Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2009 o 17:38, Falkoner napisał:

Jak chcę coś zakupić przez sieć to płacę tylko kartą kredytową, nie ma żadnych śmiesznych
Sony Point?


Płacisz kartą kredytową, a niedługo będzie można też płacić zdrapkami (mają być do końca bieżącego roku), które będą w nominałach 100 i 200 złotych.

PS. Takie coś (zdjęcie).

20091217174325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 17:38, Falkoner napisał:

Jak chcę coś zakupić przez sieć to płacę tylko kartą kredytową, nie ma żadnych śmiesznych
Sony Point?

Przecież możesz płacić na Xboxie kartą kredytową. Możesz i kupować MSP i abonament Gold tylko, że dla Polaków jest chyba kupno MSP kartą kredytową zablokowane. A te "śmieszne punty" są bardzo opłacalne, bo na Allegro sprzedają je w zależności od kursu dolara/euro niema z góry ustalonej ceny, więc można kupić coś dużo taniej przez niższy kurs niż gdybyś kupował bezpośrednio z XBL, a gdy kupujesz kartą kredytową występuje jeszcze jeden problem jeżeli płacisz w innej walucie płacisz tyle ile bank chce nie tyle ile ma obecny kurs, a oczywiście banki zawsze zawyżają nawet o kilkanaście groszy kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 18:27, Xjumpaytech napisał:

Przecież możesz płacić na Xboxie kartą kredytową. Możesz i kupować MSP i abonament Gold
tylko, że dla Polaków jest chyba kupno MSP kartą kredytową zablokowane. A te "śmieszne
punty" są bardzo opłacalne, bo na Allegro sprzedają je w zależności od kursu dolara/euro
niema z góry ustalonej ceny, więc można kupić coś dużo taniej przez niższy kurs niż gdybyś
kupował bezpośrednio z XBL, a gdy kupujesz kartą kredytową występuje jeszcze jeden problem
jeżeli płacisz w innej walucie płacisz tyle ile bank chce nie tyle ile ma obecny kurs,
a oczywiście banki zawsze zawyżają nawet o kilkanaście groszy kurs.

Tak czy siak, PS Store jest lepsze od Marketplace z prostej przyczyny - PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 21:41, BluesBoy napisał:

A propos. W PSN Store BF1943 jest w swiatecznej promocji za 29 zl ! Brac, kupowac, nie
bedziecie zalowac!

O ja.
Ale to i tak całe pół roku. Nie chciałoby mi się czekać. A propos wiadomo kiedy dokładnie będą te zdrapki??

Kaucz - Klucz też dostałem a to tylko na US działa nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 16:46, KlocekLego napisał:

> Jak można podłączyć konsolę do kompa i czy wtedy będę miał dostęp do internetu?

Którą?

Chodzi mu o X360:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 16:43, ankle napisał:

Jak można podłączyć konsolę do kompa i czy wtedy będę miał dostęp do internetu?

Dostęp do internetu przez kompa jest możliwy (częśto używane do omijania blokady regionalnej). Ale ja sam za bardzo nie wiem jak to zrobić :)

Poszukaj tu: http://xboxforum.pl/siec-xbl-f16/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już czy w Final Fantasy XIII na PS3 będzie można grać z oryginalnym, japońskim voice''em i angielskimi napisami?
Nadal szukam sposobu na bezpośrednie podłączenie słuchawek (mini jack) do PS3. Podejrzewam, że trzeba to zrobić przez odpowiednią przejściówkę, tylko jaką? Dzięki za odpowiedź.

EDIT: Literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 18:10, ankle napisał:

A gdybym podłączył konsolę x360 do telewizora LCD z FullHD to lepiej przez HDTV

Z tego co wiem nie ma takiego kabla. HDTV to jak sama nazwa wskazuje jest telewizor HD. Choć mogę się mylić : )
>czy HDMI?
Najlepiej przez ten. Wystarczy taki za 20 zł, gdyż jakość będzie identyczna jak w oryginalnym za 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 18:19, Lex napisał:

Wiadomo już czy w Final Fantasy XIII na PS3 będzie można grać z oryginalnym, japońskim
voice''em i angielskimi napisami?

Nie wiadomo jeszcze. Choć pojemność BR powinna starczyć spokojnie na taki zabieg. Wszystkiego dowiemy się przed premierą w EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 18:19, Lex napisał:

Wiadomo już czy w Final Fantasy XIII na PS3 będzie można grać z oryginalnym, japońskim
voice''em i angielskimi napisami?

Zdaje mi się że zrobią tak jak z Yakuzą 3.
Będzie oryginalny(zapewne świetny) japoński dubbing i angielskie napisy. W przypadku FFXIII jeśli zrobiliby inaczej to byłby strzał w stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 18:10, ankle napisał:

A gdybym podłączył konsolę x360 do telewizora LCD z FullHD to lepiej przez HDTV czy HDMI?


Spróbuj przez HDTV, ale jak kupisz gdzieś taki kabel to mi powiedz gdzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się