Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2008 o 19:16, krak2610 napisał:

beta a demo to troche co innego.
Beta to gra w fazie beta czyli jeszcze taka nie doszlifowana.
A demo to fragment normalnej wersji gry.
Otwarte bety ftw ;]

Ok rozumiem. Ale to po becie i po premierze gry mogli by wydać demo dla niezdecydowanych. LittleBigPlanet jest dosyć interesującą produkcją ale nie żebym wydał za nią 170zł (lub więcej) nie widząc jej wcześniej. A dema podobno w planach nie ma. A na betę nie udało mi się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:16, Mac Cry napisał:

O lol! xD Kurde, jeszcze trochę, to PS3 z niczym nie zostanie. X360 też mógby się czymś
podzielic ;]

Ale M$ to chamy i wszystko za pomocą kasy załatwia :P

Mi tam to nie przeszkadza. Jednak do MGS4 jest jeden warunek KONIECZNA ZNAJOMOŚĆ SERII. Pewnie posiadacze X360 wezmą ją za kolejną grę akcji i się zawiodą bo niczego nie rozumieją nie grając w poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugi post pod rząd.
Ale zdaje mi się że ten news to fake.

Dlaczego u góry na pudełku piszę only on Xbox 360? No i se koleś podał do jakieś tam strony linka. Wszystko po chińsku i pewnie wiedział że i tak nikt nie zrozumie to wrzucił byle co i się cieszy.

Oczywiście to moje zdanie i nie bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:39, Meykan napisał:

Sorki za drugi post pod rząd.
Ale zdaje mi się że ten news to fake.

Dlaczego u góry na pudełku piszę only on Xbox 360? No i se koleś podał do jakieś tam
strony linka. Wszystko po chińsku i pewnie wiedział że i tak nikt nie zrozumie to wrzucił
byle co i się cieszy.

Oczywiście to moje zdanie i nie bić.


Faktycznie coś tam takiego na tej stronie jest napisane. Nie, nie znam japońskiego, znam Google Translate ;)

http://www.tinyurl.pl?JI8AZx03

Edit: Wiem, że kulawe to tłumaczenie (bardzo), ale przynajmniej nie okazało się, że to stronka o gotowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:39, Meykan napisał:

Dlaczego u góry na pudełku piszę only on Xbox 360? No i se koleś podał do jakieś tam
strony linka. Wszystko po chińsku i pewnie wiedział że i tak nikt nie zrozumie to wrzucił
byle co i się cieszy.

OMG. To pudełko to tylko ilustracja do newsa, widziałeś gdzieś w newsie wzmiankę o pokazaniu pudełka? Nie? To się nie pucuj od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:39, Meykan napisał:

Sorki za drugi post pod rząd.
Ale zdaje mi się że ten news to fake.

Co najwyżej plota

Dnia 14.10.2008 o 22:39, Meykan napisał:


Dlaczego u góry na pudełku piszę only on Xbox 360? No i se koleś podał do jakieś tam
strony linka. Wszystko po chińsku i pewnie wiedział że i tak nikt nie zrozumie to wrzucił
byle co i się cieszy.

Bo japońskie źródło jest oficjalnym i najbardziej rzetelnym ,oryginalnym ,choć absurdalnym .Co do pudełka to przecież nie jest to oficjalna wizualizacja pudełka ,tylko samoróbka na potrzebę newsa.

Dnia 14.10.2008 o 22:39, Meykan napisał:


Oczywiście to moje zdanie i nie bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:20, Meykan napisał:

Mi tam to nie przeszkadza. Jednak do MGS4 jest jeden warunek KONIECZNA ZNAJOMOŚĆ SERII.
Pewnie posiadacze X360 wezmą ją za kolejną grę akcji i się zawiodą bo niczego nie rozumieją
nie grając w poprzedniczki.

Aha spoko. Czyli posiadacze X360 nie mogli mieć wcześniej PSX i PS2? Fajne rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 23:22, mcQba napisał:

> Mi tam to nie przeszkadza. Jednak do MGS4 jest jeden warunek KONIECZNA ZNAJOMOŚĆ
SERII.
> Pewnie posiadacze X360 wezmą ją za kolejną grę akcji i się zawiodą bo niczego nie
rozumieją
> nie grając w poprzedniczki.
>
Aha spoko. Czyli posiadacze X360 nie mogli mieć wcześniej PSX i PS2? Fajne rozumowanie.

Nie, tylko ci co mają X360 zbytnio raczej z nim nie obcowali. Ale oczywiście może być tak że z PS przeszli na Xbox nie przeczę.

PS. Dla większości graczy którzy byli cały czas przy PC, X360 zazwyczaj jest pierwszą konsolą między innymi dlatego że jest tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież mówiłem że to moje zdanie. Jak chcesz wyraź swoje krytykować go nie będę.

A jeśli masz tylko upominać użytkowników to se daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 23:24, Meykan napisał:

Nie, tylko ci co mają X360 zbytnio raczej z nim nie obcowali. Ale oczywiście może być
tak że z PS przeszli na Xbox nie przeczę.

"Raczej" :/ Ale pewien nie jesteś? Może eot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wpis jest Tapczana, który z krzaczkami miał nie jeden kontakt i skoro napisał, że na tamtej stronie tak pisze, to lepiej mu wierzyć, bo z dwojga osób to on lepiej to przetłumaczy, niż my xD Pudełko to tylko grafika do newsa - takich fake boxów wyszło mnóstwo, jak ten gdzie MGS był na 12 bodajże płytach :p

EDIT: i tym sposobem zapomniałem dodać, że proponuje EOT na tym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 12:19, Ceteris Paribus napisał:

Jak uruchomić mokrofon na x360? Od wczoraj gram na live, glos przeciwników jest, ale
slyszanyw TV zamiast w headsecie.


gdzieś w opcjach jest ustawienia headsetu tam wszystko możesz zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się