Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 17:47, Mateusz9214 napisał:


Ooo, no popatrz, a przeglądałem PS3Site, ale tego nie zauważyłem :P Zawsze zmyla mnie ten news dot. konkursu z Neo i myślę, że on pierwszy jest... :P Przewinąłem co prawda w dół, ale nie tak bardzo.
Co do Starter Packów - bardzo fajna oferta z bardzo dobrymi grami :D Może ja takiego dostanę pod choinkę ;)? Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:54, master matrox napisał:

Może ja takiego dostanę pod choinkę ;)? Oby.


I wtedy się obudziłeś. Nie łudź się. To trochę kosztuje, więcej niż PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:59, bojanzaw napisał:

I wtedy się obudziłeś. Nie łudź się. To trochę kosztuje, więcej niż PSX.


Eee przecież logiczne, że kosztuje więcej niż PSX :|?
A co, zazdrościsz że może będę miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:59, bojanzaw napisał:

> Może ja takiego dostanę pod choinkę ;)? Oby.

I wtedy się obudziłeś. Nie łudź się. To trochę kosztuje, więcej niż PSX.

ej nie nasmiewaj sie z niego, to że ktoś musi zbierac na swoj wymarzony prezent to nie powod do smiechu, a czy dostanie PS3 pod choinke czy nie to juz nie od ciebie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:02, master matrox napisał:

> I wtedy się obudziłeś. Nie łudź się. To trochę kosztuje, więcej niż PSX.

Eee przecież logiczne, że kosztuje więcej niż PSX :|?


Odkrywcze xD Chyba nie zauważyłeś ironii ^_^

Dnia 31.10.2007 o 18:02, master matrox napisał:

A co, zazdrościsz że może będę miał?


Buahahahaha xD Toś mnie teraz rozbawił xDDDDDDDDDDDDD Wiesz, nie zazdroszczę ci, ale współczuję twoim bliskim :( Nawet bym nie chciał PS3, wolę X360 lub Wii.

Mateusz9214, czy ja to do ciebie pisałem? Chyba nie. Jakbyś mógł się nie wtrącać, proszę. Ok? Nie chcę mieć na sumieniu drugiego fanboya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 18:09, bojanzaw napisał:

Buahahahaha xD Toś mnie teraz rozbawił xDDDDDDDDDDDDD Wiesz, nie zazdroszczę ci, ale współczuję
twoim bliskim :( Nawet bym nie chciał PS3, wolę X360 lub Wii.


No to w jakim celu napisałeś tamtego posta :/?
To, że ktoś musi zbierać tak jak ja albo długo czekać to moim zdaniem nie jest powód do śmiechu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:13, master matrox napisał:

No to w jakim celu napisałeś tamtego posta :/?


A tak sobie, żeby ci co nieco uświadomić, mój tani.

Dnia 31.10.2007 o 18:13, master matrox napisał:

To, że ktoś musi zbierać tak jak ja albo długo czekać to moim zdaniem nie jest powód do śmiechu...
:/


A dla mnie jest ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zapinam" do postu cztery fotki z Final Fantasy XIII z serwisu Game Informer. Gierka prezentuje się świetnie, czekam na jakieś filmy z gameplayem :)
Oby było demo, bo nie chciałbym w ciemno kupować Finala, ale moim zdaniem spodoba mi się :D

20071031182130

20071031182135

20071031182139

20071031182143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze skoniczysz ta dyskusje w tym temacie bo to nie jest miejsce na to. A wedlug mnie tylko idioci z kompleksami i bogatymi tatusiami nasmiewaja sie z ludzi ktorzy musza na wiele rzeczy zbierac, i co MM ci zrobil ze tak ciagle naniego naskakujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:21, Mateusz9214 napisał:

Moze skoniczysz ta dyskusje w tym temacie bo to nie jest miejsce na to. A wedlug mnie tylko
idioci z kompleksami i bogatymi tatusiami nasmiewaja sie z ludzi ktorzy musza na wiele rzeczy
zbierac, i co MM ci zrobil ze tak ciagle naniego naskakujesz???


Prosił cię ktoś o zdanie? Skończę, jeśli matrox o to ładnie poprosi. Jeśli masz kompleksy - trudno. Postaraj się je wyeliminować, a później pozwolę ci ze mną rozmawiać. Jak na razie to twoje zdania są niezbyt po polsku. Chociaż muszę cię pochwalić - robisz postępy (znaki interpunkcyjne). Ja nie mam ani bogatego starego, ani nie mam kompleksów. A to mi zrobił, że po prostu...istnieje. O wymądrzaniu się chyba nie muszę wspominać nie? No i jeszcze o głupim gadaniu o Xbox''ach i ich budowie, o tym jakie to PS3 jest doskonałe i och ach, chociaż nawet nie miał żadnego current-gena ;) "Mam "szaraka" i wiem wszystko nt. wszystkich konsol" xD Nie chciałbym się z tobą Mateuszku kłócić, bo już raz ci coś napisałem i nawet zauważyłem po tym małe postępy u ciebie :) Tak dalej. Mimo, iż te posty wyglądają trochę "dziwnie", to mają powiązanie z konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:45, Ceteris Paribus napisał:

O a to spoko, dobrze wiedzieć :) Moja stara wieża nie ma wyjścia aux, ale myślę i widzę, że
da rady podłaczyć tymi dwoma osobnymi kabelkami. Jest jakiś motyw by zrobić sobie jakieś dolby
samemu? Tzn podłaczyć z przodu dwa małe komputerowe głośniczki, a z tyłu wieżę? A no i jak
ten kabel się sprawdza? Z tego co wycztałem to nawet lepszy od oryginalnego od MS...

Kabel jest idealny, mam z nim ZERO problemów. Cud, miód i orzeszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:43, Tomek1120 napisał:

Dlaczego nowy Splinter Cell nie wychodzi na PS3? Pisze że gra tylko na X360 i PC. Dlaczego
Ubisoft nie zdecydował się na wersję PS3?


Bo to PS3 :P A tak na poważnie - może wersja PS3 wyjdzie dopiero po jakimś czasie od premiery X i PC. A gdzie to wyczytałeś, że tylko na 360 i PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:46, bojanzaw napisał:

> Dlaczego nowy Splinter Cell nie wychodzi na PS3? Pisze że gra tylko na X360 i PC. Dlaczego

> Ubisoft nie zdecydował się na wersję PS3?

Bo to PS3 :P A tak na poważnie - może wersja PS3 wyjdzie dopiero po jakimś czasie od premiery
X i PC. A gdzie to wyczytałeś, że tylko na 360 i PC?

While not much is known about the game in its current state, 1UP.com confirmed the game''s exclusivity to the Xbox 360 and Windows platforms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:50, Tomek1120 napisał:

While not much is known about the game in its current state, 1UP.com confirmed the game''s
exclusivity to the Xbox 360 and Windows platforms.


No to wszystko jasne. Exclusive (O_o) dla Xów i PCtów. Prawdopodobnie time-exclusive, bo wątpię, żeby to nie wyszło na PS3, chociaż wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:09, bojanzaw napisał:

> > I wtedy się obudziłeś. Nie łudź się. To trochę kosztuje, więcej niż PSX.
>
> Eee przecież logiczne, że kosztuje więcej niż PSX :|?

Odkrywcze xD Chyba nie zauważyłeś ironii ^_^

> A co, zazdrościsz że może będę miał?

Buahahahaha xD Toś mnie teraz rozbawił xDDDDDDDDDDDDD Wiesz, nie zazdroszczę ci, ale współczuję
twoim bliskim :( Nawet bym nie chciał PS3, wolę X360 lub Wii.

Mateusz9214, czy ja to do ciebie pisałem? Chyba nie. Jakbyś mógł się nie wtrącać, proszę.
Ok? Nie chcę mieć na sumieniu drugiego fanboya.

No może on chce ps3 bo dopiero sie rozkręca nowa konsloa sony ale i tak xbox 360 lepszy pod względem gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:52, bojanzaw napisał:

> While not much is known about the game in its current state, 1UP.com confirmed the game''s

> exclusivity to the Xbox 360 and Windows platforms.

No to wszystko jasne. Exclusive (O_o) dla Xów i PCtów. Prawdopodobnie time-exclusive, bo wątpię,
żeby to nie wyszło na PS3, chociaż wszystko jest możliwe :)

No na razie nic nie piszą o wersji PS3. Może nie chcą robić? Albo nie umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się