Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 16:44, master matrox napisał:

> A może wymienią za darmo w serwisie? O tym nie pomyślałeś?

Za darmo? Unreal ;)
Jak nawet za granie w sieci trzeba płacić, to myślisz że czytnik Ci za darmo wymienią? To raczej
byłoby nie opłacalne.


Co z tego, że nieopłacalne? Mają wymienić skoro wdrażają nowe czytniki, na które będą robione (może) gry. Impossible is nothing - Adidas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby do sprzedania albo do wyrzucenia ?? :| dziwne bo ja mam PSX i PS2 i jakoś nie zamierzam ich sprzedać ani z nich nie korzystać chę jeszcze na 1 miesiąc przed kupnem PS3. Teraz chcę pograć w jakiegoś shootera, aha chciałem wiedzieć czy warto ;] a nie czy lepiej zbierać kasę. Kasa na PS3 już jest a jak trochę jeszcze zostaje to kupię tą grę...

Chcę też wiedzieć o gra jest zachwalana i czy później kupić Killzone 2 bo ponoć ma być genialne ;]

PS: Ja nie pozbywam się starszej generacji, ponieważ PS2 jest genialne a ceny gier na nią małe jak nie wiem co 35 zł za Killzone z wysyłką = śmiech tak tanio

A co o tych grach sądzicie którą lepiej kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:01, Oskar 1994 napisał:

A co o tych grach sądzicie którą lepiej kupić ?


KILZONE polecam super gierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:02, Tomash20PL napisał:

> A co o tych grach sądzicie którą lepiej kupić ?

KILZONE polecam super gierka :)


A długa jest w ile da się ją przejść i czy wciąga ?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:50, bojanzaw napisał:

> > A może wymienią za darmo w serwisie? O tym nie pomyślałeś?
>
> Za darmo? Unreal ;)
> Jak nawet za granie w sieci trzeba płacić, to myślisz że czytnik Ci za darmo wymienią?
To raczej
> byłoby nie opłacalne.

Co z tego, że nieopłacalne? Mają wymienić skoro wdrażają nowe czytniki, na które będą robione
(może) gry. Impossible is nothing - Adidas.

Wbudowany HD-DVD ma byc tylko to do ogladania filmow sam M$ zapewnial ze gry na dysk HD powstawac nie beda na X0, a znajac M$ nie wymienilby czytnikow na nowsze wedlug tej firmy jak gracze beda chciali grac kupia nowego Xboxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nierozumeim czym Wy sie przejmujecie. Nikt nie powiedział, że GTA5 ma wyjść na obecne 'next geny', a nie na przyszłe next geny. Jak dojdize do czasów, że gry będa wymagać iejsca HD DVD to te napędy już zapewne będą tanie jka barszcz. Teraz to nie potrzebny bajer. Zresztą pewnie będzie jak kiedyś z PCtami, wersja gierki na dyskietkach i na cd. To czy ktośbędzie wolał żąglować, czy mieć z tym spokój to juz będzei prywatna sprawa - wygoda.

Co do oszukiwać M$ to chyba całkeim nieźle to widać - nowy premium z hDMI i nowym Falconem, psucie się konsol(bo przecież pąłcimy za pełnowartosciowy produkt, nie za używkę kupując ixa w sklepie). Kto wie co będzie dalej?

Po raz kolejny się pytam: jak mogę sam, bez otwierania konsoli wiedzieć, że jest to włąśnie Premium HDMI z procesorem w technologii 65nm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> > Microsoft wprowadzi HD-DVD do 360 i problem rozwiązany.
>
> A co z osobami, które będą miały modele Core, Premium i Arcade bez wbudowanego HD-DVD?

Puśćmy wodzę fantazji...

Dnia 09.11.2008 wprowadzono do produkcji Xbox''a 360 HD-DVD edition. Decyzja Microsoftu o powstaniu takiej konsoli wywołała wielkie oburzenie osób, które zakupiły X''a ze zwykłym DVD. Zaczęły wybuchać zamieszki..
Wtedy jednak BillyG (w niektórych kręgach uważa się, że jego prawdziwe imię to Bill Gates) ogłasza: "Moi wierni! Wprowadzenie nowej innowacyjnej technologii do Xbox''a 360 wywoła pokój, cały świat przejdzie na naszą religię [microsoftyzm - dop. red.], Bin Laden będzie schwytany, CIA upadnie, CBŚ upadnie, Elvis powróci, dzieci zaczną się słuchać matek, dzieci w Somalii przestaną głodować (...), burze przestaną nas nawiedzać (..........). Takowym stać się musi". Wtedy tłum zgromadzony obok BG padł w ciszy na kolana...
W ciągu pół roku Microsoft odnotował zysk na poziomie 6,5 miliarda dolarów. To wciąż nie zadowalało Billy''egoG. Rada Pięciu (dowódcy MS) postanowiło wypuścić grę na HD-DVD.
To był punkt zwrotny w historii. Zaczęły się bunty na całym świecie. Fan-boy''e Sony PlayStation wyszli ze swoich kryjówek. George Bush postanowił wycofać wojska z Iraku (tak właśnie zakończyła się tamtejsza wojna, zapoczątkowując kolejną gorszą) i nasłać je na MS. Powstał Zjednoczona Organizacja Zwalczająca Microsoft [ZOZM]. Oddziały Microsoftu oparły się sile ZOZM miażdżąc ich totalnie. Nastał nowy porządek. Epokę tę nazywamy Miękką Epoką (nie pytajcie dlaczego).
Rzeczona organizacja rozpoczęła terror na całym świecie. Wszystkie fabryki na świecie zostały przez nią przejęte, zaczęły produkować Xbox''y 360 (tylko i wyłącznie z HD-DVD) lub nowe edycje Windows''ów.
Po 34 latach głupia tusza była już całkowicie poddana praniu mózgu. Całkowicie zapomnieli o dawnych czasach. Jednak, jak pamiętacie wciąż istniały nielegalne grupki opierające się terrorowi. Był wśród nich człowiek młody, ale wychowany na zasadach tzw. dawnych, czyli zgodnych z porządkiem z przed 34 lat. Nazywał się... nie, on sam nie wiedział jak ma na imię. Jego rodzice zostali zmicrosoftyzowani i nigdy ich nie poznał. Ale sam nazwał się "oOn". Czuł, że zna swoje przeznaczenie. Czuł, że to właśnie on jest wybrańcem, który miał skończyć z Microsoftyzmem.
Był zmuszony, jak każdy człowiek jego pokroju do ucieczkek przed Regularną Armią Microsoftu.
W roku 2046 stało się Coś. Owe Coś było punktem zwrotnym w historii. Otóż jeden z najważniejszych pracowników Microsoftu okazał się być jednym z rebeliantów. Kim był On? Tak, właśnie! To był oOn. Zdobył technologię potrzebną do zbudowania Bomby Softowej.
Zbiegł. Po tym zdarzeniu słuch po nim zaginął. Wielu o Nim zapomniało. Tylko BillyG jr. nie zapomniał. Przemierzał cały świat poszukując On''ego. Stało się to jego obsesją.

(cdn.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:03, Oskar 1994 napisał:

> > A co o tych grach sądzicie którą lepiej kupić ?
>
> KILZONE polecam super gierka :)

A długa jest w ile da się ją przejść i czy wciąga ?? xD


mi się podobał tylko killzone z PSP a ten z PS2 do bani i nudne lepiej kup gre Black jak lubisz strzelanki na PS2 to jest najlepsza pozycja:), ale PS2 akurat w temacie FPP nie miał za dużego wyboru (dobrego wyboru dodajmy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był rok 2065. BillyG jr. odnalazł tego kogo szukał. Było to w opuszczonej fabryce firmy zwanej kiedyś Sony w Japonii. Firma ta, popadła niegdyś w niełaskę u samego Microsoftu. Spowodowało to całkowitą destrukcję Japońskiej firmy. Wróćmy jednak do tego co się w niej działo w roku 2065.
Jak to sie stało, że szef MS odnalazł oOn''a?
BillyG jr. po wielu latach poszukiwań znalazł trop. Znalazł bardzo starą konsolę PlatStation 3. Odpalił ją podpinając ją do wspaniałego przenośnego telewizora 42" (jakiej firmy nie wspominam). Były na nim zeskanowane pliki skradzione niegdyś przez oOn''a oraz miejsce gdzie się udaje. Jak dosyć łatwo się domyślić to była pułapka. Jednak BillyG jr. nie myślał już trzeźwo od wielu lat. Udał się więc na rzeczoną wyspę.
Tam oOn na niego czekał. Miał już od pół roku zbudowanych bardzo wiele Bomb Softowych. Chciał więc przejść do planu ostatecznego. Dlatego właśnie sprowadził do siebie Gates''a juniora.
Kiedy spotkali się oko w oko, Billy dopiero zrozumiał, jaką wielką nieroztropnością było przyjście do kryjówki swojego największego wroga.
oOn rzekł:
-Wiesz jak wiele zła stało się na tym świecie przez ciebie i twojego ojca? Cały świat w gruzach podporządkowany tylko Microsoftowi i tobie.
-Wiem.
-Czemu więc to czynisz!? Może spróbujemy powrócić do stanu sprzed lat!?
-Nie. Nie rozumiesz? To ja tym wszystkim władam! To wszystko moje! MOJE! Cały świat mój!!
-Dlaczego, dlaczego cały świat ma być podporządkowany dziecku Microsoftu!? Dlaczego? Nie, wiedz, że ja, oOn, zakończę ten terror. Jak na pewno pamiętasz wiele lat temu skradłem plany budowy Bomby Softowej. Obecnie mam takich 60. Każda jest pod jednym z sześćdziesięciu największych oddziałów twojej firmy. To jest koniec. Nic nie poradzisz. Chciałem cię poznać, zobaczyć czy jesteś jeszcze człowiekiem. Wiem już, że nie. Teraz czas na twój koniec.
oOn chciał kliknąć na przycisk odpalający bomby. Jednak Billy szybko wyciągnął dziwnego pilota:
-Wiesz co to jest!? Wiesz co to jest!? Jest to pilot. Mogę nim w każdej chwili wysadzić całą Ziemię. Jeśli wysadzisz moją firmę zniszczę Ziemię. Nie. Ja i tak ją zniszczę.

Kliknął przycisk.

***

Jest rok 2120.
Po Wielkim Wybuchu przetrwała tylko niewielka grupa ludzi. Byli to ówcześni nielegalni rebelianci. Przeżyli dzięki podziemnemu miastu, które zbudowali w Somalii. Bardzo gruba warstwa Ziemi uratowała przynajmniej część ludzi.
Nastał okres zwany Nowym Porządkiem.
Ocaleli wyznawali kult Sony - jedynej firmy, która niegdyś przeciwstawiła się Microsfttowi. Postanowili odbudować tę firmę. Firma Sony dbała o ludzi. Pomimo, że na świecie zostało już tylko około 100 000 ludzi, nastały piękne czasy.

Nikt z nich nie wiedział jednak, że głęboko pod ziemią, w Stanach Zjednoczonych, była wielka baza Microsoftu...


(pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:07, WorldWar3PL napisał:

A GTA 3 wydane na 2 CD to co? ;-)
... a co, wersja iksowa będzie miała więcej niż 1 DVD? NIC mi o tym nie wiadomo, a tak z Twojego
posta zrozumiałem.


Nie, nie chodzi mi już o GTA IV. Chodzi mi o to, że gdzieś czytałem o jakiejś grze, która właśnie ze względu na rozmiar świata nie może być umieszczona na Xbox''ie 360... Boję się, że tak może być i z GTA 5..

Generalnie to nie przeszkadza mi żąglowanie płytami, ale czy wszyscy developerzy będą tak chcieć wydawać gry?

@down - Chodzi mi o DVD...

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:24, Dincooo napisał:

Nie, nie chodzi mi już o GTA IV. Chodzi mi o to, że gdzieś czytałem o jakiejś grze, która właśnie
ze względu na rozmiar świata nie może być umieszczona na Xbox''ie 360... Boję się, że tak może
być i z GTA 5..

Jeżeli chodzi o DVD - to wystarczy zrobić 2 DVD i po problemie.
Jeżeli o pamięć, to czysty absurd, skoro Ubi niedawno miało problemy z pamięcią na PS3, nie na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:41, Oskar 1994 napisał:

wiem, że to nie w temacie ale chcę zacząć grać w shootery co będzie lepsze na początek Killzone
czy Black ??


Jeszcze śmiesz pytać :P Oczywistym jest, że Black. Sam grałem i mogę w 100% polecić. Dużo akcji i totalna rozwałka otoczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzeiliscie to: http://www.ultima.pl/Xbox_360_Arcade_HDMI/i5173/

Ta opcja arcade była by w mojim położeniu najlepsza. Mam kiepski net, by grać (radiowe od 128-256, czasem ok 512) to póki co bym sie online nie pobawił. Chyba, że jest jakaś opcja podłaczyć ixa do komputera przez sieciówkę i coś ścągać z neta? Nieiwme jak to jest dokłądnie, ale słyszałem że my Polacy "legalnie" nie mozemy nic ściągać, bo nie mamy swojego Liva, przez co wszyscy są zarejestrowani na Anglie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się