Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Pamięta ktoś jak pisałem, że obraz na moim telewizorze wygląda gorzej niż na innym ? Okazało się, że im dalej siedzie tym obraz jes ładniejszy. Najpierw siedziałem na kanapie 2 metry od tv i obraz był nie za ciekawy. Później usiadłem na krześle 3,4 metry od tv - było lepiej. Na koniec walnołem się na wyro (jakieś 4 metry od tv) i obraz był o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:45, Qbasmok007 napisał:

Pamięta ktoś jak pisałem, że obraz na moim telewizorze wygląda gorzej niż na innym ?
Okazało się, że im dalej siedzie tym obraz jes ładniejszy. Najpierw siedziałem na kanapie
2 metry od tv i obraz był nie za ciekawy. Później usiadłem na krześle 3,4 metry od tv
- było lepiej. Na koniec walnołem się na wyro (jakieś 4metry od tv) i obraz był o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:46, Qbasmok007 napisał:

> Pamięta ktoś jak pisałem, że obraz na moim telewizorze wygląda gorzej niż na innym
?
> Okazało się, że im dalej siedzie tym obraz jes ładniejszy. Najpierw siedziałem na
kanapie
> 2 metry od tv i obraz był nie za ciekawy. Później usiadłem na krześle 3,4 metry
od tv
> - było lepiej. Na koniec walnołem się na wyro (jakieś 4metry od tv) i obraz był
o wiele lepszy.


[EDIT] - sory za dubla, niechcący zamiast edytuj nacisnołem odpowiedź ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:50, HiSin napisał:

hmmm
Jeżeli mogę zapytać
Jaki masz telewizor?
ile ''''herców''''

bo ja do mojego pokoju kupuję LG 32 calowy


U sibie w pokoiku mam 32" Samsung, bodajże 50 Hz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:53, Qbasmok007 napisał:

> hmmm
> Jeżeli mogę zapytać
> Jaki masz telewizor?
> ile ''''herców''''
>
> bo ja do mojego pokoju kupuję LG 32 calowy

U siebie w pokoju mam 32" Samsung, bodajże 50 Hz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:00, HiSin napisał:

a chodzą ci gry 60hz?
bo mojemu koledze odziwo tak


Nie grałem w gry które wyagają 60hz na moim tv, ale grałem na 42" z powyżej 60hz i chdziło jak powinno. Ja się tam nie martwię. Jak jakaś gra będzie nie za ciekawie wyglądać to z nosze x''a do salonu i ciesze się o wiele piękniejszą grafą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. W poniedziałek chcę kupić wreszcie x''a arcade z HDMI. I mam takie pytanie odnośnie pada.
Czy w komplecie jest jakiś akumulator, czy ten pad jest na baterię? Jeżeli jest na baterie to na ile starczają grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:16, Tal441 napisał:

Ja mam takie pytanie. W poniedziałek chcę kupić wreszcie x''a arcade z HDMI. I mam takie
pytanie odnośnie pada.
Czy w komplecie jest jakiś akumulator, czy ten pad jest na baterię? Jeżeli jest na baterie
to na ile starczają grania.

W zestawie są jakieś 2, niefirmowe bateryjki. Mnie wystarczyły na 30 godzin grania, zanim nie kupiłem Battery Charge Kita wraz z akumulatorem w promocji z grą Grand Theft Auto 4 za 199 zł. Według mnie bardzo opłaca się kupić taki akumulator albo bateryjki typu accu ( akumulatorki) wraz z ładowarką do nich. w Sumie wychodzi podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:16, Tal441 napisał:

Ja mam takie pytanie. W poniedziałek chcę kupić wreszcie x''a arcade z HDMI. I mam takie
pytanie odnośnie pada.
Czy w komplecie jest jakiś akumulator, czy ten pad jest na baterię? Jeżeli jest na baterie
to na ile starczają grania.

Kup Play & Charge Kit, to nie będziesz musiał się przejmować bateriami :) Kosztuje 59 zł w Saturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:16, Tal441 napisał:

Ja mam takie pytanie. W poniedziałek chcę kupić wreszcie x''a arcade z HDMI. I mam takie
pytanie odnośnie pada.
Czy w komplecie jest jakiś akumulator, czy ten pad jest na baterię? Jeżeli jest na baterie
to na ile starczają grania.


Pad jest na baterie lecz możesz dokupić oddzielnie Play & Charge Kit . Mi baterie starczają na około 2 tygodnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 11:58, evilADM napisał:

Jak myślicie- lepiej jest kupić Play & Charge Kit, czy akumulatorki z ładowarką?
Jakie akumulatorki, AA czy AAA pasują do pada Xboxa 360?

na twoim miejscu brałbym ładowarke z akumulatorkami. Czemu? bo bedziesz miał o wiele wiecej zastasowań w praktycznie tej samej cenie. np grasz na 2 akumulatorkach a kolejne 2 sie ładują itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 08:45, Scorcho napisał:

No gram na TV HD i MGS wygląda lepiej niż GTA.A zakup kabla HDMI moze poprawić jakość?

MGS4 śmiga w 720p, GTA4 natomiast upscalluje rozdzielczość w której ta gra działa 640p do rozdzielczości 720p. Telewizor HD tu nie odgrywa większej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o sprowadzanie konsoli - PS3. Otóż mógłbym sobie ściągnąć ową konsolę z Kraju Wuja Sama(USA) i chciałbym wiedzieć, czy w na naszych ziemiach byłoby z tym wszystko ok(wiem, wiem - nie będzie żadnej gwarancji, więc jak konsola się zepsuje to naprawy na własny koszt, ale będę mógł tam sprawdzić na miejscu) ?
Chodzi głównie o działanie gier, wtyczki? Czy ktoś to już zrobił? : P

EDIT:
Ok, cofam topic - już nieaktualne, po prostu wpisałem w google i tyle problemów tam jest, że kupują w naszym rodzimym kraju. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się