Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Tak mi źle, tak okropnie - bardzo chciałbym mieć Wii - ta konsolka jest taka urocza i daje tyle zabawy... nie mam pieniędzy - to jest najgorsze.... stoisz w sklepie samo - warto by się zaopiekować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby podać mi linka do jakiejś aukcji na allegro z kup teraz, na której jest kabel oryginalny (M$), który pozwala na podłączenie konsoli do CRT? Bo takiego kabla raczej w Premium nie ma, choć mogę się mylić.
Proszę ładnie, bo sam nie wiem jaki to dokładnie kabel ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:22, Adamzzz napisał:

Tak mi źle, tak okropnie - bardzo chciałbym mieć Wii - ta konsolka jest taka urocza i daje
tyle zabawy... nie mam pieniędzy - to jest najgorsze.... stoisz w sklepie samo - warto by się
zaopiekować....


A propos stanie w sklepach - Empik jest winien temu, że chcę sobie kupić konsolę. ;-) Moje rozterki były nawet powodem napisania wpisu na GS-ie. A dlaczego? Wytłumaczenie poniżej. ;-)


Otóż... wczoraj w Empiku miałem okazję pograć przez kilka godzin - ach. to oczekiwanie na akademię dla abiturientów - na X-Boxie 360 w cudne mordobicie, jakim jest "Dead or Alive 4". Wrażenia?

Przyznam, że bardzo przyjemne. Wręcz zaskakujące! Ciśnie mi się na usta, że konsole właśnie do takiej rozgrywki zostały stworzone. To jest coś, co dla nas - PeCetowców - jest w rzeczywistości niedostępne. Ot tak, zasiąść sobie niezobowiązująco przed telewizorem i sprać kumpla na kwaśne jabłko. Ew. można również zostać spranym, ale lepiej nie wychodzić z takiego pesymistycznego założenia.

Jak się więc zapewne domyślacie - grałem nie sam, lecz w towarzystwie dobrego kumpla. Wessało nas bez reszty! Na tyle, że staliśmy jako te pnie i przez dwie godziny bez opamiętania okładaliśmy po wszystkich witalnych częściach ciała. Próbowaliśmy też swoich sił z samochodówkami, ale tu z kolei konsola odstaje od naszych kochanych blaszaków. Przynajmniej naszym zdaniem.

A wnioski?

Też kilka jest.

Primo, jako się rzekło - taka rozgrywka po prostu wciąga, jak ruchome piaski. Pady są wygodne, sterowanie intuicyjne i po godzinie gry wychodziły nam całkiem eleganckie combosy. Do tego spora dawka rywalizacji i już można by w ten sposób nockę zarwać.

Secundo, całkiem ładnie prezentuję się grafika. Ale... jednak u mnie na kompie lepiej. Taka jest prawda - konsole wbrew pozorom nie odskoczyły od starych dobrych PieCów o kilka lat. Maksymalnie o rok, który i tak już został nadrobiony. Z nawiązką. Modele rzeczywiście prezentują się przepięknie, barwy są ostre, fizyka niczego sobie, ale... wszystko robi sterylne, sztuczne wrażenia. Nie tylko w "Dead or Alive 4", ale też kilku innych tytułach, które dane nam było widzieć. Chciałoby się rzecz, że krawędzie są ostre do przesady. Ale odczucia zdecydowanie pozytywne - tego nic nie zmieni.

Tertio, konsola jest po prostu przeznaczona do grania i to czuć. Wszystko szybko się ładuje, nic nie skacze. Innymi słowy - komfort psychiczny. Sprzętu nie trzeba rozbudowywać i tak naprawdę, jak się raz konsolę kupi, to już nic do niej więcej nie trzeba (zakładając, że ma się dwa pady). Oczywiście, rozmaite bajery można sobie sprawić, ale nie są one niezbędne do gry. Czego nie można powiedzieć o dobrej karcie graficznej do PC-ta, bez której ani rusz.

Summa summarum... Chciałbym mieć konsolę! Piszę to całkowicie szczerze, mając w sercu i pamięci pokaźny bagaż doświadczeń PieCowego fanboy''a. Nadmienię jednak od razu - nie chodzi mi po głowie żaden next-gen. Żal pieniędzy, gdyż nie mam zamiaru wyrzucać na maszynę do gry 1500-2500zł. Trzeba zachować umiar. Ale... Tak sobie myślę i myślę... PS2 (slim) plus drugi pad, plus Tekken 5 to równowartość niecałych 600zł. Czy to się opłaca? IMHO, jak najbardziej! I nie ukrywam - najbliższą wypłatę chyba właśnie na ten rozrywkowy cel przeznaczę.


Pozdrawiam,
KoZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Wii. Czy ktoś mógłby mnie jakośzachęcić, powiedzieć czy warto. WIem ze Wii sprzedaje sięnajlepeij itp, ale czy warto. Jakiś krótki opiś funkcji konsoli też by sięprzydał (jakieś kanały są).

Dzięki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zachować umiar. Ale... Tak sobie myślę i myślę... PS2 (slim) plus drugi pad, plus Tekken

Dnia 27.04.2007 o 21:25, KooZka napisał:

5 to równowartość niecałych 600zł. Czy to się opłaca? IMHO, jak najbardziej! I nie ukrywam
- najbliższą wypłatę chyba właśnie na ten rozrywkowy cel przeznaczę.


Pozdrawiam,
KoZa


Świetny wybór. Ja też kupię sobie Playstation 2 jak tylko będę miał kasę. I też z Tekkenem, gdyż Tekken 3 na PSX to moja ulubiona gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 12:35, master matrox napisał:

Świetny wybór. Ja też kupię sobie Playstation 2 jak tylko będę miał kasę. I też z Tekkenem,
gdyż Tekken 3 na PSX to moja ulubiona gra :)


Tak w sam raz, by się z kumplami odmóżdżyć, nie? ;-) Poza Tekkenem 5, kusi mnie jeszcze Virtua Fighter (chyba 4), gdyż strasznie lubiłem grać w "dwójkę", jak wyszła na pieca przed laty. A też kosztuje chyba nie więcej niż 50zł. Ogólnie uważam, że ceny PS2 i niektórych gier są naprawdę do przyjęcia. Czego nie można powiedzieć niestety o nowościach, pojawiających się na tę platformę, gdyż te nadal chodzą po ok. 200zł...


Pozdrawiam,
KoZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W styczniu kupiłem PS3.I do kwietnia mam tylko 3 gry{na moim gramsajcie pisze jakie] .Dlatego że są strasznie drogie.:{ I myślę że zrobiłem błąd .Mogłem kupiś xboxa lub ps2.I chyba sprzedam PS3 . Więc mam takie pytanie co warto kupić ps2 czy xboxa cena nie gra roli.Tylko cena gier mnie interesuje.Maxymalnie moge zapłacić za gre 150zł czy coś się dobrego znajdzie na konsole xbox.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Tak sobie myślę i myślę... PS2 (slim) plus drugi pad, plus Tekken

Dnia 27.04.2007 o 21:25, KooZka napisał:

5 to równowartość niecałych 600zł. Czy to się opłaca? IMHO, jak najbardziej!


ja planuje zakup ps2 ale tak tanio to niewidzialem??mozna wiedziec gdzie?w empiku przeciez ps2 kosztuje 499 zl a a drugi pad 120zl.To juz jest powyzej 600 a gdzie jeszcze teken?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:07, krzykos napisał:

W styczniu kupiłem PS3.I do kwietnia mam tylko 3 gry{na moim gramsajcie pisze jakie] .Dlatego
że są strasznie drogie.:{ I myślę że zrobiłem błąd .Mogłem kupiś xboxa lub ps2.I chyba sprzedam
PS3 . Więc mam takie pytanie co warto kupić ps2 czy xboxa cena nie gra roli.Tylko cena gier
mnie interesuje.Maxymalnie moge zapłacić za gre 150zł czy coś się dobrego znajdzie na konsole
xbox.???


Błagam, nie rób tego. To będzie Twój błąd życiowy. Pościągaj sobie z Playstation Network jakieś dema/trailery etc., zainstaluj sobie Linuxa, zrób komputer i się ciesz. Trzy gry to mało? Ja na mojego PSXa w ciągu 5 lat miałem około 7 gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać:
Poczekaj jeszcze trochę, kup sobie kolejną gierkę, a zobaczysz - jeszcze w tym roku powinna się ukazać wersja Platinum, gdzie cena gier nie powinna przekraczać 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Tak sobie myślę i myślę... PS2 (slim) plus drugi pad, plus Tekken

Dnia 28.04.2007 o 16:19, żyrafa napisał:

> 5 to równowartość niecałych 600zł. Czy to się opłaca? IMHO, jak najbardziej!

ja planuje zakup ps2 ale tak tanio to niewidzialem??mozna wiedziec gdzie?w empiku przeciez
ps2 kosztuje 499 zl a a drugi pad 120zl.To juz jest powyzej 600 a gdzie jeszcze teken?



Również dołączam się do pytania. Co do ceny pada - na Allegro za 35 zł można nówke kupić, ale bez gwarancji, z gwarancją za około 70 zł, a Tekken 5 to 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:08, master matrox napisał:

z gwarancją za około 70 zł,


orginalnego pada sony? hmm to chyba kupujac w empiku za 119 troche przeplace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:40, master matrox napisał:


dzieki za linki napewno sie przydadza;) kurde nigdy niekupywalem niczego na allegro ale wiedze ze chyba bede musial kupic pierwszy raz:D dziwi mnie to ze oplaca sie im sprzedawac pady 50 zl taniej:/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:20, Konował napisał:

Dziwi mnie że nie kupiłeś sobie Resistance:Fall of Man, chyba najlepsza gra na PS3 zaraz po
Oblivionie.


Haha, Resistance: Fall of Man jedną z najlepszych gier na PS3, teraz to mnie ubawiłeś. R:FoM jest grą średnią, przynajmniej we mnie wzbudziła żadnego zachwytu. Podobnego zdania jest wiele serwis.

Trochę dziwne gra, która światową premierę miała ok. rok temu najlepszą grą na PS3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się