Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2009 o 12:48, GuitarHero napisał:

Trzeba lubić takie gry. RB nie kupuj, dla mnie to są popierdółki a nie piosenki ;f Nuda,
nuda, nuda...

Ja właśnie uważam, że to Rock Band ma lepszą playlistę (przynajmniej lepszą niż GHWT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak wszyscy wiedzą ,że Greatest Hits wraz z GH 2 ma najlepszą gejlistę .Franz Ferdinand ,Nirvana ,Wolfmother ,Queen ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 13:36, Dared00 napisał:

> Trzeba lubić takie gry. RB nie kupuj, dla mnie to są popierdółki a nie piosenki
;f Nuda,
> nuda, nuda...
Ja właśnie uważam, że to Rock Band ma lepszą playlistę (przynajmniej lepszą niż GHWT).

Niż GH:WT może, ale na pewno nie od GH: Metallica. W porównaniu do tego, to RB to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 14:25, GuitarHero napisał:

Niż GH:WT może, ale na pewno nie od GH: Metallica. W porównaniu do tego, to RB to żenada.

Jeśli ktoś lubi Metallicę, to owszem. :) A według mnie, to The Beatles Rock Band i tak przebija wszystko dostępne do tej pory.

Co do Smash Hits, to playlista również doskonała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GH: Metallica kosi równo z ziemią, miałem okazję grać. Dawaliśmy czadu z kolegą na gitarze i na wokalu. To było coś, ale ja osobiście nie zapłacił bym 500 zł. Trzeba pożyczyć od kumpla. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 19:34, Leber16 napisał:

GH: Metallica kosi równo z ziemią, miałem okazję grać. Dawaliśmy czadu z kolegą na gitarze
i na wokalu. To było coś, ale ja osobiście nie zapłacił bym 500 zł. Trzeba pożyczyć od
kumpla. :D

500 złotych? Grę z gitarą dostaniesz za 399 zł na Allegro. Za pozostałe 100 zł można drugą gitarkę dokupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 19:34, Leber16 napisał:

GH: Metallica kosi równo z ziemią, miałem okazję grać. Dawaliśmy czadu z kolegą na gitarze
i na wokalu. To było coś, ale ja osobiście nie zapłacił bym 500 zł. Trzeba pożyczyć od
kumpla. :D

Mówiłem! :D Niech sobie kumpel jeszcze perkę skołuje to zobaczysz jaka sieka xD
Tak jak Dared mówi - 399zł i to nawet w MM, a do tego masz kod na ściągnięcie Death Magnetic \m/ Ta gra jest warta każdej ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Kupiłem sobie dziś Killzone 2 na PS3 wersję kolekcjonerską (za stówkę). I mam pytanie co do tej wersji, mianowicie: czym różni się kolekcjonerska wersja od zwykłej? Na zdjęciu zauważyłem tylko metalową obudowę (chyba...). I to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie, był taki mały problem, w MM w Toruniu grę tylko zamówili na Xboxa...-_-''. Nie brali pod uwagę PS3, a za 500 zł bodajże było w Empiku, także kumpel przy drobnym sponsoringu ze strony rodziców wziął bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 22:05, Sarturias napisał:

Witam :) Kupiłem sobie dziś Killzone 2 na PS3 wersję kolekcjonerską (za stówkę). I mam
pytanie co do tej wersji, mianowicie: czym różni się kolekcjonerska wersja od zwykłej?
Na zdjęciu zauważyłem tylko metalową obudowę (chyba...). I to wszystko?

Po pierwsze to nie EK tylko edycja limitowana która posiada tylko metalowe pudełko.
A co do rang to ta gra najbardziej rozwinięty ich system na PS3 - masz tu wszystko od klanów po odznaczenia gracza tygodnia (pierwsze 10 000 , pierwsze 5000 pierwszy 1000) itp. Tego jest ogrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jaką gitarę byście polecali ? Mam okazję kupić gitarkę z Rock Banda ,która wygląda przefenomenalnie i mogę ją mieć za mniej niż 200zł ,ale ta rzekomo nie współpracuje z GH2 ,GH 3 i chyba Aerosmith też nie .Wiem ,że zamiast tych gier mogę mieć Greatest Hits ,które może nieco wynagrodzi te stratę .Wynagrodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 16:44, jackass napisał:

Słuchajcie jaką gitarę byście polecali ? Mam okazję kupić gitarkę z Rock Banda ,która
wygląda przefenomenalnie i mogę ją mieć za mniej niż 200zł ,ale ta rzekomo nie współpracuje
z GH2 ,GH 3 i chyba Aerosmith też nie .Wiem ,że zamiast tych gier mogę mieć Greatest
Hits ,które może nieco wynagrodzi te stratę .Wynagrodzi ?

Było pisane wyżej - Gitara do RB tylko ładnie wygląda. Jest niewygodna i nie wyobrażam sobię grać na niej trudniejszych kawałków. Ale to już kwestia gustu - jak chcesz mieć bolący nadgarstek ;D Co do kompatybilności :
Z 2, 3 i Aerosmith nie działa - z pozostalymi tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:44, GuitarHero napisał:

Widziałem na Live, że grałeś w demo Overlorda 2. Fajne to? Jedynka mnie jarała i śmieszyła,
a jak z dwójką?

Czemu się nie zapytałeś na Live ? Sprawdź sam .Podoba mi się .Można dowodzić minionkami i robią wszystko za ciebie .Śmieszne to i ładnie wygląda .W PSXie 9 dostała .Całkiem fajna gra ,może kiedyś przyjrzę się pełniakowi ,ale czegoś jej brakuje ,żeby mnie zachwyciło .Miłe do pogrania ,dla mnie nic więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:48, jackass napisał:

> Widziałem na Live, że grałeś w demo Overlorda 2. Fajne to? Jedynka mnie jarała i
śmieszyła,
> a jak z dwójką?
Czemu się nie zapytałeś na Live ? Sprawdź sam .Podoba mi się .Można dowodzić minionkami
i robią wszystko za ciebie .Śmieszne to i ładnie wygląda .W PSXie 9 dostała .Całkiem
fajna gra ,może kiedyś przyjrzę się pełniakowi ,ale czegoś jej brakuje ,żeby mnie zachwyciło
.Miłe do pogrania ,dla mnie nic więcej .

Bo nie chce mi się ściągać demka ;) Skoro dostała 9 to trza będzie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 19:03, GuitarHero napisał:

Bo nie chce mi się ściągać demka ;) Skoro dostała 9 to trza będzie kupić.

Zostawiasz konsolę na noc i się ściąga .Ale lepiej zostawić PCta .Już ja się domyśliłem ,gdzie Ty kupujesz gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się