Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 15:18, master matrox napisał:

> A czym różni się od wersji 40GB oprócz dodawanego Dual Shock 3 i większego dysku?


Niczym więcej. Różnicą są tylko te dwie rzeczy. Zapewne jedynie mogło ulec zmianie chłodzenie,
bo raczej na pewno je poprawili. W listopadzie na rynek wkracza model 160GB.

A czy ten model wprowadzi jakies zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. RRoD jest objęty 3 letnią gwarancją.
2. MS Points - kupujesz zdrapki i wklepujesz je na swoim koncie w XBL. Kupujesz za nie gry na XBL Arcade, jakieś dodatkowe DLC do gier etc.
3. Przygodówki - Fable 2, Banjo-Kazooie, Blue Dragon, DMC 4. To jest parę przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 15:35, SoriusH napisał:

1. RRoD jest objęty 3 letnią gwarancją.
2. MS Points - kupujesz zdrapki i wklepujesz je na swoim koncie w XBL. Kupujesz za nie
gry na XBL Arcade, jakieś dodatkowe DLC do gier etc.
3. Przygodówki - Fable 2, Banjo-Kazooie, Blue Dragon, DMC 4. To jest parę przykładów.

Fable to rpg jak dla mnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 15:35, SoriusH napisał:

3. Przygodówki - Fable 2, Banjo-Kazooie, Blue Dragon, DMC 4. To jest parę przykładów.


Ee...Fable 2- rpg, Blue Dragon- cRPG, DMC4- Hack & Slash...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmmm... Może jednak źle z tym Blue Dragon, ale z resztą - IMO to są przygodówki. Wielkiego wysypu gier typu Crash, Ratchet&Clank i innych podobnych na X360 nie ma.

krak2610:
Fable to coś pośredniego pomiędzy RPG a slasherem, ze "zbierajkami" z platformówek (pkt. dośw.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś braki jak widzę. Fable to po prostu aRPG. Blue Dragon to jRPG, a reszta to..., cholera, jakie znowu przygodówki? Są to zwykłe zręcznościówki i tyle. Gdzie w DMC4 rozwiązujesz jakieś skomplikowane zagadki? Reprezentami przygodówek, mój panie, są między innym Syberia, CSI czy Broken Sword. I na konsole praktycznie takich nie ma... (nie licząc paru wyjątków, np. CSI, które ponoc jest słabe na X360)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przygodówka niekoniecznie musi składać się z samych zagadek. W świecie gier funkcjonuje tak jak mówisz. Ale każdy może mieć o tym odmienną opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie. Jak każdy może miec odmienną opinię na temat gatunku gry? Dla jednego Age of Empires to RTS a dla drugiego przygodówka? Nie, to jest RTS koniec, kropka. Fakt, są gry, które ciężko gdzieś umieścic (np. Spore), ale jak można pisac, że zwykła sieka to przygodówka. Gdyby wszyscy mieli takie same zdanie na ten temat to zapanowałby chaos i zagłada świata. Proponuję porzeczytac... :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_przygodowa

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hac k_and_slash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o różnice w całym przemyśle. Nikt Ci nie powie przecież, że AoE to przygodówka. Są gry, które są mieszankami gdzie trudno jest określić jaki to gatunek. Fable - elementy RPG, slashera itd. Można to nazwać Action RPG lub slasher z elementami RPG. DMC - gra zręcznościowa z elementami platformówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, jak ciężko się z tobą pisze! Przecież na początku zupełnie coś innego pisałeś! Fakt, teraz masz rację, ale, kurde, zastanów się zanim berednie zaczniesz pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:48, Mac Cry napisał:

Ach, jak ciężko się z tobą pisze! Przecież na początku zupełnie coś innego pisałeś! Fakt,
teraz masz rację, ale, kurde, zastanów się zanim berednie zaczniesz pisac...


Następnym razem zastanowię się nim zacznę cokolwiek mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile będzie kosztowała wysyłka konsoli (nintendo ds) z USA jeśli zakupię ją na Amazon.com? I czy jest to bezpieczne, ile by to kosztowało, ile trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 18:37, Memorr napisał:

Gdzie moge kupic dlugi okolo 5m kabel Ethernet??? bo takie odlaczanie neta od PC,przenoszenie
liveboxa,podlaczanie do X360 mnie troszke meczy;P


Praktycznie w każdym sklepie komputerowym Ci skręcą:) Na metry się kupuje. Są też gotowe, ale zazwyczaj drożej to wychodzi. Ale jeśli nie zamierzasz wychodzić z domu, to ja np. kupiłem dwa kable w Komputroniku, ale to dlatego że brałem akurat inne rzeczy, samych kabelków nie opłaca się brać z neta. Szkoda kasy na przesyłkę dla takiego drobiazgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 18:37, Memorr napisał:

Gdzie moge kupic dlugi okolo 5m kabel Ethernet??? bo takie odlaczanie neta od PC,przenoszenie
liveboxa,podlaczanie do X360 mnie troszke meczy;P


W sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy 16 a 23 października ściągnijcie Z PSS theme Killzone 2 Multiplayer, osoby które ściągną mają szanse na klucz do bety Killzone 2. :] Aaa jak ktoś będzie mieć na zbyciu to jestem chętny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:30, krak2610 napisał:

Pomiędzy 16 a 23 października ściągnijćie Z PSS theme Killzone 2 Multiplayer, osoby
które ściągną mają szanse na klucz do bety Killzone 2. :] Aaa jak ktoś będzie mieć na
zbyciu to jestem chętny ;D

Oo no to się wycwanili.
No to ja pobiorę to oni automatycznie już wiedzą jak mam mail więc mam nadzieje że mi go dadzą.

Bo właśnie tak mówię Killzone theme "multiplayer"?? Dlaczego multiplayer? Teraz już wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:32, Meykan napisał:

> Pomiędzy 16 a 23 października ściągnijćie Z PSS theme Killzone 2 Multiplayer, osoby

> które ściągną mają szanse na klucz do bety Killzone 2. :] Aaa jak ktoś będzie mieć
na
> zbyciu to jestem chętny ;D
Oo no to się wycwanili.
No to ja pobiorę to oni automatycznie już wiedzą jak mam mail więc mam nadzieje że mi
go dadzą.

Bo właśnie tak mówię Killzone theme "multiplayer"?? Dlaczego multiplayer? Teraz już wszystko
jasne.


Multiplayer pewnie dlatego, że jakiś czas temu był dostępny theme z Killzone 2 tyle że nie Multi więc inaczej nazwali pewnie ^^
EDIT
BTW: Hehe własnie wyczytałem na oficjalnym forum Ps3 w Stanach, że narazie ten Theme dostępny tylko na Europejskim PSS :P Chyba pierwszy raz dostaliśmy coś wcześniej niż Amerykańce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zassałem w czwartek, może się załapię. Trzymam za wszystkich zasysaczy chętnych do zagrania w multi Killzona 2 kciuki, a przede wszystkim za siebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się