Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 21:39, master matrox napisał:

A jak tam wrażenia po demie Battlefield: Bad Company?

A ja gram już od poniedziałku. :] Spodobało mi się, muszę przyznać, że grafika robi wrażenie, choć prawdę mówiąc myślałem, że rozwiną troszkę rozwalanie domków. Wszystko robi się fajne dopiero w multi, to dopiero klasa sama w sobie - tak perfekcyjnie wyważonej gry nie widziałem od wieków. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem sie nad kupnem zestawu 5.1, jednak stwierdziłęm, że jestem bardziej casual gamer więc chyba lepiej było by zainwestować w jakieś dobre sluchawki. No i pytanie - czy ktoś gra tylko na słuchawkach, albo czy posiada i 5.1 i słyuchawki. Czy można uzyskać efekt 5.1 na zwyklych suchawkach, czy potrzebuję do tego jakieś specjalistyczne? A no i jak to podłaczyć do ixa czy TV. Coś jest wiecej potrzebne nizsame słuchawki (to w przypadku ixa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:42, Ceteris Paribus napisał:

Ostatnio zastanawiałem sie nad kupnem zestawu 5.1, jednak stwierdziłęm, że jestem bardziej
casual gamer więc chyba lepiej było by zainwestować w jakieś dobre sluchawki. No i pytanie
- czy ktoś gra tylko na słuchawkach, albo czy posiada i 5.1 i słyuchawki. Czy można uzyskać
efekt 5.1 na zwyklych suchawkach, czy potrzebuję do tego jakieś specjalistyczne? A no
i jak to podłaczyć do ixa czy TV. Coś jest wiecej potrzebne nizsame słuchawki (to w przypadku
ixa).


Ja praktycznie gram tylko w słuchawkach. Ściągam je jedynie wtedy, gdy ktoś chce pograć razem ze mną. W normalnych słuchawkach (ale nie takich za 10 złotych) bez problemu jesteś w stanie rozróżnić cztery strony, skąd pochodzi dźwięk, a więc do komfortowego grania nic więcej nie trzeba. Oczywiście, nawet najlepsze słuchawki nie zastąpią zestawu 5.1, nie wspominając o 7.1. Słyszałem, że jakiś model jest w stanie symulować pięciokanałowy dźwięk, ale nie znam konkretów. Jednak granie w słuchawkach ma tę zaletę, że nie przeszkadzają Ci odgłosy otoczenia i nawet głośne granie nie denerwuje domowników ;) Słuchawek nie podłączasz do konsoli, tylko do telewizora. Nic więcej, oprócz wejścia na słuchawki nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Ech... Zamiast Edytuj, dałem Odpowiedz :P Powinna być jeszcze opcja Usuń Post... Albo mogliby zablokować możliwość odpowiadania na własne posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście już o tym, że Amazon.com padło gdy wystawiło ofertę kupna bundle packów PS3 z MGS4? Było tak wielu chętnych, że sklep internetowy zaliczył nokaut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 11:04, Łeber napisał:

Słyszeliście już o tym, że Amazon.com padło gdy wystawiło ofertę kupna bundle packów
PS3 z MGS4? Było tak wielu chętnych, że sklep internetowy zaliczył nokaut ;)


Nic dziwnego skoro jest to gra na którą czeka prawie każdy posiadacz PS3 czy osoba która chce kupić tą konsole. :)
Pokazuje też to jakim gigantem i poskramiaczem GTA 4 , będzie MGS 4. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 13:09, JaN-J napisał:

Czy z PS Store da się ściągnąć MGS?


Niestety, ale nie ma takiej możliwości, chociaż nie jest wykluczone, że w trakcie premiery MGS4, starsze części się pojawią na PSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 11:04, Łeber napisał:

Słyszeliście już o tym, że Amazon.com padło gdy wystawiło ofertę kupna bundle packów
PS3 z MGS4? Było tak wielu chętnych, że sklep internetowy zaliczył nokaut ;)


Tak, czytałem o tym wczoraj na PS3Site :)
Heh, szczerze mówiąc to wiedziałem że będzie tak duży popyt na samą grę oraz grę + konsolę, ale że będzie aż tak ogromny to już nie. Jestem tym miło zaskoczony, co prawda GTA IV nie pobije względem sprzedaży, ale i tak znajdzie sporo nabywców. Sam już zresztą zamówiłem swój egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nurtuje mnie kilka rzeczy odnośnie Xbox LIVE, przejdę do rzeczy:
-Czy mogę grać online na amerykańskich serwach używając PALowskiej wersji gry?
-Czy mogę swobodnie korzystać z jednego konta na USA, bez konieczności robienia drugiego konta na europie żeby kupować rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 14:11, Łeber napisał:

Ja również już zamówiłem swój egzemplarz i liczę na czwartkową partyjkę ze Snake''m;)

A propo to kto jest bohaterem tej gry ? Bigg Boss ,czy Solid Snake ? Jak wiadomo ,przy premierze MGS3 do premiery było to tajemnicą i wielką niewiadomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 14:21, Łeber napisał:

Generalnie drugi, nieoficjalny tytuł gry to; "The last mission of Snake", więc chyba
nie trudno się domyśleć.

Nie do końca .Jak wiadomo Big Boss też był Snakem .Snake`ów było kilku .Liquid ,Solid ,Solidus ,Naked .Big Boss też był Snake ,dopóki nie mianowano go Big Bossem po likwidacji The Joy .Więc jak jest z tym bohaterem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 13:55, Konrad512 napisał:

Ok, nurtuje mnie kilka rzeczy odnośnie Xbox LIVE, przejdę do rzeczy:
-Czy mogę grać online na amerykańskich serwach używając PALowskiej wersji gry?

Naturalnie. Europejczycy mogą grać z amerykanami - i w ogóle z kim chcą.
JEDYNYM wyjątkiem jest Army of Two - gra ma dwie wersje - EU i US. Gracze posiadający różne wersje nie pograją ze sobą.

Dnia 07.06.2008 o 13:55, Konrad512 napisał:

-Czy mogę swobodnie korzystać z jednego konta na USA, bez konieczności robienia drugiego
konta na europie żeby kupować rzeczy?

Raczej tak. A co to za problem mieć dwa konta? Ja tam mam 6, tak na wszelki wypadek... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Kupiłem przejściówkę HDMI na DVI do swojego monitora, żeby podłączyć PS3.

Ale jak tylko podłączam to pisze mi takie coś "Out of the Range".

Resety itp. nic nie daje. Wie ktoś w czym problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na internecie piszą, że w czasie tego komunikatu trzeba wciskać X, X, X, X.... ;-)
Nie pomaga? Zmień ustawienia PS3 na domyślne.
1. Wyłącz PS3 poprzez power switch, a potem poprzez ten sam przycisk - włącz.
2. Przytrzymaj power button z przodu konsoli dopóki nie usłyszysz trzech ''pip''.
Komunikat spowodowany jest rozdzielczością nieosiągalną dla monitora - ustawienia domyślne powinny załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się