Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 14:30, Ceteris Paribus napisał:

[...] Chyba zrobię tak jak proponuje Kilmos - najpierw zakupic
samego ixa, podłączyć do mojego 19RTC a potem myśleć o czymsinnym. W ten sposób zawsze mam
więcej $ na przetrwanie do 15grudnia ;)

bo to najlepsze rozwiązanie ;) ja tamten tekst pisałem nie wiedząc jeszcze, że ty już masz jakieś przejściowe "coś" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz bardzo dobry monitor, rewelacyjnej wręcz firmy. Powiem tak kiedyś na moim monitorze spaliło się koło 100 pikseli z lewej strony. dało się grać, ale napisałem do nich wysłałem monitor i po tygodniu dostałem nowy. Nie naprawiany, tylko nowy xD Nówka, no można sie czepia, że inny kolor ;] Ale firma jest super. Monitor też niczego sobie 22" :D :

http://allegro.pl/item259364661_iiyama_e2202wsv_5ms_1000_1_gwarancja_wroclaw.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:56, penny napisał:

bo to najlepsze rozwiązanie ;) ja tamten tekst pisałem nie wiedząc jeszcze, że ty już masz
jakieś przejściowe "coś" :)


To "coś" to mój stary i wysłużony już troche monitor (19 Samotron), serce mi siekraja jak patrze jak brat nie oże sobie dobrze w GTA pograć ;) wiec myślałem mu go sprezentować, a samemu zakupić 19 lcd jako przejście do HD TV jakiegoś. A 19lcd by mi służyła na pececie po wszeczasy :) sam juz nie wiem co i jak... musze załaczyć intensywne myślenie i obmysleć każdą opcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie myślcie, że warto kupić PS3 40 GB ?? Ja mam zamiar zakupić bo mam PS2 i nie potrzebna mi, żeby gry z PS2 działały. A jak wszystko podliczyć PS3 (1599 zł) + Pad (159 zł) +R FoM i Motorstorm (149 zł) = 1907 zł. Moim zdaniem to jest najlepsze wyjście kupię jeszcze NFS PS i PES 2008 i będzie super xD

Co o tym zestawie myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo wielkie dzięki :) jednak z tego co mi wiadomo to Ty grałeś na innych konsolach, myślisz, że do ixa podejdzie bezproblemowo? Wrocław, niedaleko mnie, nawet mi to bardzo odpowiada. Tylok jest pewien problem - kasę będe iał dopiero ok 15 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem głównie w gry z PC. Nie podłączałem konsolki bo mam w domu 32" Sony HD więc wolę na TV pograć, ale myślę, że się on świetnie zda do X0 jak i do PS3. Najlepiej by było, gdybyś miał trochę czasu wybrał się do nich i zobaczył go na żywo. Po pytasz się i dowiesz się wszystkiego co będziesz chciał, a jeżeli będzie coś nie tak to na pewno monitor zostanie od razu naprawiony masz przecież 36 miesięcy gwarancji. Myślę, że będzie naprawdę dobry. A jak nie możesz do nich pójść to chociaż napisz do nich, że może kupisz ten monitor w bliższym czasie bo wypłatę masz 15. Na pewno Ci go zostawią, tak myślę. Więc, podjedź, zadzwoń, albo napisz e-maila a będzie git ;] może coś z ceny zjadą. I sam podjedziesz nie będziesz musiał płacić za wysyłkę ;]

Na zdjęciu mój monitor 20" ale on był droższy trochę chyba koło 1500 zł ;]

Pozdrawiam

20071031152142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no wąśłnei myśle nad podejsciem tam osobiście, moze jakosw tygodniu skoczę, bo ten weekend odpada - szkoła. Jednak myśle tak: poczekam może jeszcze z miecha na monitor a póki co pogram na starej 19CRT. Na święta moze łyknę jakąs promocję i będzie git. Do tego powinienem mieć więcej $, cos zostanie z tej wypłaty, cos bezdze z następnej no i na prezenty styknie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tak będzie lepiej ;] Teraz kup sobie X0 a następnie monitor. Ja bym tak zrobił. Teraz gram n swoim PS2 i jest dobrze. Może nie na monitorze, b na T V a grafa i tak jest bardzo dobra chociaż konsola ma 7 lat ah. Myślę, że ten monitor będzie dobre rozwiązanie bo w miarę tani i dobre parametry.

I życzę udanych świąt z X0. Ja kupię PS3 i myślę, że będzie super ;] :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:07, Oskar 1994 napisał:

A mam pytanie myślcie, że warto kupić PS3 40 GB ?? Ja mam zamiar zakupić bo mam PS2 i nie potrzebna
mi, żeby gry z PS2 działały. A jak wszystko podliczyć PS3 (1599 zł) + Pad (159 zł) +R FoM i
Motorstorm (149 zł) = 1907 zł. Moim zdaniem to jest najlepsze wyjście kupię jeszcze NFS PS
i PES 2008 i będzie super xD

Co o tym zestawie myślicie ?


Bad, bad, bad.
Wersja 40GB nie jest opłacalna.
Starter Pack według mnie jest znacznie lepiej kupić, bo za 200 zł otrzymujemy dwa pady (160 zł), dwie gierki (250 zł) no i wsteczną kompatybilność, większy dysk i czytnik kart pamięci.
Jak wersja 40GB to tylko z Wielkiej Brytanii, bo tam mają zestawy z grami i filmami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej kupię SP ale wiesz na święta może już go nie być. Więc pomyślałem że 40 GB nie będzie źle ;] Aha mówiłeś, że za 200 zł masz...za 400 zł, ponieważ:

Starter Pack - 1999 zł
PS3 40 GB - 1599 zł

Więc różnica jest. Ja jak Sp jeszcze będą to kupię SP ale jak nie będzie to albo 40 Gb, albo jakiś nowy pack jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:19, Tomek1120 napisał:

Wątpię czy na święta SP kupisz już teraz na allegro go sprzedają za 2200zł. Kończą się może
jeszcze w mediamarktach są.


to że sprzedają za tyle nie znaczy, że się kończą :) Na allegro praktycznie cały czas PS3 jest drogie...

EDIT: [lans on]ha ha ha a do mnie przyszło Virtua Fighter 5 na moje X360[lans off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten kabelek.
Te 2 minijacki możesz złączyć przejściówką (dostarczaną z kablem) i podłączyć do wieży do wejścia AUX, albo bez użycia przejściówki podłączyć do zwykłych głośników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:40, WorldWar3PL napisał:

Mam ten kabelek.
Te 2 minijacki możesz złączyć przejściówką (dostarczaną z kablem) i podłączyć do wieży do wejścia
AUX, albo bez użycia przejściówki podłączyć do zwykłych głośników.


O a to spoko, dobrze wiedzieć :) Moja stara wieża nie ma wyjścia aux, ale myślę i widzę, że da rady podłaczyć tymi dwoma osobnymi kabelkami. Jest jakiś motyw by zrobić sobie jakieś dolby samemu? Tzn podłaczyć z przodu dwa małe komputerowe głośniczki, a z tyłu wieżę? A no i jak ten kabel się sprawdza? Z tego co wycztałem to nawet lepszy od oryginalnego od MS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:45, Ceteris Paribus napisał:

O a to spoko, dobrze wiedzieć :) Moja stara wieża nie ma wyjścia aux, ale myślę i widzę, że
da rady podłaczyć tymi dwoma osobnymi kabelkami. Jest jakiś motyw by zrobić sobie jakieś dolby
samemu? Tzn podłaczyć z przodu dwa małe komputerowe głośniczki, a z tyłu wieżę? A no i jak
ten kabel się sprawdza? Z tego co wycztałem to nawet lepszy od oryginalnego od MS...

nic z tego. jedyny sposób aby uzyskać dźwięk 5.1 z xboksa to podłączyć go do cyfrowego dekodera przez światłowód :( najtańszy zestaw głośników 5.1 z takim dekoderem widziałem za 1000zł. jak chcesz grać na monitorze od kompa to masz szansę ten światłowód wpiąć sobie do kompa i dopiero stamtąd wypuścić dźwięk 5.1 - pod warunkiem, że twój komp ma światłowodowe wejście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego Starter Packa ma byc nowy na swieta ale to bedzie konsola w wersji 40gb (czyli juz procesor 65nm) z gra Uncharted: Drake''s Fortune i wczesniej w listopadzie PS3 40G razem z grą Ratchet and Clank Tools of Destruction, przynajmniej tak slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:16, Mateusz9214 napisał:

Co do nowego Starter Packa ma byc nowy na swieta ale to bedzie konsola w wersji 40gb (czyli
juz procesor 65nm) z gra Uncharted: Drake''s Fortune i wczesniej w listopadzie PS3 40G razem
z grą Ratchet and Clank Tools of Destruction, przynajmniej tak slyszalem


Mógłbyś podać linka do tej plotki? :P Bo ja odwiedzam systematycznie 3 serwisy internetowe, ale resztę to rzadziej (dot. tematyki Playstation).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:37, master matrox napisał:

> Co do nowego Starter Packa ma byc nowy na swieta ale to bedzie konsola w wersji 40gb (czyli

> juz procesor 65nm) z gra Uncharted: Drake''s Fortune i wczesniej w listopadzie PS3 40G
razem
> z grą Ratchet and Clank Tools of Destruction, przynajmniej tak slyszalem

Mógłbyś podać linka do tej plotki? :P Bo ja odwiedzam systematycznie 3 serwisy internetowe,
ale resztę to rzadziej (dot. tematyki Playstation).

http://www.ps3site.pl/nowe-starter-packi-w-drodze prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się