Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 18:01, WorldWar3PL napisał:

> znalazł się ten co grozi po sieci ludziom, że zjawi się banda królików i ich zgwałci...


:0 teraz się cieszę że jednak ze mną nie grałeś dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś akurat wtedy, jak po raz n-ty grałem ostatnią piosenkę na HARD w GH3. Żadna piosenka na Expert nie sprawiła mi tyle problemu co ta jedna na Hard :/
Podładuję bateryjki i myślę, że spokojnie sobie pogramy. Bez obaw, jak gram z polakami, to nie straszę ich królikami.
...
...
...
Tylko klaunami-pedofilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 18:04, Rumcajs52 napisał:

:0 teraz się cieszę że jednak ze mną nie grałeś dzisiaj :P


ja bym z nim nie grał ;p to jest rada dobrego forumowicza :) Uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 08:58, Meykan napisał:

http://www.giery.eu/news/dlc-w-bioshocku-na-ps3-b%C4%99dzie-ekskluzywny-i-%E2%80%9Ez
adowalaj%C4%85cy%E2%80%9D-11117

Widać że Bioshock na PS3 będzie jeszcze bogatszy niż na PC i X360. Oczywiście grafika
taka sama chyba będzie jak mówili na gram.pl ale za to będzie miała ekskluzywne dodatki
tylko na PS3.


W sumie musieli coś zrobić by wynagrodzić długi czas czekania na Bioshocka posiadaczom PS3, tak więc się nie dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 12:48, 4YoU napisał:

A czy opłaca się kupić Dual Shock 3 w Angilii/Londynie czy taniej mnie to wyjdzie u nas
w kraju?

Porownaj ceny i sam sobie odpowiedz .Czy tak ciezko korzysta sie z mozgu ? Jesli zarabiasz w Anglii to odpowiedz jest oczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 12:54, jackass napisał:

> A czy opłaca się kupić Dual Shock 3 w Angilii/Londynie czy taniej mnie to wyjdzie
u nas
> w kraju?
Porownaj ceny i sam sobie odpowiedz .Czy tak ciezko korzysta sie z mozgu ? Jesli zarabiasz
w Anglii to odpowiedz jest oczywista

Nie zarabiam w Anglii, nawet tam nie mieszkam lecz jadę tam na wycieczkę. W ogóle jak nie wiesz, to nie spamuj i nie "nabijaj" bezmyślnych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:27, Rumcajs52 napisał:

>
Teraz to twój post jest bezmyślny. Trudno zobaczyć jakie są ceny u nas, zobaczyć jakie
są ceny w UK i przeliczyć na złotówki? :/

Myślałem że może któryś z Gramowiczów/Gramowiczek mieszka w Londynie i dowiem się od niego czy się opłaca, ale jeśli nie, to dobrze, sam sobie poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o COD 4 czy ma taka grywlanośc że nie nudzi sie po pierwszym przejściu i można ja przejsć ponownie...i pytanie dotyczace Battlefield bad company na ile czasu wystarczy kampania

a tak wogóle to co lepiej kupic COD 4 czy Bad Company i nie bierzcie pod uwage multi bo nie mam neta podłaczonego pod konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja Ci odpowiem tylko na pytanie o CoD4. To jest gra która przechodzi się raz, po za drugim podejściem jest po prostu nudno. Jeśli chcesz grać tylko w singlu, to ja bym nie brał żadnej z tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 16:40, Steel Dogg napisał:

a tak wogóle to co lepiej kupic COD 4 czy Bad Company i nie bierzcie pod uwage multi
bo nie mam neta podłaczonego pod konsole


Ciężko powiedzieć...Siingle w CoD4 mimo, że widowiskowy i robi wrażenie (szczególnie za pierwszym razem), to jednak jest bardzo krótki. Po przejściu dostaje się bonusowy tryb z graniem na punkty, ale to wciąż ta sama kampania. Z kolei tryb dla pojedynczego gracza w Bad Company jest dłuższy i pozwala nam stworzyć konkretną zadymę, ale w każdej misji robimy praktycznie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo zamieszania jest z PS3, a nie chciałbym się naciąć, więc mam pytanie do znawców tematu :) Które wersje PS3 są kompatybilne wstecz z grami z PS2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:46, Rumcajs52 napisał:

>
No to proszę, na amazon.com sixaxis kosztuje jakieś 19 funtów, czyli ok.79zł.


Ee, chcesz kupić Sixaxisa?

Co prawda to Twoja decyzja, ale według mnie będzie ona zła. Przecież od dłuższego czasu na rynku jest już dostępny Dual Shock 3, który został wyposażony w silniczki wibracyjne. Sixaxisa w Polsce dostaniesz bez kłopotu za 90 zł, więc wcale się to nie opłaca. Dual Shock 3 kosztuje u nas około 140-150 zł, nówka oczywiście. Sam niedługo przymierzam się do kupna, ale będzie to wymagało poświęcenia jednej, nowszej gry. Cóż, czasem trzeba, ale rozgrywka we dwóch przy jednej konsoli to czysta przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 17:10, master matrox napisał:


No jasne, ja chcę sixaxisa, on jest taki sexy czarny, ma 2 fajne gałeczki i w ogóle ;D Problem w tym że nie mam PS3 :P Odpowiadałem na posta 4YoU, ja wolę mojego pada z x360 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się