Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Chlopaki mam prosbe. jesli macie mozliwosc wrzucilibyscie pare zdjec jak gry wygladaja z X360 na monitorze lCD. zamierzam kupic sobie konsole ale nie widzialem jak to sie przedstawia na monitorze komputerowym. z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wypadku monitorów LCD zdolnych osiągać rozdzielczości HD Ready wygląda to dokładnie tak samo, jak na telewizorze HD Ready,tylko że mniejszym :) To samo (wbrew pozorom!) tyczy się CRT. Ta sama rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 21:22, WorldWar3PL napisał:

W wypadku monitorów LCD zdolnych osiągać rozdzielczości HD Ready wygląda to dokładnie
tak samo, jak na telewizorze HD Ready,tylko że mniejszym :) To samo (wbrew pozorom!)
tyczy się CRT. Ta sama rozdzielczość.


no domyslam sie ale kurde nie moge nigdzie znalezc na necie zdjec zeby zobaczyc jak to wyglada. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby mieć sieć do X360 trzeba mieć oryginalną kartę sieciową od niego? I czy wszystkie\większość\część gier obsługuje Full HD, czy tylko HD ready?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieć sieć do X360? Zależy co przez to rozumiesz. Jeżeli masz na myśli sieć przewodową, wystarczy kabelek Ethernet, który podpinasz do konsoli. Jeżeli sieć bezprzewodową, tutaj możesz albo pokombinować coś z routerami, albo kupić bezprzewodową kartę sieciową do Xbox 360 (tak, oryginalną).
Z tego co mi wiadomo, to zdecydowana większość gier obsługuje Full HD - jeżeli chcesz sprawdzić które gry obsługują Full HD a które nie, wejdź na www.xbox.com, znajdź pożądaną grę i przeczytaj w kolumnie informacji po lewej, co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 12:43, Ghoster7 napisał:


> Ale od polskiej czy od światowej ???

Polskiej

Nie narzekaj znam ludzi co padł im po 3 tyg... wiec miałeś sporo farta przy premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 12:41, WorldWar3PL napisał:

Mieć sieć do X360? Zależy co przez to rozumiesz. Jeżeli masz na myśli sieć przewodową,
wystarczy kabelek Ethernet, który podpinasz do konsoli. Jeżeli sieć bezprzewodową, tutaj
możesz albo pokombinować coś z routerami, albo kupić bezprzewodową kartę sieciową do
Xbox 360 (tak, oryginalną).
Z tego co mi wiadomo, to zdecydowana większość gier obsługuje Full HD - jeżeli chcesz
sprawdzić które gry obsługują Full HD a które nie, wejdź na www.xbox.com, znajdź pożądaną
grę i przeczytaj w kolumnie informacji po lewej, co trzeba :)

A ta karta działa bez routera? Czy po prostu szuka sieci WiFi i się podpina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2008 o 14:53, Mateusz9214 napisał:

Nie narzekaj znam ludzi co padł im po 3 tyg... wiec miałeś sporo farta przy premierze...



To tak szybko pada ta stara wersja xboxa 360 ??? Nie wiedziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od szczęścia. O ile wiem, to Klimos ma tą starszą wersję i nie ma problemów. Dla pewności jednak wolałem wziąść nowszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 16:06, Szperacz Robson napisał:

To zależy od szczęścia. O ile wiem, to Klimos ma tą starszą wersję i nie ma problemów.
Dla pewności jednak wolałem wziąść nowszą :)



Czyli zależy od szczęścia, no ja nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 16:24, Bratek196 napisał:

> To zależy od szczęścia. O ile wiem, to Klimos ma tą starszą wersję i nie ma problemów.

> Dla pewności jednak wolałem wziąść nowszą :)


Czyli zależy od szczęścia, no ja nie mogę...


To popuść... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 16:24, Bratek196 napisał:

Czyli zależy od szczęścia, no ja nie mogę...


Wiele rzeczy zależy od szczęścia, bądź jego braku ;)
Zakładając, że awaryjność PS3 utrzymuje się na poziomie tych 3-5% (dokładnych danych nie pamiętam, ale tak mi się te liczby skojarzyły), w momencie gdy trafiasz na psującą się konsolę, również możesz mówić o pechu. Jedynie prawdopodobieństwa są różne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę się dopisac do tego tematu bo od weekendu jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 :) Ta konsola jest świetna, w ogóle nie żałuję tego zakupu. Nie dośc że odtwarza wszystko co się do niej wrzuci to jeszcze te gry mmmmmmiodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 07:15, pitel napisał:

W końcu mogę się dopisac do tego tematu bo od weekendu jestem szczęśliwym posiadaczem
PS3 :) Ta konsola jest świetna, w ogóle nie żałuję tego zakupu. Nie dośc że odtwarza
wszystko co się do niej wrzuci to jeszcze te gry mmmmmmiodzio :D



Hmm gratuluję, bo ja na sój egzemplarz będę mieć może gdzieś na przełomie marca i kwietnia, co grasz na niej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 07:15, pitel napisał:

W końcu mogę się dopisac do tego tematu bo od weekendu jestem szczęśliwym posiadaczem
PS3 :) Ta konsola jest świetna, w ogóle nie żałuję tego zakupu. Nie dośc że odtwarza
wszystko co się do niej wrzuci to jeszcze te gry mmmmmmiodzio :D

Jak odtworzysz avi, to daj znać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 10:50, Shini napisał:

> W końcu mogę się dopisac do tego tematu bo od weekendu jestem szczęśliwym posiadaczem

> PS3 :) Ta konsola jest świetna, w ogóle nie żałuję tego zakupu. Nie dośc że odtwarza

> wszystko co się do niej wrzuci to jeszcze te gry mmmmmmiodzio :D
Jak odtworzysz avi, to daj znać XD

Łba nie dam, ale chyba soft 2.10 to umożlwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się