Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2007 o 21:54, WorldWar3PL napisał:

Czyli to, że gwarancja na podstawie paragonu to wsio dobrze, tak? No... to czekam na paczkę
:) Dzięki.

jak z tym paragonem jest to ja ci nie powiem. niech się ktoś kto wysyłał konsolę do naprawy wypowie, ale podejrzewam, że nie chcą od ciebie niczego oprócz konsoli, którą w wypadku reklamacji trzeba zarejestrować na tej infolinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 22:31, penny napisał:

> Czyli to, że gwarancja na podstawie paragonu to wsio dobrze, tak? No... to czekam na paczkę

> :) Dzięki.
jak z tym paragonem jest to ja ci nie powiem. niech się ktoś kto wysyłał konsolę do naprawy
wypowie, ale podejrzewam, że nie chcą od ciebie niczego oprócz konsoli, którą w wypadku reklamacji
trzeba zarejestrować na tej infolinii.


Dokładnie tak jak mówisz dzwonisz na polską infolinie i jedyne co od ciebie wymagają to numer seryjny konsoli i oczywiście adres mnie nawet nie zapytali o paragon nie pytają nawet czy konsola została zakupina w polsce czy w innym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 22:37, cartheone napisał:

Dokładnie tak jak mówisz dzwonisz na polską infolinie i jedyne co od ciebie wymagają to numer
seryjny konsoli i oczywiście adres mnie nawet nie zapytali o paragon nie pytają nawet czy konsola
została zakupina w polsce czy w innym kraju.

hehe, bo dla nich to przecież żadna różnica, skoro przejmują na siebie wszelkie obowiązki związane z naprawą sprzętu. przynajmniej jakaś jedna z niewielu normalnie myślących firm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem PS3 [jestem zadowolony z grafiki], ale mmam tylko 3 gry , bo są strasznie drogie.Wie ktoś gdzie można kupić je taniej [bo na allegro to nie kupuje]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 23:05, krzykos napisał:

Ja niedawno kupiłem PS3 [jestem zadowolony z grafiki], ale mmam tylko 3 gry , bo są strasznie
drogie.Wie ktoś gdzie można kupić je taniej [bo na allegro to nie kupuje]


no, a ja cię zmartwię - allegro jest najtańsze! Nawet nówki kosztują taniej w większości przypadków... Sam byłem negatywnie nastawiony do allegro, ale od kąd mam xboxa 360 to zazwyczaj tam gry kupuje - trzeba tylko dobrze szukać. Ewentualnie poszukaj tu, pamiętam, że ten sklep miał dość tanie gry: http://www.sklep.psxextreme.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 09:39, syriusz.b napisał:

> Ja niedawno kupiłem PS3 [jestem zadowolony z grafiki], ale mmam tylko 3 gry , bo są strasznie

> drogie.Wie ktoś gdzie można kupić je taniej [bo na allegro to nie kupuje]

no, a ja cię zmartwię - allegro jest najtańsze! Nawet nówki kosztują taniej w większości przypadków...
Sam byłem negatywnie nastawiony do allegro, ale od kąd mam xboxa 360 to zazwyczaj tam gry kupuje
- trzeba tylko dobrze szukać. Ewentualnie poszukaj tu, pamiętam, że ten sklep miał dość tanie
gry: http://www.sklep.psxextreme.pl/


ok dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 23:05, krzykos napisał:

Ja niedawno kupiłem PS3 [jestem zadowolony z grafiki], ale mmam tylko 3 gry , bo są strasznie
drogie.Wie ktoś gdzie można kupić je taniej [bo na allegro to nie kupuje]


No to zazdroszczę, a jakie masz gierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się uważnie padowi z klawiaturką do X360 i pewnie jak większość z was doszedłem do wniosku, iż klawiaturka jest... doczepiana. Ciekawe ile kosztuje - znając M$ będą w stanie za to 50-100 zł wycisnąć od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:34, WorldWar3PL napisał:

Przyjrzałem się uważnie padowi z klawiaturką do X360 i pewnie jak większość z was doszedłem
do wniosku, iż klawiaturka jest... doczepiana. Ciekawe ile kosztuje - znając M$ będą w stanie
za to 50-100 zł wycisnąć od nas.


50 zł nie byłoby jeszcze tak żle żeby nie chcieli ze 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:34, WorldWar3PL napisał:

Przyjrzałem się uważnie padowi z klawiaturką do X360 i pewnie jak większość z was doszedłem
do wniosku, iż klawiaturka jest... doczepiana. Ciekawe ile kosztuje - znając M$ będą w stanie
za to 50-100 zł wycisnąć od nas.


stawiam 149,90... M$ nie równa się tanio :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:58, WorldWar3PL napisał:

Jakim cudem sama klawiaturka do pada ma kosztować tyle co pad? To by było już totalne przegięcie,
według mnie :>


takim cudem, że M$ zrobi taki myk, że przed premierą klawy itp. obniży ceny padów o jakieś 20 zł co już będzie niższe od nakładki... poza tym 149 to chyba przewodowy kosztuje, wiec i tak bd tańsze od bezprzewodowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ludziska:P Mam xboxa ale coraz bardziej zastanawiam sie nad PS3. Czy wsyztskie gry z PS2 mozna odpalic na 3? Tzn odpalic i zeby dzialaly, nie jak w przypadku xboxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:02, ThoruS napisał:

Słuchajcie ludziska:P Mam xboxa ale coraz bardziej zastanawiam sie nad PS3. Czy wsyztskie gry
z PS2 mozna odpalic na 3? Tzn odpalic i zeby dzialaly, nie jak w przypadku xboxa:)


z tego co mi wiadomo to X360 lepiej odpala gry z xboxa, niż Ps3 z Ps2 .. Nie mogę ci powiedzieć na 100%, ale były przed premierą PS3 newsy o tym, że wersja Europejska będzie okrojona i będzie gorsza wsteczna kompatybilność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:30, syriusz.b napisał:

> Słuchajcie ludziska:P Mam xboxa ale coraz bardziej zastanawiam sie nad PS3. Czy wsyztskie
gry
> z PS2 mozna odpalic na 3? Tzn odpalic i zeby dzialaly, nie jak w przypadku xboxa:)

z tego co mi wiadomo to X360 lepiej odpala gry z xboxa, niż Ps3 z Ps2 .. Nie mogę ci powiedzieć
na 100%, ale były przed premierą PS3 newsy o tym, że wersja Europejska będzie okrojona i będzie
gorsza wsteczna kompatybilność...


Oj to chyba czytać newsów nie umiesz. Co rusz dodawane są nowe gry to wstecznej kompatybilności, a przy okazji nowych firmwarów Sony zmierza do zrobienia pełnej wstecznej kompatybilności z PS2. Co do X360 - widziałem listę gier, jest ich naprawdę mało.
Kupuj PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 14:27, master matrox napisał:

Co rusz dodawane są nowe gry to wstecznej kompatybilności,


Co rusz? Był jeden update.

Dnia 25.04.2007 o 14:27, master matrox napisał:

Sony zmierza do zrobienia pełnej wstecznej kompatybilności z


Sony zmierza do wielu rzeczy, rzadko jednak je osiąga.

Dnia 25.04.2007 o 14:27, master matrox napisał:

Co do X360 - widziałem listę gier, jest ich naprawdę mało.


http://www.xbox.com/en-US/games/backwardcompatibilitygameslist.htm
to jest dla Ciebie mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 16:18, master matrox napisał:


ee sądzę, że jest to porównywalna liczba? Na tej stronie PS3 masz mały trick - podział na alfabet - wydaje ci się, że więcej i tam jest wszystko większą czcionką co daje nam to, że zajmuje więcej miejsca, a na stronie X360 masz wszystko wypisane pod sobą w efekcie pewnikiem liczby będą porównywalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się