Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 20:57, Łeber napisał:

To stary opowiadaj jakie masz gry, dodaj mnie do friendów, a potem razem będziemy śmigać
w MGOnline, już niebawem bo 12 czerwca ;D


Ej, ja już cię dodałem ;-P Leber16 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:37, k93 napisał:

mozna rozkodowac ps3???

Mozna .Wystarczy ,że zamalujesz kod kreskowy na pudełku z konsolą .Malować musisz wzdłuż kresek pędzlem z włosia strusia orleańskiego płci żeńskiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, i po zamalowaniu trzeba nałożyć warstwę ochronną z żywicy bambusa europejskiego.

PS: Skąd tacy ludzie się biorą, to ja nie wiem... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu chyba o przerobienie konsoli by działały piraty, a co do tego mam w klasie kolegów ,
którzy uważają że w USA przerobili, żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej mu chodziło o przeróbkę konsoli. Na chwilę obecną nie da się tego praktycznie zrobić, choć znajdzie się hakerów, którzy przerobili konsole i śmigają na piratach... fuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:56, Łeber napisał:

Raczej mu chodziło o przeróbkę konsoli. Na chwilę obecną nie da się tego praktycznie
zrobić, choć znajdzie się hakerów, którzy przerobili konsole i śmigają na piratach...
fuj ;)

Hmmmm ,nie do końca .Oficjalnie PS3 zostało już obadane z zabezpieczeń .Crackerzy doszli do tego jakie w PS3 są zabezpieczenia ,w internecie są ich dokładne schematy .Udało się także zrobić obraz płyty Blu-ray ,więc teoretycznie da się zmodyfikować PS3 i obraz płyty jakoś odpalić .To pewnie też się udało ale dużym kosztem .W "spiraceniu" konsoli chodzi o to ,by umasowić piractwo jak najmniejszym kosztem przerobienia konsoli .Potrzebny jest jeden chip modyfikujący lub flash napędu ,ale tak by można to było robić na szeroką skalę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można przerobić PS3 (już dokonano), ale po co, skoro to jest nieopłacalny biznes? Drogie płyty i nagrywarki+czas wypalania takiej ilości danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To PS3 już przerobiono? huh, nie wiedziałem.. tak ale suma sumarum nie opłaca się piracić peesa bo kto ma na dzień dzisiajszy w złomie nagrywarke blureja i płyty(no może to drugie tak)... wg. mnie piractwo w ps3 roszerzy się gdy upowszechni się już blu-ray like DVD, ale to moje zdanie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 16:09, bojanzaw napisał:

Można przerobić PS3 (już dokonano), ale po co, skoro to jest nieopłacalny biznes? Drogie
płyty i nagrywarki+czas wypalania takiej ilości danych.



Widzicie pirata pobierającego MGS-a który waży 50GB ?? Dobrze s*******, a i tak obstawiam że piraty będą powszechne a tą platformę za 3 lata, a wtedy koniec świata, bo na przerwie coś będzie takiego "ale ten Bratek to jest p****** ch*** żeby wydawać 200 złotych na gry" miejmy nadzieje że za ten czas gry stanieją na PS3, a najlepiej nic nie mówić kolegom wtedy się przeżyje... O i oczywiście za chiny nie planuję przerabianie konsoli bo koledzy mieli ten teges X-a 360 przerobionego i rysował płyty jak cholera i potem padł a że nie był na gwarancji to koniec dobrze szmaciarzom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 21:32, Bratek196 napisał:

nie był na gwarancji to koniec dobrze szmaciarzom...

Naucz się pisać bardziej zrozumiale używając interpunkcji .Czy pomaga ci w wypowiedzi to ,że piszesz pierwszą literę wulgaryzmu by resztę wygwiazdkować ? Tymbardziej twoja wypowiedź na temat odczuć osobistych do kolegów nic nie wnosi do tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:32, Bratek196 napisał:

(...) a najlepiej nic nie mówić kolegom wtedy się przeżyje...

Ja jestem dumny z tego, że mam oryginały i śmieję się z piratów ;)

Dnia 03.06.2008 o 21:32, Bratek196 napisał:

O i oczywiście za chiny nie planuję przerabianie konsoli bo koledzy
mieli ten teges X-a 360 przerobionego i rysował płyty jak cholera i potem padł a że
nie był na gwarancji to koniec dobrze szmaciarzom...

Przeróbka nie zmienia poziomu soczewki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, takie jest to społeczeństwo (np. moje), że pytają mnie: "Po ch** Ci oryginały jak możesz ściagnąć?!", żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijam reklamę Buzz! Quiz! na PS3 na rogu Wolskiej i Staszica w Wawie.

Ludzie, ja się może mylę, ale przed chwilą na TVNie pokazano kolesia siedzącego obok konturów loga Sony Home i tekst "Możesz go nie mieć albo możesz go mieć". Mrygające neonowo niebieskie boksy to standard. Ale niebieskie boksy z tymi charakterystycznymi "drzwiczkami" na dole to już różnica. Pewien nie jestem, ale na 70% nadano

pierwszą polską reklamę PS3 Home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się