Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2007 o 21:37, xbit71 napisał:

Mam do Was pytanie: kiedy do sprzedaży na terenie Polski wejdzie X360 ELITE? Mam nadzieję,
że przed wakacjami:))


W Europie (w krajach cywilizowanych, do których Polska według M$ się nie zalicza) Elite ma wyjść w listopadzie, a w Polsce to już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 20:41, cartheone napisał:

A jaki nailepiej wybrać ten poziom referencji ja w tej chwili mam na standart ustawione


Ja mam obecnie na tym drugim, środkowym (sorry, dokładnie nie pamiętam, a nie chce mi się X-a odpalać ;)). I jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie od wczoraj mam Wii ! Po prostu obłęd ta konsola jest świetna ! TAkiej zabawy wcześniej nie uświadzczyłem. Machasz Wiimotem i bam- odbijasz piłkę tenisową.
Zgodnie z moimi przewidywaniami jest to najlepsza konsola ;p
Możecie śmiało kupować, bo jest to najlepszy wybór. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czym różni się zawartość wersji Elite od wersji Premium?

Wersja Elite dodatkowo posiada dysk 120GB (zbędny 20GB stanowczo wystarcza), HDMI (masz Full HD - może być ciekawie, nie masz - rzecz zbędna) i oczywiście wszystkie akcesoria w kolorze czarny. No i rzecz jasna wszystkie akcesoria z zestawu Premium czyli: konsola, pad bezprzewodowy, headset, AC Adapter, kabel component, 3 miesiące darmowego grania (po 1 miesiącu dla każdego Gamertaga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz że naprawde jest widoczna róznica w kolorach to musze to wybróbować ja myślałem że to tylko taki nic nie dający "dodatek" i nawet się w to nie bawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy na X360 da się jakoś nie płacić za granie on-line? (nie chodzi mi tu o jakieś przekręty, tylko czy legalnie jest to dostępne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:46, Kurammi napisał:

> Mam do Was pytanie: kiedy do sprzedaży na terenie Polski wejdzie X360 ELITE? Mam nadzieję,

> że przed wakacjami:))

W Europie (w krajach cywilizowanych, do których Polska według M$ się nie zalicza) Elite ma
wyjść w listopadzie, a w Polsce to już nie wiem.


Jak w listopadzie, jak było info, że kilka angielskich sklepów ma już zapowiedziane na koniec lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko jak podłączyci xbox 360 do net mam komputer w drugim pokoju i nie wiem jak podłączy tak żeby był net w kompie i w xbox 360 a neta nie wiem jakiego mam ale podłączenie usb za pomoc z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 07:05, xbit71 napisał:

A czy na X360 da się jakoś nie płacić za granie on-line? (nie chodzi mi tu o jakieś przekręty,
tylko czy legalnie jest to dostępne)


Oj nie, nie ma drogi okrężnej. Jednak abonament nie jest taki drogi jak się wydaję, jego cena wynosi ok. 10 zł za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:41, cd-wiedzimin napisał:

siemka mam pytanko jak podłączyci xbox 360 do net mam komputer w drugim pokoju i nie wiem jak
podłączy tak żeby był net w kompie i w xbox 360 a neta nie wiem jakiego mam ale podłączenie
usb za pomoc z góry dzięki


Na początek musisz kupić wystarczającej długości kabel Ethernetowy (RJ-45). Potem jego jedną cześć podłączasz do wejścia w komputerze, drugą do Xboxa. Potem na komputerze ustawiasz współdzielenie połączenia internetowego i ła la :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:16, Kurammi napisał:

> siemka mam pytanko jak podłączyci xbox 360 do net mam komputer w drugim pokoju i nie wiem
jak
> podłączy tak żeby był net w kompie i w xbox 360 a neta nie wiem jakiego mam ale podłączenie

> usb za pomoc z góry dzięki

Na początek musisz kupić wystarczającej długości kabel Ethernetowy (RJ-45). Potem jego jedną
cześć podłączasz do wejścia w komputerze, drugą do Xboxa. Potem na komputerze ustawiasz współdzielenie
połączenia internetowego i ła la :)



a jeszcze jedno gdzie młó bym kupic taki kabel a masz jakieś zdiecie tego kabla albo jakąś linke na aułkcje na allegro ja szukałem i nie znalazłem za linke był bym bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę!

Jeżeli będziesz chciał dowiedzieć się czegoś więcej, skontaktuj się ze mną na GG (nr. na gramsajcie).

20070513112034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:29, xbit71 napisał:

10 za miesiąc? Ale przecież rok kosztuje ok. 240 zł...:(


240 :D Na allegro bez żadnych problemów znajdziesz za 130zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych gramsajtach przeczytałem o awaryjności nowego X-a - czy to prawda?
PS. Skąd miałeś kasę by kupić PS3?:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:42, xbit71 napisał:

Na niektórych gramsajtach przeczytałem o awaryjności nowego X-a - czy to prawda?
PS. Skąd miałeś kasę by kupić PS3?:PP


No tak wiele się mówi o awaryjności, jednak ja mam swojego X360 już rok i nie miałem z nim żadnych problemów :D.
Jeśli chodzi o kasę na PS3 to mam już swoje tajemnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się