Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Kurz nieprawdopodobnie się do PS3 przytula.

Ja z gwarancji Sony zrezygnowałem na rzecz gwarancji sklepu - te same warunki a rok dłużej. Ciekawe czy będę musiał korzystać...

@Miluś -> Jasne że chwalili, w końcu wieeeelu ludziom pomógł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:39, Sephirath napisał:

Kurz nieprawdopodobnie się do PS3 przytula.

Ja z gwarancji Sony zrezygnowałem na rzecz gwarancji sklepu - te same warunki a rok dłużej.
Ciekawe czy będę musiał korzystać...

@Miluś -> Jasne że chwalili, w końcu wieeeelu ludziom pomógł ;]


"Sephi, a gdzie kupiłeś konsolę? Może też bym się tam wybrał ;-] Generalnie jeśli nie daj Boże coś by się stało z PS3 (tfu, tfu, odpukać) to skorzystam z prawa reklamacji:

W jakim czasie możemy reklamować towar?

W ciągu dwóch lat od wydania nam rzeczy możemy sprzedawcy zgłaszać reklamację.

Należy jednak pamiętać, że w przypadku stwierdzenia wady musimy zgłosić reklamację najpóźniej w ciągu dwóch miesięcy. Przekroczenie tego terminu spowoduje utratę uprawnień (sprzedawca nie będzie ponosił odpowiedzialności). Radzimy zgłaszać reklamację na piśmie, aby w razie wątpliwości wykazać fakt zawiadomienia sprzedawcy.

Sprzedawca nie może w umowie zawartej z nami napisać, że nie będzie odpowiadał za towar bądź w jakikolwiek sposób tę odpowiedzialność ograniczyć. Również my nie możemy zwolnić sprzedawcy z tej odpowiedzialności, pisząc, że wiemy o wszelkich niezgodnościach towaru z umową.


"Art. 10. 1. Sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupującemu; termin ten biegnie na nowo w razie wymiany towaru."

Wszystko jasne

Wydaje mi się, że wszystko jest tu zawarte i żaden poważniejszy sklep nie powinien robić problemów, no chyba, że pani rzecznik praw konsumentów bardzo im się spodobała podczas poprzedniej rozmowy i chcieliby poznać ją dłużej ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawski sklep Electronic Dreams. Chociaż z perspektywy czasu brałbym dziś raczej ze Świata Gier. Tańszy a tak samo pewny :)

Poza tym co jak co ale Sony dba o swoje dzieci. Nawet na drodze pośrednictwa sklepów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:48, Sephirath napisał:

Warszawski sklep Electronic Dreams. Chociaż z perspektywy czasu brałbym dziś raczej ze
Świata Gier. Tańszy a tak samo pewny :)

Poza tym co jak co ale Sony dba o swoje dzieci. Nawet na drodze pośrednictwa sklepów
;)


Świat Gier to n00bki ;-] Kiedyś musiałem informować sprzedawcę o pewnych możliwościach Ps2. W dodatku ta lokalizacja, mały pokój niedaleko Dworca Centralnego ;-P Jest jeszcze drugi oddział ale tam nie chce mi się jechać ;-D

[+] W dodatku, podobno w Saturnie i MM zestaw PS3>AIV kosztuje 1599 zł. W ŚG oszczędzam aż 5 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to kozacy są. Mają paru pracowników, ale Ci główni ojcowie założyciele to w branży są po czubek łysinki. A ta ich kanciapa ma nieprawdopodobny klimat, raj gracza ;]

@k93 - musisz mieć rodzinę w USA która by Ci go prywatnie wysłała lub skorzystać z firm przewozowych od takich rzeczy. I używaj znaków przestankowych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:39, Sephirath napisał:

Kurz nieprawdopodobnie się do PS3 przytula.

Ja z gwarancji Sony zrezygnowałem na rzecz gwarancji sklepu - te same warunki a rok dłużej.
Ciekawe czy będę musiał korzystać...


Widziałem kilka dni temu jak koleś szedł do serwisu z PS3. Awaryjne toto jest. Nie to co mocny X360 - nie do zdarcia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 23:29, Falconer napisał:

Widziałem kilka dni temu jak koleś szedł do serwisu z PS3. Awaryjne toto jest. Nie to
co mocny X360 - nie do zdarcia. :D


Biedni użytkownicy PS3. Takie ciężary muszą do serwisów nosić. Nie to co u nas w X360 - dwa telefony i kurier pod domem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 23:29, Falconer napisał:

> Kurz nieprawdopodobnie się do PS3 przytula.
>
> Ja z gwarancji Sony zrezygnowałem na rzecz gwarancji sklepu - te same warunki a
rok dłużej.
> Ciekawe czy będę musiał korzystać...
>

Widziałem kilka dni temu jak koleś szedł do serwisu z PS3. Awaryjne toto jest. Nie to
co mocny X360 - nie do zdarcia. :D

śmiej się dalej ;) JA wiem swoje mam X''sa od lipca 2006 roku i ani razu się nie zepsuł a ps 3 mam od czerwca 2007 i była w serwisie w styczniu :P. Najlepsze jest to że prawie nie używałem jej (tylko do filmów BR) a zepsuła się po zapuszczeniu uncharted :P Teraz znów się kurzy od 6 miechów i mam nadzieje że po dostaniu MGS 4 w swoje łapska i ściągnięciu pewnie z 1giga update <-zawsze skipowałem bo niby po co robić update do oglądania filmów :P (6 miechow to duużo tych update:P) konsola mi nie padnie na intrze nowych przygód Snake''a :P
W sumie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:) Dla mnie najbardziej awaryjną konsolą jest PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi ps3 dziala bez zazutow narazie,a update''a moglbys zrobic bo jest w jednym cos o blu-ray mozliwosc napisow jakichs czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 23:36, Blantman napisał:

> > Kurz nieprawdopodobnie się do PS3 przytula.
> >
> > Ja z gwarancji Sony zrezygnowałem na rzecz gwarancji sklepu - te same warunki
a
> rok dłużej.
> > Ciekawe czy będę musiał korzystać...
> >
>
> Widziałem kilka dni temu jak koleś szedł do serwisu z PS3. Awaryjne toto jest. Nie
to
> co mocny X360 - nie do zdarcia. :D
śmiej się dalej ;) JA wiem swoje mam X''sa od lipca 2006 roku i ani razu się nie zepsuł
a ps 3 mam od czerwca 2007 i była w serwisie w styczniu :P. Najlepsze jest to że prawie
nie używałem jej (tylko do filmów BR) a zepsuła się po zapuszczeniu uncharted :P Teraz
znów się kurzy od 6 miechów i mam nadzieje że po dostaniu MGS 4 w swoje łapska i ściągnięciu
pewnie z 1giga update <-zawsze skipowałem bo niby po co robić update do oglądania
filmów :P (6 miechow to duużo tych update:P) konsola mi nie padnie na intrze nowych przygód
Snake''a :P
W sumie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:) Dla mnie najbardziej awaryjną konsolą
jest PS3 :)


I to ,że xbox 360 jest dużo bardziej awaryjny od ps3 to nie jest do końca prawda. Xbox cieszy się bardzo dużą "populacją" a ps3 jest znikoma. A tak poza tym xbox jeżeli nie ma wad produkcyjnych typu wadliwy zasilacz, to jeżeli będziemy o niego dbać będzie mu dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 18:19, radooo napisał:

I to ,że xbox 360 jest dużo bardziej awaryjny od ps3 to nie jest do końca prawda. Xbox
cieszy się bardzo dużą "populacją" a ps3 jest znikoma.


No, to bez wątpienia też nie jest do końca prawda. Chyba, że grubo ponad 10 milionów uważasz za ilość znikomą (Xboksów jest chyba 19 mln)..?

A z awaryjnością jest to prawda, co tu dużo się nad tym rozwodzić - w końcu Xbox 360 padnie i Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:56, xXx-man napisał:

mi ps3 dziala bez zazutow narazie,a update''a moglbys zrobic bo jest w jednym cos o blu-ray
mozliwosc napisow jakichs czy cos...

ee tam czytam o firmware ale nic mnie do tej pory nie zachęciło no może poza ostatnim ''updejcie'' w którym dodali nowe możliwości dźwięku przestrzennego :) No nic w następnym tygodniu robie update i może cos sobie w sklepiku ps kupię :) Może coś polecacie ? Chodzi mi o to co wyszło w ciągu ostatnich 6 miechów na ps store:)?

P.S. Ja kupuje filmy na BR za 30-50 zl w Australii a tam nie dostaniesz z napisami:] w sumie to mi od wielu lat nie potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:39, Sephirath napisał:

Kurz nieprawdopodobnie się do PS3 przytula.

Ja zakupiłem szmatki (100 sztuk) firmy Fellowes do czyszczenia ekranów i kórz rozwiódł się z moją konsolą. Raz przetrzesz i masz 2-3 miesiące spokoju :).
Docelowo szmatki kupiłem do telewizora ale okazało się, że na PS3 też działa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie najtaniej i najlepiej kupić Xboxa 360 premium? Już kasa prawie zebrana, jeszcze na dzień dziecka coś pewnie dostane xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:21, hagen321 napisał:

mam pytanie czy konsole ps3 mozna podłączyć do monitora od komputera????


Głównie to zależy od monitora i jego wejść. Podaj jego specyfikacje, a najlepiej tylko jakie ma złącza, wtedy odpowiem Ci na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się