Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2008 o 15:11, WorldWar3PL napisał:

Raczej tak. A co to za problem mieć dwa konta? Ja tam mam 6, tak na wszelki wypadek...
:>


No wiesz, jak ma być konsolidacja to wolałbym nie mieszać z kontami, mieć jedno i tyle. Żebym się nie gubił później. A czy mogę pobierać rzeczy swobodnie (tzn czy jest blokada regionalna na content i jeżeli tak to na jaki?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że niektóre rzeczy są exclusive''ami dla danych krajów. Na przykład demo Ninja Gaiden II początkowo można było pobrać tylko z Japońskich kont, podobnie z Katamari.
Blokada regionalna nałożona jest czasem na dema, gry XBLA, xbox originals - po prostu zależy.
Jak ominąć blokadę regionalną, która jest z resztą spotykana ostatnimi czasy rzadko? Nie podłączaj konsoli bezpośrednio do internetu, lecz poprzez komputer i tam pobaw się proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Halo 3? Te punkty kontrolne to zapisy gier? BO mnie wrzuca ciągle w to samo miejsce po ponownym uruchomieniu gry, pomimo że przeszedłem duużo więcej. Jakiś błąd czy ręcznie trzeba zapisywać przy wychodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:08, destro177 napisał:

Jak to jest z Halo 3? Te punkty kontrolne to zapisy gier? BO mnie wrzuca ciągle w to
samo miejsce po ponownym uruchomieniu gry, pomimo że przeszedłem duużo więcej. Jakiś
błąd czy ręcznie trzeba zapisywać przy wychodzeniu?


Mi zapiswywalo punkty kontrolne i od tamtad zaczynalem rozgrywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam jakiś błąd... Kurcze straciłem jakieś dwie godziny grania. Jutro zobaczę co będzie dalej się działo. Będę zawsze ręcznie zapisywał przy wychodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. właśnie tak się zastanawiam, kiedy grę dostanę, czy w czwartek czy w piątek, zamawiałem na gram.pl i teraz nie wiem, bo premiera wypada w czwartek, to w dniu premiery wysyłają grę czy też przed dniem premiery, by użytkownik miał w jej trakcie, szlag... ale mam nadzieję, że jak najprędzej ją dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 10:22, Łeber napisał:

Hmm.. właśnie tak się zastanawiam, kiedy grę dostanę, czy w czwartek czy w piątek, zamawiałem
na gram.pl i teraz nie wiem, bo premiera wypada w czwartek, to w dniu premiery wysyłają
grę czy też przed dniem premiery, by użytkownik miał w jej trakcie, szlag... ale mam
nadzieję, że jak najprędzej ją dostanę.

Gry pewnie leżą w magazynach przygotowane kilka dni wcześniej , więc pewnie dostaniesz ją w dniu premiery. A jak nie to zapewnie z małym opuźnieniem. A jaką grę zamówiłeś w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 12:12, Tomaszek92 napisał:

Czy jest możliwość podłączenia PS3 do monitora ze złączem D-Sub?



Wyjściem jednym jest kupno VGA BOX, kosztuje 200 złotych a na dodatek jest duża plątanina kabli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 12:22, GeeRLZ napisał:

Ile kosztuję Xbox 360 arcade ?



W sklepie gram.pl kosztuje 767 złotych bodajże, ale lepiej dołożyć do premium który jest niewiele droższy bo kosztuje 999 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 12:24, Bratek196 napisał:

> Ile kosztuję Xbox 360 arcade ?


W sklepie gram.pl kosztuje 767 złotych bodajże, ale lepiej dołożyć do premium który
jest niewiele droższy bo kosztuje 999 złotych...


Lepiej kupić arcade, a potem dysk za 100zł na allegro;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2008 o 12:28, Starter napisał:

Lepiej kupić arcade, a potem dysk za 100zł na allegro;p

Ale czy Arcade nie ma czasem pada na kabelku i brak headsetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 12:43, jackass napisał:


> Lepiej kupić arcade, a potem dysk za 100zł na allegro;p
Ale czy Arcade nie ma czasem pada na kabelku i brak headsetu ?

Arcade ma pada bezprzewodowego, ale nie ma headsetu, koszt około 30 zł, kabla HD AV, oryginalny, myślę, że z 50 zł i nie ma dysku, który kosztuje 200 zł, a nie 100 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 13:00, Budyn napisał:

>
> > Lepiej kupić arcade, a potem dysk za 100zł na allegro;p
> Ale czy Arcade nie ma czasem pada na kabelku i brak headsetu ?
Arcade ma pada bezprzewodowego, ale nie ma headsetu, koszt około 30 zł, kabla HD AV,
oryginalny, myślę, że z 50 zł i nie ma dysku, który kosztuje 200 zł, a nie 100 :P


Wiesz;P ja tam bym i tak dysk wyciągnął za 100xD Oczywiście nie był by on objęty gwarancją Microsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ, że mówimy o rzeczach nowych, nieużywanych, bo nowe dyski na pewno mają gwarancję i kosztuję całe 2 stówki, ani o żadnych podróbach, i tym podobnych. Normalny, nieużywany dysk M$ kosztuje około 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 13:12, Budyn napisał:

Ale zauważ, że mówimy o rzeczach nowych, nieużywanych, bo nowe dyski na pewno mają gwarancję
i kosztuję całe 2 stówki, ani o żadnych podróbach, i tym podobnych. Normalny, nieużywany
dysk M$ kosztuje około 200 zł.

Z tym się zgadzam oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się