Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2008 o 19:55, Rumcajs52 napisał:

>
To może ty ze mną zagrasz co-op? :D


Ale teraz nie będę miał czasu. Wiesz, nowe liceum, zawiązywanie znajomości (nikogo nie znam z mojej klasy), nauka... Granie może poczekać. Jednak w weekend dam ci znać co i jak :-). Jeżeli będe miał czas i chęci to chętnie poprzechodziłbym trochę na Legendary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż a gra ktoś multi w Battlefield: Bad Company ? ( PS3 )
Bo do mnie na dniach powinna dojśc paczka z "Kompanią" więc myśle, że single padnie bardzo szybko nawet na normal ( najwyzszy stopien, przynajmniej w demie ) więc potem zacznie sie zabawa po sieci, a zawsze ze znajomymi
z gram lepiej pograc ;)

Jak coś to po multi mogę się ustawić tez na :
Metal Gear Solid 4
Grand Theft Auto IV
Soul Calibur 4
Skate
Chętni ? ;> Moje PsID : krak2610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 22:12, krak2610 napisał:

Soul Calibur 4

Mam pytanie do Ciebie.
Jak Ci chodzi SC4 online?

Bo mi strasznie lagują walki, opóźnienie jest od około 1.5 do 2 sekundy -_-
Chyba nie muszę mówić, że w bijatyce to ogromna strata czasu.

Praktycznie nie da się grać normalnie, nie jestem pewny czy inni ludzie też tak mają, ale sądzę że tak, bo królują postacie z szybkimi atakami, a takiego Astaroth''a to już raczej nie uświadczysz.

Dla mnie tryb online w SC4 to po prostu porażka...chociaż od początku byłem sceptyczny do tego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydawało, że skoro SC4 jest bijatyką, to powinien być skierowany głównie pod mutli, a opóźnienia powinny być spowodowane twoim łączem, bo wątpię by taka gra miała takiego bug''a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 06:39, Łeber napisał:

Mnie się wydawało, że skoro SC4 jest bijatyką, to powinien być skierowany głównie pod
mutli, a opóźnienia powinny być spowodowane twoim łączem, bo wątpię by taka gra miała
takiego bug''a. ;)


Bijatyki są skierowane głównie pod granie na jednym TV. Online dopiero niedawno zaczęto dokładać do bijatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 22:12, krak2610 napisał:

Coż a gra ktoś multi w Battlefield: Bad Company ? ( PS3 )

Gram :)

Dnia 01.09.2008 o 22:12, krak2610 napisał:

Jak coś to po multi mogę się ustawić tez na :
Metal Gear Solid 4

Okej

Dnia 01.09.2008 o 22:12, krak2610 napisał:

Grand Theft Auto IV

Okej

Dnia 01.09.2008 o 22:12, krak2610 napisał:

Soul Calibur 4

Okej

Dnia 01.09.2008 o 22:12, krak2610 napisał:

Skate

Niestety, pozbyłem się :P

Tylko umówimy się wieczorem, albo jutro, bo w tej chwili nie za bardzo mam czas. Napisz komenta na GSie, zagadaj na GG, wyślij wiadomość na PSN... Albo odpisz tutaj, jakoś się zgadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 06:39, Łeber napisał:

Mnie się wydawało, że skoro SC4 jest bijatyką, to powinien być skierowany głównie pod
mutli,

Pod multi istotnie...ale nie internetowe tylko przy jednym TV z kumplem(jak już zresztą zauważył rob300i).

Dnia 02.09.2008 o 06:39, Łeber napisał:

a opóźnienia powinny być spowodowane twoim łączem, bo wątpię by taka gra miała
takiego bug''a. ;)

No i właśnie nie wiem jak to jest, dlatego to pytanie.
Jak już pisałem, odnoszę wrażenie, że nie tylko ja tak mam.

A nawet jeśli to wina mojego łącza, to dlaczego taki Warhawk czy Resistance działają dobrze?? O innych grach nie wspominając..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 22:34, Konował napisał:


> Soul Calibur 4
Mam pytanie do Ciebie.
Jak Ci chodzi SC4 online?

Bo mi strasznie lagują walki, opóźnienie jest od około 1.5 do 2 sekundy -_-
Chyba nie muszę mówić, że w bijatyce to ogromna strata czasu.

Praktycznie nie da się grać normalnie, nie jestem pewny czy inni ludzie też tak mają,
ale sądzę że tak, bo królują postacie z szybkimi atakami, a takiego Astaroth''a to już
raczej nie uświadczysz.

Dla mnie tryb online w SC4 to po prostu porażka...chociaż od początku byłem sceptyczny
do tego pomysłu.

U mnie wszystko śmiga bez zarzutów ( neo 512 ) , może poprostu wchodzisz na zbyt daleko oddalone gry?
Jak wchodzisz na gre to staraj sie wybierac tylko te najlepsze jakościowo połączenia i nie powinnieneś mieć żadnych lagów :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 12:15, Emeraldar napisał:

> Coż a gra ktoś multi w Battlefield: Bad Company ? ( PS3 )
Gram :)
> Jak coś to po multi mogę się ustawić tez na :
> Metal Gear Solid 4
Okej
> Grand Theft Auto IV
Okej
> Soul Calibur 4
Okej
> Skate
Niestety, pozbyłem się :P

Tylko umówimy się wieczorem, albo jutro, bo w tej chwili nie za bardzo mam czas. Napisz
komenta na GSie, zagadaj na GG, wyślij wiadomość na PSN... Albo odpisz tutaj, jakoś się
zgadamy :)


Wal do mnie na PSN to jak będziesz online to się odezwe i coś sie pogra.
PSN ID: krak2610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.giery.eu/news/xbox-360-niemal%C5%BCe-bliski-granich-swych-mo%C5%BCliwo%C5 %9Bci-11245

Ja myślę że i tak będzie się jeszcze trzymał ale z grafiką lepszą już koniec. Teraz tylko optymalizacja. Ale i tak już długo się trzyma.

http://www.giery.eu/news/playstation-3-dostanie-ekskluzywne-dodatk i-do-mirrors-edge-11227

Tak jak już mówiono. PS3 dopiero się rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 13:18, Meykan napisał:

http://www.giery.eu/news/xbox-360-niemal%C5%BCe-bliski-granich-swych-mo%C5%BCliwo%C5
%9Bci-11245

Ja myślę że i tak będzie się jeszcze trzymał ale z grafiką lepszą już koniec. Teraz tylko
optymalizacja. Ale i tak już długo się trzyma.

Najważniejsze są gry ,nie jakość grafiki .Nie wystarczy taka grafika jaka obecnie jest osiągnięta ? Nie ma na co narzekać przy HD TV a w konsoli za 1000zł nie wiem ,czego można jeszcze oczekiwać po 3 latach na rynku .Myślę ,że jeszcze ten wielordzeniowy procek może być wykorzystany np. do obłędnej fizyki lub animacji .Zauważ ,że pod względem graficznym PS3 wcale nie odbiega od X360 .A jak jest z grami widzimy wszyscy.

Dnia 03.09.2008 o 13:18, Meykan napisał:

Bo Sony wyłorzyło siano na DLC .Wielkie mi co .Mam przypominać ,co zapowiadano jako DLC do GTA IV i na jaką platformę na wyłączność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 13:24, jackass napisał:

Bo Sony wyłorzyło siano na DLC .Wielkie mi co .Mam przypominać ,co zapowiadano jako DLC
do GTA IV i na jaką platformę na wyłączność?

No co? M$ wyłożył siano, tak jak teraz to robi Sony? Co w tym złego?

Albo jak M$ chciał zapłacił Capcom za to że RE5 miał być przez jakiś czas na X360?

Przecież u wszystkich firm wszystko kręci się wokół pieniędzy więc co się tak bulwersujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w zupełności wystarcza poziom graficzny prezentowany przez obecne konsole, ale jestem pewien, że jeszcze sporo da się z nich wycisnąć. Poza tym bardzo sceptycznie podchodzę do oświadczeń różnych developerów, że niby "wykorzystaliśmy dopiero 30% mocy PS3", albo "zasoby X360 są już na wyczerpaniu." Tak w ogóle, to nie mamy nawet pewności, czy oni rzeczywiście to powiedzieli, czy to może nadinterpretacja osoby przeprowadzającej wywiad, a samym cytowanym nie chce się już nawet tego korygować. Różne dziwne rzeczy dzieją się tam, gdzie chodzi o grubą kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 13:18, Meykan napisał:

Ja myślę że i tak będzie się jeszcze trzymał ale z grafiką lepszą już koniec. Teraz tylko
optymalizacja. Ale i tak już długo się trzyma.


Wiesz, gry i tak moim zdaniem nadal będą dobrze wyglądać. Owszem, poziom graficzny ciągle się zmienia, ale na korzyść. Producenci na pewno znajdą jakiś sposób, by jeszcze lepiej wykorzystać sprzęt, który jest w tej platformie. Co prawda nie będzie to dużo, ale konsolka niestety ma już kilka lat.

Dnia 03.09.2008 o 13:18, Meykan napisał:

http://www.giery.eu/news/playstation-3-dostanie-ekskluzywne-dodatk i-do-mirrors-edge-11227

Tak jak już mówiono. PS3 dopiero się rozkręca.


No no, widać że Sony co raz bardziej wspiera developerów. Taka wiadomość szczerze mówiąc mnie cieszy. Sony ostatnio mówiło, że zamierza bardziej wspierać producentów gier - także pod względem finansowym. I to mi się podoba, bo oznacza to korzyść dla nas - graczy, a także większą konkurencję wśród producentów, no i oczywiście - co raz lepsze rzeczy dla nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:20, FerraEnzo napisał:

Proste pytanko:))
Colin Dirt czy Burnout Paradise??

Ale pewnie odpowiedź już chcesz dłuższą.

No Burnout Paradise to naprawdę dobra wyścigówka. Jest w niej pełno swobody można jeździć po mieście. Te wgniecenia karoserii jak się wgniatasz w ścianę jak gąbka są po prostu wyśmienite.

Cilin Dirt nie grałem ale to tory wyścigowe a takich gier jest pełno.

Weź lepiej Burnouta bo on ze swojego gatunku się wyróżnia. Mało jest takich ścigałek że można doszczętnie samochód zniszczyć żeby wyglądał jak za złomowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:31, Rumcajs52 napisał:

>
Tia, Colin(RIP) to tory wyścigowe są :D Przecie to są wyścigi w stylu WRC...


eee i co z tego? Ale są dobrze wykonane. Paradise przez otwarty świat straciło dla mnie "klimat" Burnoutów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Chodzi mi o to że Meykan mówi że DIRT to wyścigi na torach. A to nie prawda, ja tam WRC bardzo lubię, więc IMO bardziej opłaca się brać DIRT...

Szkoda ze nie ma Richard Burns(też RIP :[ ) Rally 2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie błąd moja pomyłka.
Ale wg mnie lepiej jak w ścigałkach jest swoboda.

Ale najlepiej ściągnąć demo i samemu sprawdzić. O ile mi wiadomo to tych dwóch gier jest dostępne demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się