Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 12:30, syriusz.b napisał:

> Jak uruchomić mokrofon na x360? Od wczoraj gram na live, glos przeciwników jest,
ale
> slyszanyw TV zamiast w headsecie.

gdzieś w opcjach jest ustawienia headsetu tam wszystko możesz zmienić...


ok, to poszukam jeszze raz bo ostatnio cos nei moglem nic znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:11, jackass napisał:

http://polygamia.pl/kupic-ps3-dla-mgs4-a-po-co-star-ocean-tez-nie-tylko-na-360
BUAH AHAHAAAA! HA ! HA !
MGS4 czyżby również na 360?


Odkąd zapowiedziano Final Fantasy XIII na Xboxa 360, to nic mnie już nie zdziwi.

Co prawda Metal Gear Solid 4 jest głównym exclusivem na PS3, ale mimo wszystko wiadomość jednego z pracowników Konami mówi sama za siebie. Wiadomo, że na chwilę obecną to jedynie plotka, ale co się z tą wiadomością stanie w przyszłości, to nikt tego nie wie. Czy przeistoczy się w fakt, czy nadal zostanie plotką, to czas pokaże.

Odkąd Ken Kutargi oraz Phill Harrison odeszli z Sony, sytuacja tej firmy ma się co raz gorzej. Nie jestem przeciwnikiem tego, aby gry wychodziły na kilku platformach, ale mimo wszystko jedna platforma powinna mieć w swojej ofercie także tytuły ekskluzywne, które przemawiałyby za zakupem tego sprzętu. Ostatnio Namco Bandai ogłosiło na targach TGS, że Tekken 6 - czyli bijatyka od lat związana ze sprzętem Sony (były jakieś tam wersje na Gameboya, czy na coś, ale to pomijam) traci swoją "ekskluzywność". Kurcze, Sony mając od tylu lat takiego killera powinno zrobić wszystko, by nadal go utrzymać. Microsoft jakoś potrafi to robić, a nawet jak widać po tym przykładzie - odbierać innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:40, master matrox napisał:

Co prawda Metal Gear Solid 4 jest głównym exclusivem na PS3,


Nie zapominaj o God of War 3 :). Dla tej gry pewnie wieeeelu ludzi zakupi specjalnie PS3 :). IMHO to jest największy exclusive na PS3. No i nie ma możliwości żeby wyszło na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak się wam sprawuje Firmware 2.50??
Ktoś miał jakieś problemy? Mi się podoba i żadnych problemów nie miałem.

Aporo ktoś wie o tym patchu do Bad Company? Mają być dwie nowe mapy i tak się zastanawiam kiedy to będzie.

Aa no MGS4 na X360 już mówiłem może być ale,...ta gra raczej na 1xDVD nie wyjdzie Dwuwarstwowej też nie, dwustronnej też raczej nie. Ale znając M$ pewnie coś wymyśli. Albo po prostu będzie 2xDVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest leniwy to potem płacze, że mu Blu-Ray za mało - a przy odrobinie starań, tak jak powiedziałeś, na 2x DVD się zmieści co trzeba.
Z resztą... może nie chodzi o MGS 4, tylko o MGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:35, Meykan napisał:

I jak się wam sprawuje Firmware 2.50??
Ktoś miał jakieś problemy? Mi się podoba i żadnych problemów nie miałem.

Ja własnie zaczynam ściągać, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
Ile czasu Ci sie to ściągało?

Dnia 15.10.2008 o 16:35, Meykan napisał:

Aporo ktoś wie o tym patchu do Bad Company? Mają być dwie nowe mapy i tak się zastanawiam
kiedy to będzie.

Też własnie czekam na tego patcha ale żadnych informacji nie posiadam :(

Dnia 15.10.2008 o 16:35, Meykan napisał:

Aa no MGS4 na X360 już mówiłem może być ale,...ta gra raczej na 1xDVD nie wyjdzie Dwuwarstwowej
też nie, dwustronnej też raczej nie. Ale znając M$ pewnie coś wymyśli. Albo po prostu
będzie 2xDVD

Pożyjemy zobaczymy...

EDIT:O pierwsze kłopoty, net mi siadł i teraz się do PSN nie moge zalogować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:45, krak2610 napisał:

> I jak się wam sprawuje Firmware 2.50??
> Ktoś miał jakieś problemy? Mi się podoba i żadnych problemów nie miałem.
>
Ja własnie zaczynam ściągać, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
Ile czasu Ci sie to ściągało?

Ee przy łączu 1Mb/s ściągało mi się 5-10 minut do 60% a potem pofrunął jak strzała do 100% w kilka sekund. Nie wiem czemu tak jest ale jest wszystko dobrze zainstalowane.

Net ci siadł o kurczę mam nadzieje że to tylko chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:37, WorldWar3PL napisał:

Z resztą... może nie chodzi o MGS 4, tylko o MGO?


W artykule mówią o MGS4. Może naprawdę jest tak jak napisali - kwestią jest nie "czy wydadzą?", tylko "kiedy?". Jeśli tak to posiadacze X360 się ucieszą, a posiadacze PS3... Nic nie stracą, nadal będą mieli MGSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:35, Meykan napisał:

I jak się wam sprawuje Firmware 2.50??
Ktoś miał jakieś problemy? Mi się podoba i żadnych problemów nie miałem.


U mnie podobnie.

Wszystko działa sprawnie, jest kilka tych nowych funkcji, ale nic wielkiego FW 2.50 nie wnosi. Miało być robienie screenshotów podczas gry, ale chyba żadna tego nie obsługuje - pora czekać na kolejne aktualizacje i wiadomości od Sony. Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale według mnie ikonki graficzne na Playstation Store znacznie szybciej się ładują - też macie takie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Sony zdaje mi się że o tym mówiło że ikony się szybciej ładują.

Do reszty
Na necie czytałem że demo Mirror''s Egde na X360 i PS3 pojawi się już 6 listopada. Nic nie wiadomo o wersji PC.
Nie mogę się doczekać bo gra nieźle się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Monopoly na konsolach?
IMO lepiej kupić wersję papierową - większa frajda (sam posiadam). A cena 179 zł (na gramie) to lekka przesada za (wspaniałą) grę planszową przełożoną do świata zabawy wirtualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 12:30, syriusz.b napisał:

> Jak uruchomić mokrofon na x360? Od wczoraj gram na live, glos przeciwników jest,
ale
> slyszanyw TV zamiast w headsecie.

gdzieś w opcjach jest ustawienia headsetu tam wszystko możesz zmienić...


Możesz podać dokłądnie gdzie mam wejsc by uaktywnic mikrofon i słyszeć g łos w headsecie, a nie w TV bo nic nie mogę znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podpinasz headset do wejścia w padzie, poprawnie? ;-)
Jeżeli masz polski język dashboarda, wciśnij Xbox Guide Button (środkowy przycisk na padzie) i wejdź w Ustawienia Osobiste - tam wybierz Głos i ustaw co trzeba :) Możesz ustawić tam głos innych graczy w taki sposób, że będzie słychać je tylko w telewizorze, i w TV i w słuchawkach, tylko w słuchawkach albo... wcale.
Poza tym, masz takie pokrętełko (w nowszych headsetach na padzie, w starszych przy złączu) regulujące głośność - może słuchawki są ściszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w MM. Grafika na PS3 FIFY była bajeczna, natomiast na Xbox360 grałem w demo PES i szczerze bardzo się zawiodłem. Grafika była do du** Naprawdę nie spodziewałem się czegoś tak okropnego. Niestety innych demek na X nie udało mi się odpalić... ;/ Czy mółby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego była taka grafa na Xsie? Może taka jest w demie PES`a? Bomocno zastanawiam się nad zakupem konsoli i mimo wszystko liczę na b. dobrą grafę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodze tam, głośność jest na 10, mikrofon nie jest wyciszony i zaznaczone odttwarzanie przez słuchawki. Pokretlem krece i w lewo i w prawo i nic. Pad jest raczje dobrz podlaczony, jack i tamte wypustki sa na swooim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:02, Xlol1 napisał:

Byłem dziś w MM. Grafika na PS3 FIFY była bajeczna, natomiast na Xbox360 grałem w demo
PES i szczerze bardzo się zawiodłem. Grafika była do du** Naprawdę nie spodziewałem się
czegoś tak okropnego. Niestety innych demek na X nie udało mi się odpalić... ;/ Czy mółby
mi ktoś wytłumaczyć dlaczego była taka grafa na Xsie? Może taka jest w demie PES`a? Bomocno
zastanawiam się nad zakupem konsoli i mimo wszystko liczę na b. dobrą grafę....

Ja na twoim miejscu wybrał bym fife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:29, WorldWar3PL napisał:

Zgadza się, PES po prostu nie dorównuje grafiką nowej FIFIE :)



Nie, źle mnie zrozumieliście ;] Dla mnie FIFA to król od zawsze ;D Chodzi o to że na PS3 grałem w FIFE a na X w PES, i na playu była śliczna grafa a na X brzdka. I teraz nie wiem czy to wina że konsola ma gorszą grafę czy po prostu PES tak samo wygladał by na playu, a FIFA na X?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spróbowałeś po prostu odłączyć i podłączyć znowu headset od pada? :)
Bo skoro słyszę o ''wypustkach'' to podejrzewam, że masz starszą wersję headseta, czyli jak masz Premium to z 20 GB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się