tam się XMB w obecnej postaci podoba. Przejrzyście, ładnie i funkcjonalnie, a dynamiczne motywy wniosły troszkę życia do interfejsu PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 21:58, Siriondel napisał:

a dynamiczne motywy wniosły troszkę życia do interfejsu PS3 :)

O, najs. Mógłbyś mi jakieś linki do stronek gdzie są motywy z PS3 pokazane ? Samemu nie znajdę, sam motywów na Xboxa znaleźć nie mogłem przez długi czas, więc z tymi od plejaka bym miał jeszcze większe problemy.

Mógł by mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi poziomami związanymi z trofeami ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:02, Albii napisał:

Mógł by mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi poziomami związanymi z trofeami ? ;)

Wydaje mi się, że chodzi tu o takie w swoim rodzaju GS. Czyli te łatwe osiągnięcia są bronze, czyli zabij 5 ludzików z Akasza, a takie Platinium to zdobądź wszystkie osiągnięcia. Coś w tym stylu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:02, Albii napisał:

O, najs. Mógłbyś mi jakieś linki do stronek gdzie są motywy z PS3 pokazane ? Samemu nie
znajdę, sam motywów na Xboxa znaleźć nie mogłem przez długi czas, więc z tymi od plejaka
bym miał jeszcze większe problemy.

Mógł by mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi poziomami związanymi z trofeami ? ;)


Ze znalezieniem motywów do PS3 nie ma problemu, coś Ty. Wpisz w google "ps3 themes" lub "ps3 dynamic themes" i pierwsze linki to będą najpopularniejsze strony z motywami. Jest ich cała masa, niektóre naprawdę ładne (sam używam rewelacyjnego IMO customowego motywu właśnie), interesujące wrzucamy na pendrive i ładujemy do konsoli. Dynamicznych motywów jeszcze nie znalazłem w necie, tylko w PSS.

Poziomy trofeów są analogią do gamerscore''a w XBL. Tak jak achievmenty są warte np. 10, 20, czy 40 punktów zależnie od trudności, tak w PS3 są brązowe, srebrne i złote trofea, naliczane do profilu i tzw. "trophy level", poziomu doświadczenia odzwierciedlającego Twoje postępy (ja np. mam poziom 6, z ok. 170 trofeami w tym czterema platynami) w grach i zdobywaniu pucharków. No i słynna platyna, otrzymywana po zaliczeniu wszystkich pozostałych trofeów dla danej gry. Czyli w poziomach trophies działają jak exp - im wyższa ranga, tym więcej warte trofeum, a po przekroczeniu granicy awansujesz na kolejny poziom (jak w RPG normalnie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach co do menu/
Własnie popatrzyłem te dynamiczne tematy i naprawdę super to wygląda. I o dziwo utrzymuje nadal przejrzystość i schludność. Fajna rzecz. Szkoda, że czegoś takiego na xboxie nie ma, ale kogo to dziwi ? ;)

>/ciach co do leveli/
Taa... i jeszcze za $ ludzie kupują sobie itemki i idą expić na trolle. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:02, Albii napisał:

O, najs. Mógłbyś mi jakieś linki do stronek gdzie są motywy z PS3 pokazane ? Samemu nie
znajdę, sam motywów na Xboxa znaleźć nie mogłem przez długi czas, więc z tymi od plejaka
bym miał jeszcze większe problemy.

http://www.youtube.com/watch?v=0eYAF9VPgKw
Motyw z LittleBigPlanet, oczywiście najładniejszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:02, Albii napisał:

> a dynamiczne motywy wniosły troszkę życia do interfejsu PS3 :)
O, najs. Mógłbyś mi jakieś linki do stronek gdzie są motywy z PS3 pokazane ? Samemu nie
znajdę, sam motywów na Xboxa znaleźć nie mogłem przez długi czas, więc z tymi od plejaka
bym miał jeszcze większe problemy.

Mógł by mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi poziomami związanymi z trofeami ? ;)

http://www.bestps3themes.com/

Nie jest to nielegalne żeby nie było. Do pobrania for free nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chcę do PSP kupić kabelek do podłączenia do telewizora. Tylko pisze, że nie jest kompatybilny z PSP 1000. Jak sprawdzić jaką konsolę mam? Na obudowie nic nie jest napisane. Pudełka nie mogę znaleźć. Konsolę kupiłem niedawno - z 2 miechy temu - w takiej promocji z grą MotorStorm - może ktoś mi podpowie -kupować ten kabel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to w większych sklepach sprzedają jedynie 3000. Na wikipedii znalazłem listę zmian w modelach względem poprzednich modeli.

PSP-2000
przeniesienie głośników na górną część PSP
zaokrąglenie na brzegach
wykonanie tyłu i przodu z jednorodnego materiału oraz wygładzenie tyłu
przeniesienie włącznika wi-fi obok portu USB
zmiana mechanizmu otwierania napędu UMD
zmieniono położenie otworu dla karty pamięci i sposobu jej wkładania
usunięto nieużywany port IrDA i dodano wyjście TV-Out
zwiększono ilość pamięci operacyjnej (z 32MB do 64MB).

PSP-3000
nowy ekran (większa gama kolorów, pięciokrotne zwiększenie kontrastu, podwojona szybkość reakcji LCD[potrzebne źródło])
nowa stylistyka przycisku „Home”
zmniejszenie obręczy na tyle
bardziej wklęsłe krzyżaki
dodano mikrofon


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 13:59, Albii napisał:

Z tego co się orientuję to w większych sklepach sprzedają jedynie 3000. Na wikipedii
znalazłem listę zmian w modelach względem poprzednich modeli.

PSP-2000
przeniesienie głośników na górną część PSP
zaokrąglenie na brzegach
wykonanie tyłu i przodu z jednorodnego materiału oraz wygładzenie tyłu
przeniesienie włącznika wi-fi obok portu USB
zmiana mechanizmu otwierania napędu UMD
zmieniono położenie otworu dla karty pamięci i sposobu jej wkładania
usunięto nieużywany port IrDA i dodano wyjście TV-Out
zwiększono ilość pamięci operacyjnej (z 32MB do 64MB).

PSP-3000
nowy ekran (większa gama kolorów, pięciokrotne zwiększenie kontrastu, podwojona szybkość
reakcji LCD[potrzebne źródło])
nowa stylistyka przycisku „Home”
zmniejszenie obręczy na tyle
bardziej wklęsłe krzyżaki
dodano mikrofon


Pozdr.


Dzięki. No naprawdę stary jestem pod wrażeniem. Bez najmniejszej wątpliwości moja psp to 3k. Więc kabelek kupuję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się